Wczytywanie...

10 Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt Bochnia CUP 2019 – harmonogram meczów MOSiR

W piątek 25 stycznia rozpoczynamy 10 Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt Bochnia CUP 2019! W trakcie trzydniowych zmagań serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania gorącym dopingiem bocheńskich drużyn!!

Patronat Honorowy nad 10 Międzynarodowym Festiwalem Koszykówki Dziewcząt Bochnia CUP 2019 objął Starosta Bocheński Pan Adam Korta i Burmistrz Miasta Bochnia Pan Stefan Kolawiński.

W sumie  rozegranych zostanie 81 meczów, wystąpią 34 drużyny z  6 państw – Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Irlandii i oczywiście Polski.

Wielkim zainteresowaniem od lat cieszy się KOSZYKARSKIE SHOW, na które zapraszamy wieczorem w drugim dniu zawodów, a więc w sobotę 26 stycznia. Gośćmi specjalnymi będą Piotr „Grabo” Grabowski i Orkiestra z Baczkowa! Początek o godz. 20.30.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

W  5 kategoriach wystąpi  6 zespołów MOSiR Bochnia (dwa w najmłodszym, startującym roczniku 2007). Dla ułatwienia poniżej podajemy harmonogram z meczami naszych zespołów.

PIĄTEK 25.01.2019
Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32
11.30 UMCS Lublin – MOSiR Bochnia (04)
16.00 Zsíros Akadémia Kőbánya – MOSiR Bochnia (04)
17.30 MOSiR Bochnia – Basket Ostrava (open)

Hala Sportowa SP4/LO II, 32 – 700 Bochnia ul. Konfederatów Barskich 27
8.30 MOSiR Bochnia – SSK Basket Stara Lubovna (05)
16.00 MOSiR Bochnia – KSW Spartakus Jelenia Góra (05)

Hala Sportowa ZS 1 w Bochni, 32-700 Bochnia ul. Windakiewicza 23
8.30 MOSiR Bochnia – UKS Basket Dąbrówka (02)
13.00 MOSiR Bochnia – UKS 3 Żyrardów (02)

Sala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Bochni, 32 – 700 Bochnia ul. Bernardyńska 1
10.00 UKS Żak Nowy Sącz – MOSiR Bochnia I (07)
11.30 MOSiR Bochnia II – Arka Gdynia (07)
14.30 SSK Basket Stara Lubovna – MOSiR Bochnia I (07)
17.30 MOSiR Bochnia II – KSW Spartakus Jelenia Góra (07)

SOBOTA 26.01.2019
Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32
11.00 SD Felix Zasavje – MOSiR Bochnia (04)
15.30 MOSiR Bochnia – Fr. Mathews Cork (04)
18.30 MOSiR Bochnia – MKS PM Tarnów (open)
20.30 UROCZYSTA PREZENTACJA DRUŻYN – SHOW KOSZYKARSKIE

Hala Sportowa SP4/LO II, 32 – 700 Bochnia ul. Konfederatów Barskich 27
8.00 MOSiR Bochnia – SD Felix Zasavje (05)
18.30 MOSiR Bochnia- ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. (05)

Hala Sportowa ZS 1 w Bochni, 32-700 Bochnia ul. Windakiewicza 23
9.30 MOSiR Bochnia -UKS Piłsudczyk Brzeg (02)
12:30 MOSiR Bochnia – MKS MOS Wrocław (02)

Sala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Bochni, 32 – 700 Bochnia ul. Bernardyńska 1
9.30 MOSiR Bochnia I – ISWJ Wisła (07)
11.00 MOSiR Bochnia II – Young Angels Kosice (07)

NIEDZIELA 27.01.2019
Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32
11.00 MOSiR Bochnia – Basket Ostrava (04)
12:30 MOSiR Bochnia – Ikar Niepołomice (open)

Hala Sportowa ZS 1 w Bochni, 32-700 Bochnia ul. Windakiewicza 23
11.00 MOSiR Bochnia – Wisła Can-Pack Kraków (02)

________________________________________________________________________________

HARMONOGRAM WSZYSTKICH MECZÓW Bochnia Cup 2019 – kliknij

Wstęp na wszystkie mecze i Show – wolny!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz