Wczytywanie...

Międzynarodowy Festiwal Koszykówki „BOCHNIA CUP 2019”- wyniki i relacje

W dniach 25-27 stycznia na czerech salach sportowych w Bochni w pięciu kategoriach wiekowych rozgrywany jest Międzynarodowy Festiwal Koszykówki BOCHNIA CUP 2019.

W tegorocznym turnieju swój udział zapowiedziały kluby z: Irlandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i najlepsze drużyny z całej Polski. Łącznie wystartuje 34 drużyny, czyli ponad 500 zawodniczek będzie walczyło o najwyższe laury.

Relacja live z Hali Widowiskowo – Sportowej:

 

Piątek, 25.01.2019 r.

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA

Lp.Godz.DRUŻYNYWYNIK
18.30SD Felix Zasavje – Basket Ostrava (04) 95:30
210.00Zsíros Akadémia Kőbánya – Fr. Mathews Cork (04) 78:32
311.30UMCS Lublin – MOSiR Bochnia (04) 38:60
413.00SD Felix Zasavje – Fr. Mathews Cork (04) 82:18
514.30Basket Ostrava – UMCS Lublin (04) 35:55
616.00Zsíros Akadémia Kőbánya – MOSiR Bochnia (04) 78:58
717.30MOSiR Bochnia – Basket Ostrava (open) 79:49
819.00Ikar Niepołomice – MKS PM Tarnów (open) 68:107
920.30UKS Piłsudczyk Brzeg – MKS MOS Wrocław (02) 32:56

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

Lp.Godz.DRUŻYNYWYNIK
18.30MOSiR Bochnia – UKS Basket Dąbrówka (02) 59:30
210.00UKS 3 Żyrardów – Wisła Can-Pack Kraków (02) 35:62
311.30KSW Spartakus Jelenia Góra – SD Felix Zasavje (05) 43:71
413.00MOSiR Bochnia – UKS 3 Żyrardów (02) 59:61
514.30UKS Basket Dąbrówka – UKS Piłsudczyk Brzeg (02) 39:77
616.00Wisła Can-Pack Kraków – MKS MOS Wrocław (02) 33:40
717.30SD Felix Zasavje – ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. (05) 83:64

SALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1

Lp.Godz.DRUŻYNYWYNIK
18.30SSK Basket Stara Lubovna – ISWJ Wisła (07) 94:16
210.00UKS Żak Nowy Sącz – MOSiR Bochnia I (07) 20:69
311.30MOSiR Bochnia II – Arka Gdynia (07) 29:39
413.00Young Angels Kosice – KSW Spartakus Jelenia Góra (07) 39:45
514.30SSK Basket Stara Lubovna – MOSiR Bochnia I (07) 57:63
616.00ISWJ Wisła – UKS Żak Nowy Sącz (07) 19:44
717.30MOSiR Bochnia II – KSW Spartakus Jelenia Góra (07) 48:36
819.00Arka Gdynia – Young Angels Kosice – (07) 28:23

HALA SPORTOWA SP4/LO II

Lp.Godz.DRUŻYNYWYNIK
18.30MOSiR Bochnia – SSK Basket Stara Lubovna (05) 75:37
210.00Young Angels Kosice – Basket Ostrava(05) 118:15
311.30SSK Basket Stara Lubovna – ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. (05) 37:75
413.00UKS 3 Żyrardów – Wisła Can-Pack Kraków (05) 95:41
514.30Young Angels Kosice – ISWJ Wisła (05) 78:28
616.00MOSiR Bochnia – KSW Spartakus Jelenia Góra (05) 61:42
717.30Wisła Can-Pack Kraków – ISWJ Wisła (05) 49:39
819.00Basket Ostrava – UKS 3 Żyrardów(05) 19:105

Zdjęcia z meczy dostępne na Facebooku:

  • Hala Widowiskowo -Sportowa – kliknij
  • Zespół Szkół nr 1 – kliknij
  • Sala sportowa PSP4/ II LO – kliknij

Sobota, 25.01.2019 r.

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA

Lp.Godz.DRUŻYNYWYNIK
18.00Fr. Mathews Cork – Basket Ostrava (04) 20:29
29.30Zsíros Akadémia Kőbánya – UMCS Lublin (04) 59:38
311.00SD Felix Zasavje – MOSiR Bochnia (04) 73:61
412:30Basket Ostrava – Zsíros Akadémia Kőbánya (04) 23:83
514.00UMCS Lublin – SD Felix Zasavje (04) 37:81
615.30MOSiR Bochnia – Fr. Mathews Cork (04) 69:36
717.00IKAR Niepołomice – Basket Ostrava (open) 70:64
818.30MOSiR Bochnia – MKS PM Tarnów (open) 85:64
920.30UROCZYSTA PREZENTACJA DRUŻYN, SHOW KOSZYKARSKIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

Lp.Godz.DRUŻYNYWYNIK
18.00UKS 3 Żyrardów – MKS MOS Wrocław (02) 38:61
29.30MOSiR Bochnia -UKS Piłsudczyk Brzeg (02) 77:31
311.00UKS Basket Dąbrówka – Wisła Can-Pack Kraków (02) 23:44
412:30MOSiR Bochnia – MKS MOS Wrocław (02) 60:59
514.00UKS Basket Dąbrówka – UKS 3 Żyrardów (02) 44:64
615.30Wisła Can-Pack Kraków – UKS Piłsudczyk Brzeg 67:38
717.00Wisła Can-Pack Kraków – Young Angels Kosice -5 40:68
818.30Stara Lubovna – SD Felix Zasavje (05) 37:69

SALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1

Lp.Godz.DRUŻYNYWYNIK
18.00SSK Basket Stara Lubovna – – UKS Żak Nowy Sącz (07) 48:43
29.30MOSiR Bochnia I – ISWJ Wisła (07) 66:14
311.00MOSiR Bochnia II – Young Angels Kosice (07) 39:33
412:30Arka Gdynia – KSW Spartakus Jelenia Góra (07) 48:41
514.00ISWJ Wisła – Young Angels Kosice (07) 18:76
615.30UKS Żak Nowy Sącz – MOSiR Bochnia II (07) 24:28
717.00MOSiR Bochnia I – KSW Spartakus Jelenia Góra (07)45:18
818.30SSK Basket Stara Lubovna – Arka Gdynia (07)51:28

HALA SPORTOWA SP4/LO II

Lp.Godz.DRUŻYNYWYNIK
18.00MOSiR Bochnia – SD Felix Zasavje (05) 50:54
29.30SSK Basket Stara Lubovna – KSW Spartakus Jelenia Góra(05) 42:57
311.00Young Angels Kosice – UKS 3 Żyrardów (05) 59:61
412:30Basket Ostrava – Wisła Can-Pack Kraków (05) 45:56
514.00UKS 3 Żyrardów – ISWJ Wisła (05) 62:11
615.30KSW Spartakus Jelenia Góra – ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. -5 35:66
717.00ISWJ Wisła – Basket Ostrava (05) 50:31
818.30MOSiR Bochnia- ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. -5 42:56

Zdjęcia z meczy dostępne na Facebooku:

  • Zespół Szkół nr 1 – kliknij
  • Hala Widowiskowo- Sportowa – kliknij
  • Ceremonia otwarcia i koszykarskie Show – kliknij

Niedziela, 26.01.2019 r.
Zdjęcia dostępne na Facebooku:
– Hala Widowiskowo-Sportowa (mecze + dekoracja) – kliknij

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA

Godz.DRUŻYNYWYNIK
8.00SD Felix Zasavje – Zsíros Akadémia Kőbánya (04) 67:38
9.30Fr. Mathews Cork – UMCS Lublin (04) 27:44
11.00MOSiR Bochnia – Basket Ostrava (04) 66:41
12:30MOSiR Bochnia – Ikar Niepołomice (open) 62:57

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

Lp.Godz.DRUŻYNYWYNIK
18.00UKS Piłsudczyk Brzeg – UKS 3 Żyrardów (02) 27:57
29.30UKS Basket Dąbrówka – MKS MOS Wrocław (02) 24:50
311.00MOSiR Bochnia – Wisła Can-Pack Kraków(02) 37:54
412:30Basket Ostrava – MKS PM Tarnów (open) 38:72

SALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1

Lp.Godz.DRUŻYNYWYNIK
18.00MECZ o 7 MIEJSCE Przegrany 13 z 14 (07)
ISWJ Wisła – MOSiR Bochnia II
 22:33
29.30MECZ o 5 MIEJSCE Wygrany 13 z 14 (07)
Young Angels Kosice – UKS Żak Nowy Sącz
 32:33
311.00MECZ o 3 MIEJSCE Przegrany 15 z 16 (07)
KSW Spartakus Jelenia Góra – Arka Gdynia
 28:39
412:30MECZ o 1 MIEJSCE Wygrany 15 z 16 (07)
MOSiR Bochnia I – SSK Basket Stara Lubovna
 47:33

HALA SPORTOWA SP4/LO II

Lp.Godz.DRUŻYNYWYNIK
18.00MECZ 0 9 MIEJSCE  (05)
SSK Basket Stara Lubovna – Basket Ostrava
 60:52
29.30MECZ O 7 MIEJSCE (05)
KSW Spartakus Jelenia Góra – ISWJ Wisła
 50:30
311.00MECZ 0 5 MIEJSCE (05)
MOSiR Bochnia – Wisła Can– Pack Kraków
 30:36
412:30MECZ 0 3 MIEJSCE (05)
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. – Young Angels Kosice
 57:63
514.00MECZ O 1 MIEJSCE
SD Felix Zasavje – UKS 3 Żyrardów
 51:57

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych

Open

MOSiR Bochnia

Basket Ostrava

IKAR Niepołomice

MKS PM Tarnów

Punkty

Miejsce

MOSiR Bochnia

X

 79:49 62:57 85:64 I

Basket Ostrava

 49:39

X

 64:70 38:72 IV

IKAR Niepołomice

 57:62 70:64

X

 68:107 III

MKS PM Tarnów

 64:85 72:38 107:68

X

 II

ROCZNIK 2002

MOSiR Bochnia

UKS Basket Dąbrówka

UKS 3 Żyrardów

MKS MOS Wrocław

UKS  Piłsudczyk Brzeg

Wisła Can – Pack Kraków

Punkty

Miejsce

MOSiR Bochnia

X

 59:30 59:61 60:59 77:31 37:54 8 IV

UKS Basket Dąbrówka

 30:59

X

 44:64 24:50 39:77 23:44 5 VI

UKS 3 Żyrardów

 61:59 64:44

X

 38:61 57:27 35:62 8 III

MKS MOS Wrocław

 59:60 50:24 61:38

X

 56:32 40:33 9 I

UKS Piłsudczyk Brzeg

 31:77 77:39 27:57 32:56

X

 38:67 6 V

Wisła Can – Pack Kraków

 54:37 44:23 62:35 33:40 67:38

X

 9 II

ROCZNIK 2004

MOSiR Bochnia

SD Felix Zasavje

Fr. Mathews Cork

UMCS Lublin

Basket Ostrava

Zsíros Akadémia Kőbánya

Punkty

Miejsce

MOSiR Bochnia

X

 61:73 69:36 60:38 66:41 58:78 8 III

SD Felix Zasavje

 73:61

X

 82:18 81:37 95:30 67:38 10 I

Fr. Mathews Cork

 36:69 18:82

X

 27:44 20:29 32:78 6 VI

UMCS Lublin

 38:60 37:81 44:27

X

 55:35 38:59 7 IV

Basket Ostrava

 41:66 30:95 29:20 35:55

X

 23:83 6 V

Zsíros Akadémia Kőbánya

 78:58 38:67 78:32 59:38 83:23

X

 9 II

ROCZNIK 2005

Grupa A

MOSiR Bochnia

ŻKK Olimpia Wodzisław Śl.

SD Felix Zasavje

KSW Spartakus Jelenia Góra

SSK Basket Stara Lubovna

Punkty

Miejsce w gr.

MOSiR Bochnia

X

 42:56 50:54 61:42 75:37 6 III

ŻKK Olimpia Wodzisław Śl.

 56:42

X

 64:83 66:35 75:37 7 II

SD Felix Zasavje

 54:50 83:64

X

 71:43 69:37 8 I

KSW Spartakus Jelenia Góra

 42:61 35:66 43:71

X

 57:42 5 IV

SSK Basket Stara Lubovna

 37:75 37:75 37:69 42:57

X

 4 V

Grupa B

Young Angels Kosice

Basket Ostrava

UKS 3 Żyrardów

Wisła Can – Pack Kraków

ISWJ Wisła

Punkty

Miejsce w gr.

Young Angels Kosice

X

 118:15 59:61 68:40 78:28 7 II

Basket Ostrava

 15:118

X

 19:105 45:56 31:50 4 V

UKS 3 Żyrardów

 61:59 105:19

X

 95:41 62:11 8 I

Wisła CanPack Kraków

 40:68 56:45 41:95

X

 49:39 6 III

ISWJ Wisła

 28:78 50:31 11:62 39:49

X

 5 IV

Faza finałowa

Drużyny

Wynik

Mecz o miejsce 9

 SSK Basket Stara Lubovna – Basket Ostrava 60:52

Mecz o miejsce 7

 KSW Spartakus Jelenia Góra – ISWJ Wisła 50:30

Mecz o miejsce 5

 MOSiR Bochnia – Wisła Can– Pack Kraków 30:36

Mecz o miejsce 3

 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. – Young Angels Kosice 57:63

Mecz o miejsce 1

 SD Felix Zasavje – UKS 3 Żyrardów 51:57

ROCZNIK 2007

Grupa A

MOSiR Bochnia

ISWJ Wisła

UKS Żak Nowy Sącz

SSK Basket Stara Lubovna

Punkty

Miejsce

MOSiR Bochnia I

X

 66:14 69:20 63:57 6 I

ISWJ Wisła

 14:61

X

 19:44 16:94 3 IV

UKS Żak Nowy Sącz

 20:69 44:19

X

43:48

 4 III

SSK Basket Stara Lubovna

 57:63 94:16 48:43 X 5 II

Grupa B

MOSiR Bochnia II

Arka Gdynia

Young Angels Kosice

KSW Spartakus Jelenia Góra

Punkty

Miejsce

MOSiR Bochnia II

X

 29:39 39:33 48:36 IV

Arka Gdynia

 39:29

X

 28:23 48:41 I

Young Angels Kosice

 33:39 23:28

X

 39:45 III

KSW Spartakus Jelenia Góra

 36:48 41:48 45:39

X

 II

Faza finałowa:

Drużyny

Wynik

IV A – III B

 ISWJ Wisła – Young Angels Kosice 18:76

III A – IV B

 UKS Żak Nowy Sącz – MOSiR Bochnia II 24:28

I A – II B

 MOSiR Bochnia I – KSW Spartakus Jelenia Góra 45:18

II A – I B

 SSK Basket Stara Lubovna – Arka Gdynia 51:28

Drużyny

Wynik

Mecz o miejsce 7

 ISWJ Wisła – MOSiR Bochnia II 22:33

Mecz o miejsce 5

 Young Angels Kosice – UKS Żak Nowy Sącz 32:33

Mecz o miejsce 3

 KSW Spartakus Jelenia Góra – Arka Gdynia 28:39

Mecz o miejsce 1

 MOSiR Bochnia I – SSK Basket Stara Lubovna 47:33

Dodaj komentarz