Wczytywanie...

5-7 kwietnia kadetki A MOSiR Bochnia walczyć będą w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Koszykówce Kobiet U16 w Kartuzach

W najbliższy weekend kadetki A Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni powalczą o awans do półfinałów Mistrzostw Polski w Koszykówce Kobiet U16. Kartuski klub został organizatorem jednego z sześciu turniejów półfinałowych, które odbędą się 5-7 kwietnia 2019 r.

Bochnianki rywalizować będą z trzema zespołami. Pierwszego dnia zmierzą się z gospodarzami, a w kolejnych z Wrocławiem i Łodzią.

Terminarz ćwierćfinałów:

Piątek 5 kwietnia
godz. 15.00 Widzew Łódź – MKS MOS Procom System Wrocław
godz. 17.30 UKS Bat Kartuzy – MOSiR Bochnia

Sobota 6 kwietna
godz. 11.00 MOSiR Bochnia – MKS MOS Procom System Wrocław
godz. 13.30 UKS Bat Kartuzy – Widzew Łódź

Niedziela 7 kwietnia
godz. 10.00 Widzew Łódź – MOSiR Bochnia
godz. 12.30 MKS MOS Procom System Wrocław – UKS Bat Kartuzy

Spotkania rozgrywane będą w hali ZSO nr 2 na os. Wybickiego.

MOSiR Bochnie reprezentować będą: Magdalena Cabała, Patrycja Czaja, Emanuela Despet, Natalia Ficek, Amelia Gajek, Nikola Gałek, Gabriela Kubala, Justyna Kural, Natalia Kowalik, Róża Lekka, Katarzyna Mroczek, Wiktoria Zając, Nikola Więcek.
Trenerem zespołu jest Rafał Sroka, asystentem trenera Łukasz Nabielec.

Trzymamy kciuki!!!

_________________________________________________________________

Awans do turniejów półfinałowych uzyskają po dwa najlepsze zespoły w każdej grupie.

_________________________________________________________________

A oto, jak wygląda skład pozostałych grup:

 Grupa 2 – organizator Basket Go Przemyśl
Basket Go Przemyśl
GTS Karol Rotmanka Pruszcz Gdański
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
MKS Basket Chrobry Głogów

Grupa 3 – organizator RMKS Rybnik
RMKS Rybnik
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
KKS Olsztyn
MUKS Piaseczno

Grupa 4 – organizator UKS Basket Zgorzelec
UKS Basket Zgorzelec
KS Pogoń Ruda Śląska
Europa Systems MKS Kusy Szczecin
MMKS Katarzynki Toruń

Grupa 5 – organizator MUKS Poznań
UKS Trójka Żyrardów
MUKS Poznań
UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
MLKS MOS Rzeszów

Grupa 6 – organizator TS Wisła CanPack Kraków
TS Wisła CanPack Kraków
ULPKS Iskra Konstantynów
SKS 12 Warszawa
MKS Tęcza Leszno

 

Rywalizację od turniejów półfinałowych rozpoczną cztery najlepsze drużyny z czterech najwyżej sklasyfikowanych stref wg rankingu Wydziału Szkolenia PZKosz:

– MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski;
– Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski;
– UKS Lider Swarzędz;
– KKS Pro-Basket Kutno;

 

Dodaj komentarz