Wczytywanie...

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt – relacja do piątku

Gospodarzem Finałowego Turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt jest Bochnia. W pięciodniowych zawodach rywalizuje 8 najlepszych zespołów młodziczek z województw: Pomorskiego, Mazowieckiego, Małopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Wielkopolskiego, Dolnośląskiego, Zachodniopomorskiego, Łódzkiego.

Wszystkie mecze rozgrywane są w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. ks. J. Poniatowskiego w Bochni.

Mecze na żywo można oglądać na kanale MOSiR Bochnia TV na  Youtube – kliknij

Harmonogram meczy:
27.02.2019 – środa
godz. 9.45      Zachodniopomorskie – Dolnośląskie 58 :117 – zdjęcia z meczu
godz. 12.00   Wielkopolskie – Łódzkie 76 : 67 – zdjęcia z meczu
godz. 15.00   Pomorskie – Kujawsko-Pomorskie 72 : 48 – zdjęcia z meczu
godz. 17.15 Uroczyste otwarcie Olimpiadyzdjęcia
godz. 18.15   Małopolskie – Mazowieckie 49 : 90 – zdjęcia z meczu

28.02.2019 – czwartek
godz. 9.30    Łódzkie – Zachodniopomorskie  93 : 41 – zdjęcia z meczu
godz. 12.oo   Dolnośląskie – Wielkopolskie  66 : 72 – zdjęcia z meczu
godz. 14.30   Mazowieckie – Pomorskie  57 : 62 – zdjęcia z meczu
godz. 17.00   Kujawsko-Pomorskie – Małopolskie  51 : 57 – zdjęcia z meczu

01.03.2019 – piątek
godz. 9.30    Dolnośląskie – Łódzkie  62 : 80zdjęcia z meczu
godz. 12.00  Wielkopolskie – Zachodniopomorskie  63 : 28 – zdjęcia z meczu
godz. 14.30  Mazowieckie – Kujawsko-Pomorskie  84 : 58  –  zdjęcia z meczu
godz. 17.00   Pomorskie – Małopolskie 78 : 47zdjęcia z meczu

GRUPA A

 PomorskieMazowieckieMałopolskieKujawsko-PomorskieSuma pktKosze Zd- StrM-ce w grupie
Pomorskie  62:57 78:47 72:48 6 212   – 152
 I
Mazowieckie 57:62  90:4984:58 5 231- 169 II
Małopolskie 49:90 47:78
  57:51 4 153 -219
 III
Kujawsko-Pomorskie 48:72 58:84 51:57  3 157 -213
 IV

GRUPA B

WielkopolskieDolnośląskieZachodniopomŁódzkieSuma pktKosze Zd- StrM-ce w grupie
Wielkopolskie 72:66 63:28 76:67 6 211 -161 I
Dolnośląskie 66:72 117:58 62:80 4 245 – 210 III
Zachodniopom 28:63 58:117 41:93 3 127 – 273 IV
Łódzkie 67:76 80:62 93:41 5 240 – 179 II

02.03.2019 – sobota
godz. 10.00 mecz B3 : A4          Dolnośląskie – Kujawsko-Pomorskie
godz. 12.30 mecz A3 : B4          Małopolskie   – Zachodniopomorskie
godz. 15.00 A2 – B1                   Mazowieckie   – Wielkopolskie
godz. 17.30 B2 – A1                    Łódzkie – Pomorskie

03.03.2019 – niedziela
godz. 10.00 o miejsca 3-4 pokonane zespoły ze spotkań: A2 – B1 i B2 – A1
godz. 12.15 o miejsca 1-2 zwycięzcy spotkań A2 – B1 i B2 – A1.
godz. 14.00 Dekoracja zwycięskich zespołów

One thought on “Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt – relacja do piątku

Dodaj komentarz