Wczytywanie...

Zawody Powiatowe w Pływaniu – LICEALIADA – wyniki.

Piątek 11 stycznia 2019r., uczniowie szkół średnich Powiatu Bocheńskiego spędzili w gościnnych murach Krytej Pływalni w Bochni na Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji swoich uczniów zgłosiły szkoły:

KATEGORIA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA:

  • ZS Nr 1 w Bochni
  • ZS Nr 2 w Bochni
  • I LO w Bochni
  • ZS Nr 3 w Bochni
  • II LO w Bochni

CHŁOPCY:

  • ZS Nr 1 w Bochni
  • ZS Nr 2 w Bochni
  • I LO w Bochni
  • ZS Nr 3 w Bochni
  • II LO w Bochni

 

W zawodach drużynowych w kategorii dziewcząt startowały 3 drużyny:

  • I LO w Bochni
  • ZS Nr 3 w Bochni
  • II LO w Bochni

W zawodach drużynowych w kategorii chłopców startowało 5 drużyn:

  • I LO w Bochni
  • ZS Nr 1 w Bochni
  • ZS Nr 2 w Bochni
  • ZS Nr 3 w Bochni
  • II Lo w Bochni

Młodzi pływacy walczyli o najwyższe miejsca na podium ale również o awans do Finałów Wojewódzkich, które są kolejnym etapem w tej konkurencji.

 

W konkurencjach indywidualnych zawodnicy startowali w czterech stylach pływackim a na awans mogło liczyć tylko trzech najlepszych pływaków w każdym z nich.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)

W kategorii dziewcząt najlepsze były:

STYL DOWOLNY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Surma Maria

I LO Bochnia

33,01

II

Przyborowska Weronika

I LO Bochnia

35,96

III

Salamon Aleksandra

I LO Bochnia

36,34

 

STYL GRZBIETOWY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Sarlińska Angelika

II LO Bochnia

40,77

II

Przybyła Karolina

ZS Nr 3 Bochnia

45,96

III

Rudnik Natalia

ZS Nr 3 Bochnia

1’05,41

 

STYL KLASYCZNY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Rogowska Gabriela

I LO Bochnia

48,74

II

Kłuś Patrycja

ZS Nr 3 Bochnia

49,27

III

Więcek Łucja

I LO Bochnia

49,96

 

W kategorii chłopców najlepsi byli:

STYL DOWOLNY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Bieniek Michał

I LO Bochnia

27,02

II

Sądel Kacper

II LO Bochnia

27,12

III

Kubas Wojciech

I LO Bochnia

28,83

 

STYL GRZBIETOWY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Kocot Wiktor

I LO Bochnia

32,44

II

Dziadowiec Hubert

ZS Nr 1 Bochnia

35,76

III

Sieczka Piotr

I LO Bochnia

38,39

 

STYL KLASYCZNY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Mazanek Jacek

I LO Bochnia

38,03

II

Wiaderny Szymon

ZS Nr 1 Bochnia

39,69

III

Mytnik Jakub

ZS Nr 2 Bochnia

47,08

 

STYL MOTYLKOWY (50 m)

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Nieć Wiktor

ZS Nr 1 Bochnia

33,56

II

Kaczmarczyk Seweryn

I LO Bochnia

34,35

III

Wymazała Szymon

ZS Nr 3 Bochnia

35,36

 

Szczegółowe wyniki wszystkich zawodników:

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA (6 x 50 m)

DZIEWCZĘTA

  1. I LO w Bochni ( 3’43,24 ) – AWANS
  2. ZS Nr 3 w Bochni ( 4’42,09 )
  3. II LO w Bochni –( 5’03,58 )

CHŁOPCY

  1. I LO w Bochni ( 2’59,66 ) – AWANS
  2. ZS Nr 1 w Bochni (3’02,15 )
  3. ZS Nr 2 w Bochni (3’30,66 )
  4. II LO w Bochni ( 3’49,54 )
  5. ZS Nr 3 w Bochni (3’58,70 )

 

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacji indywidualnej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale a w klasyfikacji drużynowej zdobywcy miejsc I otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

 

Dodaj komentarz