Wczytywanie...

Podsumowanie sezonu piłki ręcznej chłopców – grupy młodzieżowe

Najmłodsza grupa, czyli minihandball w sezonie 2018/2019:

Trener:  Marian Gawęda, tel. kom. 509 605 919
Poniedziałek: godz. 15:00 – 16:30
Środa: godz. 15:00 -16:30
Piątek: godz. 15:00 -16:30
Zajęcia odbywały się na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Bochni
Wszelkie informacje pod numerem tel. 606 127 889 – Łukasz Gicala
kontakt mailowy: lukaszgicala@mosirbochnia.pl

Zajęcia w SP nr 2 w Bochni:
Dorota Budzyn: 604 081 460
Poniedziałek: godz. 16:00 -17:00
Środa: godz. 16:00 – 17:00
Piątek: godz. 13:00 – 15:00

Zajęcia w SP 5 w Bochni:
Michał Goliński: 798 044 771
Środa: godz. 11:25 – 13:20

Chłopcy zagrali w turnieju piłki ręcznej w Kopalni Soli Bochnia – czytaj tutaj
Zagrali również na Turnieju Wł. Stawiarskiego w Krakowie – czytaj tutaj
a także brali udział w rozgrywkach Małej Bocheńskiej Ligi Piłki Ręcznej – czytaj tutaj

Grupa Dzieci, czyli rocznik 2006 i młodsi, najmłodsza grupa biorąca udział w rozgrywkach ligi małopolskiej:

W sezonie 2018/2019 grupa wiekowa Dzieci trenowała w następujące dni:
Poniedziałek: 15:30 – 17:00
Środa 15:30 – 17:00
Piątek 16:00 – 17:30
Miejsce zajęć: Hala Widowiskowo – Sportowa przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni
Trener: Łukasz Gicala, tel. 606 127 889

Tabela rozgrywek ligi małopolskiej:

Harmonogram meczów:

Data i miejsceGodzinaGospodarzGośćWynik
I Runda
06.10.2018MOSiR I BochniaMOSiR II Bochnia36:26 (18:13)
13.10.2018
I LO Bochnia
RozpoczęcieMOSiR I BochniaTSR Jabłonka7:6 (2:1)
turniejuMOSiR I BochniaLUKS Skrzyszów15:5 (9:0)
 godz.MOSiR II BochniaTSR Jabłonka4:9 (3:6)
 12:00MOSiR II BochniaLUKS Skrzyszów8:15 (5:8)
27.10.2018PMOS I ChrzanówMOSiR I Bochnia28:6 (12:2)
PMOS I ChrzanówMOSiR II Bochnia 35:1 (24:0)
PMOS II ChrzanówMOSiR I Bochnia 13:15 (4:7)
PMOS II ChrzanówMOSiR II Bochnia 22:8 (9:5)
17.11.2018 I LO BochniaRozpoczęcieMOSiR I BochniaSKS Kusy I Kraków10:18 (4:10)
 turniejuMOSiR I BochniaSKS Kusy II Kraków19:22 (9:8)
 godz.MOSiR II BochniaSKS Kusy I Kraków3:35 (3:17)
 12:30MOSiR II BochniaSKS Kusy II Kraków4:32 (2:20)
13.01.2019 Legionów H.D. 16 RozpoczęciePM I TarnówMOSiR I Bochnia24:10 (13:4)
 turniejuPM I TarnówMOSiR II Bochnia27:7 (15:4)
godz.PM II TarnówMOSiR I Bochnia17:11 (11:6)
 12:00PM II TarnówMOSiR II Bochnia28:6 (16:4)
15.12.2018 I LO BochniaRozpoczęcieMOSiR I BochniaWiertmet I Libusza13:18 (4:8)
 turniejuMOSiR I BochniaWiertmet II Libusza 28:8 (10:2)
 godz.MOSiR II BochniaWiertmet I Libusza 5:38 (1:16)
 10:00MOSiR II BochniaWiertmet II Libusza 7:18 (4:10)
II Runda
09.02.2019MOSiR II BochniaMOSiR I Bochnia14:28 (7:17)
16.02.2019 RozpoczęcieLUKS SkrzyszówMOSiR I Bochnia12:21 (6:14)
 turniejuLUKS SkrzyszówMOSiR II Bochnia19:7 (8:2)
godz.Orawa JabłonkaMOSiR I Bochnia12:23 (8:14)
 12:00Orawa JabłonkaMOSiR II Bochnia31:8 (16:3)
09.03.2019 Poniatowskiego 32 RozpoczęcieMOSiR I BochniaPMOS I Chrzanów 13:12 (6:5)
 turniejuMOSiR I BochniaPMOS II Chrzanów23:12 (13:5)
 godz.MOSiR II BochniaPMOS I Chrzanów 4:30 (1:16)
 14:30MOSiR II BochniaPMOS II Chrzanów 5:23 (0:12)
16.03.2019SKS Kusy I KrakówMOSiR I Bochnia18:14 (10:7)
SKS Kusy I KrakówMOSiR II Bochnia31:1 (15:1)
SKS Kusy II KrakówMOSiR I Bochnia 17:17 k. 5:4
SKS Kusy II KrakówMOSiR II Bochnia 30:6
30.03.2019 Poniatowskiego 32 RozpoczęcieMOSiR I BochniaPM I Tarnów 8:22 (4:11)
 turniejuMOSiR I BochniaPM II Tarnów11:15 (6:5)
 godz.MOSiR II BochniaPM I Tarnów 4:34 (2:16)
 10:00MOSiR II BochniaPM II Tarnów 14:24 (6:11)
13.04.2019Wiertmet I LibuszaMOSiR I Bochnia14:7 (9:1)
Wiertmet I LibuszaMOSiR II Bochnia 26:5 (15:3)
Wiertmet II LibuszaMOSiR I Bochnia8:19 (2:9)
Wiertmet II LibuszaMOSiR II Bochnia 13:12 (3:1)

Oprócz rozgrywek ligowych chłopcy zagrali w następujących turniejach:
15.09.2018 – Towarzyski turniej piłki ręcznej dzieci
23-25.11.2018 – Wilanovia Cup – Warszawa
22.12.2018 – Turniej o Puchar Wójta Gminy Lipnicy Wielkiej
1-3.02.2019 – Caban Cup – Chrzanów
1-2. 03.2019 – Turniej w Jabłonce
26-28.04.2019 – Lajkonik Cup – Kraków
8-9.06.2018 – Turniej im. Wł. Stawiarskiego – Bochnia
a także grali w rozgrywkach Małej Bocheńskiej Ligi Piłki Ręcznej

Młodzicy, rocznik 2004/2005 w sezonie 2018/2019:

Poniedziałek: godz. 18:30 – 20:00
Środa: godz. 17:00 – 18:30
Piątek: godz. 17:00 – 18:30
Miejsce zajęć: Hala Sportowa I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni, Pl. Ks. Czaplińskiego 1
Trener Jakub Pach 693 460 959

kontakt mailowy: lukaszgicala@mosirbochnia.pl

W lidze uczestniczy 11 zespołów. Podział na dwie grupy w układzie geograficznym. Mecze każdy z każdym w grupach. Po 3 najlepsze zespoły awansują do I ligi, pozostałe utworzą II ligę. Z zaliczeniem wyników między zainteresowanymi drużynami z pierwszej fazie, w drugiej zespoły rozegrają dwumecze (mecz i rewanż z odpowiednimi zespołami z drugiej grupy.
Wszystkie mecze w pełnym wymiarze czasowym 2 x 25 min. Ilość spotkań do rozegrania – 14 (zespoły które zagrają w II lidze) i 16 (zespoły które zagrają w II lidze).

Małopolska I Liga Młodzików – WYNIKI

Harmonogram:

Data i miejsceGodzinaGospodarzGośćWynik
II Faza , I Liga
8.02.2019 Zielonki17:30Krakowiak 85 KrakówMOSiR Bochnia 30:23 (17:15)
17.02.2019 LO13:30MOSiR BochniaKusy I Kraków 14:40 (7:20)
10.03.2019PMOS I ChrzanówMOSiR Bochnia 34:28 (18:13)
27.03.2019 LO 18:30MOSiR BochniaKrakowiak 85 Kraków20:32 (7:16)
30.03.2019 13:00Kusy I KrakówMOSiR Bochnia 52:20 (25:9)
5.04.2019 LO18:30MOSiR BochniaPMOS I Chrzanów 29:26 (13:12)

Małopolska Liga Młodzików – WYNIKI

Data i miejsceGodzinaGospodarzGośćWynik
I Runda
30.09.2018 HWS9:30MOSiR BochniaMKS PM MPEC Tarnów 21:30 (11:16)
07.10.2018UKS Dwójka Nowy SączMOSiR Bochnia 0:10
14.10.2018 I LO 10:00MOSiR BochniaTSR Jabłonka22:19 (13:12)
20.10.2018 Poniatowskiego 32 12:00MOSiR BochniaUKS Wiertmet Libusza17:22 (8:10)
II Runda
18.11.2018MKS PM MPEC TarnówMOSiR Bochnia31:19 (18:8)
02.12.2018 Poniatowskiego 3212:00MOSiR BochniaUKS Dwójka Nowy Sącz 21:14 (12:7)
09.12.2018TSR JabłonkaMOSiR Bochnia 33:21 (15:7)
16.12.2018UKS Wiertmet LibuszaMOSiR Bochnia24:24, k. 5:4 (15:11)

Oprócz tego chłopcy zagrali w następujących turniejach:
ferie zimowe – turniej młodzików w Mielcu
6.04.2019 – Turniej ku Czci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej w Nowym Sączu
26-28.04.2019 – Lajkonik Cup – Kraków
24-26.05.2019 – Sosnowiec Cup
8-9.06.2018 – Turniej im. Wł. Stawiarskiego – Bochnia

Juniorzy młodsi, czyli chłopcy urodzeni w latach 2002/2003 w sezonie 2018/2019:
Poniedziałek: 20:00 – 21:30   –  Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Poniatowskiego 32
Środa:  18:30 – 20:00      –          Siłownia MOSiR
Czwartek: 18:30 – 20:00    –  Hala I LO, Pl. Ks. Czaplińskiego 1
Piątek:18:30 – 20:00    –  Hala I LO, Pl. Ks. Czaplińskiego 1
Trener Piotr Węgrzyn 602 783 826

Małopolska Liga Juniorów Młodszych – WYNIKI

Harmonogram:

Data i miejsceGodzinaGospodarzGośćWynik
I Runda
 24.11.2018 Poniatowskiego 32 13:30MOSiR BochniaUKS Krakowiak 85 Kraków21:27 (8:13)
06.10.201813:00UMKS PMOS ChrzanówMOSiR Bochnia 31:18 (16:8)
11.11.2018 Poniatowskiego 32 12:30MOSiR BochniaSPR LUKS Skrzyszów27:28 (13:14)
21.10.2018 I LO 10:00MOSiR BochniaPM MPEC II Tarnów22:27 (8:16)
27.10.2018Świt Adecco SzaflaryMOSiR Bochnia28:33 (14:16)
17.11.2018 I LO 10:00MOSiR BochniaMTS Piast Skawina41:22 (22:11)
01.12.2018SKS Kusy KrakówMOSiR Bochnia28:18 (13:6)
08.12.2018 Poniatowskiego 3210:00MOSiR BochniaUMKS Jedynka Myślenice19:18 (9:11)
15.12.2018PM MPEC I TarnówMOSiR Bochnia 41:20 (24:11)
II Runda
12.01.2019UKS Krakowiak 85 KrakówMOSiR Bochnia36:17 (19:8)
10.02.2019 Poniatowskiego 3212:00MOSiR BochniaUMKS PMOS Chrzanów27:30 (15:17)
09.02.2019SPR LUKS SkrzyszówMOSiR Bochnia 22:28 (9:15)
16.02.2019PM MPEC II TarnówMOSiR Bochnia28:23 (13:13)
24.02.2019 Poniatowskiego 32 10:00MOSiR BochniaŚwit Adecco Szaflary24:32 (10:11)
02.03.2019MTS Piast SkawinaMOSiR Bochnia21:36 (11:18)
09.03.2019 Poniatowskiego 32 12:30MOSiR BochniaSKS Kusy Kraków29:26 (13:14)
16.03.201911:00UMKS Jedynka MyśleniceMOSiR Bochnia18:19 (8:15)
14.03.2019 Poniatowskiego 32 19:30MOSiR BochniaPM MPEC I Tarnów26:40 (14:21)

Konrad Trojan był reprezentantem województwa małopolskiego w OOM – czytaj tutaj

Juniorzy, czyli chłopcy z rocznika 2000 i młodsi:

Treningi w Sezonie 2018/2019:
Poniedziałek: 18:30   –  Hala Sportowa przy ZS nr 1 w Bochni, ul. Windakiewicza
Środa: 18:30 – 20:00       –          Siłownia MOSiR
Czwartek: 18:30 – 20:00    –  Hala I LO, Pl. Ks. Czaplińskiego 1
Piątek:18:30 – 20:00    –  Hala I LO, Pl. Ks. Czaplińskiego 1
Trener Piotr Węgrzyn 602 783 826

Małopolska Liga Juniorów – WYNIKI

Harmonogram:

Data i miejsceGodzinaGospodarzGośćWynik
I Runda
23.09.2018
Poniatowskiego 32
14:30MOSiR BochniaUKS Krakowiak 85 Kraków28:29 (15:16)
17.10.2018 Poniatowskiego 3220:20MOSiR BochniaUMKS Jedynka Myślenice 13:23 (8:11)
07.10.2018 10:00UMKS PMOS ChrzanówMOSiR Bochnia41:19 (18:9)
12.10.201817:30MKS Olimpia Beskid Nowy SączMOSiR Bochnia 21:27 (8:14)
20.10.2018 Poniatowskiego 3210:00MOSiR BochniaUKS Wiertmet Libusza19:31 (10:17)
28.10.2018SKS Kusy KrakówMOSiR Bochnia42:15 (21:8)
04.11.2018 Poniatowskiego 3210:00MOSiR BochniaPM MPEC Tarnów 21:34 (10:16)
II Runda
UKS Krakowiak 85 KrakówMOSiR Bochnia33:30 (14:19)
18.11.2018UMKS Jedynka MyśleniceMOSiR Bochnia21:18 (12:13)
02.12.2018 Poniatowskiego 32 10:00MOSiR BochniaUMKS PMOS Chrzanów23:38 (13:19)
 24.01.2019 Poniatowskiego 3216:30MOSiR BochniaMKS Olimpia Beskid Nowy Sącz39:24 (16:12)
16.12.2018UKS Wiertmet LibuszaMOSiR Bochnia45:24 (21:8)
05.01.2019 Poniatowskiego 32 10:00MOSiR BochniaSKS Kusy Kraków19:29 (8:15)
13.01.2019 Legionów H.D. 1610:00PM MPEC TarnówMOSiR Bochnia38:20 (21:8)

III Liga:

tabela III liga – kliknij tutaj

Terminarz rozgrywek III Ligi Małopolskiej:

Data i miejsceGodzinaGospodarzGośćWynik
17.02.2019Piast SkawinaMOSiR Bochnia27:21 (14:10)
24.02.2019 Poniatowskiego 3212:00MOSiR BochniaJedynka Myślenice 26:31 (12:14)
1.03.2019 ul. Miłocińska 42 18:30Juvenia RzeszówMOSiR Bochnia34:26 (13:14)
08.03.2019 Poniatowskiego 3219:00MOSiR BochniaSPR Rzeszów33:29 (20:15)
16/17.03.2019Czwórka LibiążMOSiR Bochnia39:30 (20:20)
27.04.201915:30AZS PK KrakówMOSiR Bochnia 36:31 (22:16)
3.04.2019 HWS20:00MOSiR BochniaHutnik Kraków24:32 (13:16)
28.04.2019 17:30AZS UEK KrakówMOSiR Bochnia 37:34
17.04.2019 HWS20:00MOSiR BochniaSKS Kusy Kraków28:38 (13:21)

 

Dodaj komentarz