Wczytywanie...

Zawody Powiatowe w Pływaniu – IMS – wyniki.

W piątek 11 stycznia 2019r., uczniowie szkół podstawowych klas VII, VIII oraz klas  III gimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego spędzili w gościnnych murach Krytej Pływalni w Bochni na Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji swoich uczniów zgłosiły szkoły:

KATEGORIA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA:

  • PSP Nr 1 Bochnia
  • SP Nowy Wiśnicz
  • PSP Nr 7 Bochnia
  • PSP Nr 4 Bochnia
  • ZSG Gawłów
  • PSP Nr 2 Bochnia
  • ZSG Proszówki

CHŁOPCY:

  • PSP Nr 1 Bochnia
  • PSP Nr 2 Bochnia
  • SP Nowy Wiśnicz
  • Akademickie Gimnazjum Bochnia
  • ZSG Proszówki

 

W zawodach drużynowych w kategorii dziewcząt startowały 2 drużyny :

  • PSP Nr 1 w Bochni
  • PSP Nr 4 w Bochni

 

W zawodach drużynowych w kategorii chłopców startował 1 zespół:

1. PSP Nr 1 w Bochni

 

Młodzi pływacy walczyli o najwyższe miejsca na podium ale również o awans do Finałów Wojewódzkich, które są kolejnym etapem w tej konkurencji.

W konkurencjach indywidualnych zawodnicy startowali w czterech stylach pływackim a na awans mogło liczyć tylko trzech najlepszych pływaków w każdym z nich.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia (kliknij tutaj)

 

W kategorii dziewcząt najlepsze były:

STYL DOWOLNY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Zygadło Sofija

PSP Nr 7 Bochnia

32,68

II

Wątorek Oliwia

PSP Nr 1 Bochnia

32,77

III

Zając Wiktoria

PSP Nr 1 Bochnia

36,09

 

STYL GRZBIETOWY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Kural Justyna

PSP Nr 1 Bochnia

41,38

II

Cetnarska Natalia

PSP Nr 1 Bochnia

43,87

III

Oświęcimka Aleksandra

SP Nowy Wiśnicz

46,08

 

STYL KLASYCZNY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Maszewska Wiktoria

PSP Nr 1 Bochnia

46,91

II

Siwy Milena

PSP Nr 1 Bochnia

49,70

III

Możdzeń Kamila

PSP Nr 1 Bochnia

50,70

 

STYL MOTYLKOWY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Jaśkiewicz Natalia

PSP Nr 1 Bochnia

38,08

II

Mytnik Zuzanna

PSP Nr 1 Bochnia

53,59

 

W kategorii chłopców najlepsi byli:

STYL DOWOLNY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Leśniak Piotr

AG Bochnia

25,87

II

Pilch Emil

PSP Nr 1 Bochnia

27,77

III

Siedliński Klaudiusz

PSP Nr 1 Bochnia

32,01

 

STYL GRZBIETOWY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Kowal Kamil

PSP Nr 1 Bochnia

32,99

II

Mrożek Sebastian

PSP Nr 1 Bochnia

37,35

III

Kurtyka Hubert

PSP Nr 1 Bochnia

39,41

 

STYL KLASYCZNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Świderski Dawid

PSP Nr 1 Bochnia

39,56

II

Budzyński Jakub

PSP Nr 1 Bochnia

41,51

III

Błoniarczyk Mateusz

PSP Nr 1 Bochnia

41,65

 

STYL MOTYLKOWY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Karcz Filip

PSP Nr 1 Bochnia

30,96

II

Bielewicz Oskar

SP Nowy Wiśnicz

35,70

III

Chudy Kamil

ZSG Proszówki

38,74

 

KATEGORIA DRUŻYNOWA ( 6 x 50 m)

dziewczęta

  1. PSP Nr 1 w Bochni (3’40,13 ) – awans
  2. PSP Nr 4 w Bochni (4’43,86 )

 

chłopcy

1. PSP Nr 1 w Bochni ( 3’07,82 ) awans

 

Szczegółowe wyniki wszystkich zawodników:

.

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacji indywidualnej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale a w klasyfikacji drużynowej zdobywcy miejsc I otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Dodaj komentarz