Wczytywanie...

Zwycięstwo juniorek z Wisłą CANPACK 67:56!

W poniedziałek 17 grudnia juniorki MOSiR-u Bochnia rozegrały kolejny mecz w swojej kategorii z drużyną Wisły CANPACK, która w tym samym składzie gra w II lidze. Mimo słabszego początku bochniankom udało się odzyskać pewność i zwyciężyć!

MOSiR Bochnia – TS Wisła CANPACK Kraków 67:56

Spotkanie w początkowej fazie nie układało się po naszej myśli. Słaba gra w obronie pozwoliła wiślaczkom na łatwe zdobycze punktowe. w 16 minucie meczu przegrywamy już nawet 12 punktami. Od tego momentu nasze dziewczyny wzięły się do roboty zwłaszcza w obronie i zaczęło się powolne odrabianie strat. Wspaniałe przechwyty i świetne kontry pozwoliły nam zniwelować przewagę do 4 punktów do przerwy na korzyść Wisły. Koncertowa 3 kwarta w naszym wykonaniu, świetna gra w obronie i wychodzimy na przewagę 22 punktów. Szkoda głupich strat w końcówce meczu, który wygrywamy 67:56. Na szczególne wyróżnienie zasługuje świetna postawa Sary Marczyk, która pociągnęła cały zespół do zwycięstwa .

Skład MOSiR Bochnia: Sara Marczyk 27, Julia Fortuna 11, Zuzanna Dziadoń 2, Emanuela Lekka 12, Agnieszka Krawiec 0, Zuzannna Kierońska 0, Agnieszka Blum 0, Weronika Wilk 2, Angelika Sarlińska 2, Karolina Przybyła 11, Cabała Magda 0, Ola Podsiadło 0.
Trenerką jest Marta Starowicz.

Następne  spotkanie (ostatnią kolejkę w I rundzie) juniorki rozegrają na początku stycznia, kiedy to walczyć będą na wyjeździe z UKS Żakiem w Nowym Sączu.  Życzymy więc Wesołych Świąt i jak najwięcej wygranych w Nowym Roku 2019!