Wczytywanie...

II kolejka Bocheńskiej Ligi Szachowej – wyniki

W piątek 23 listopada 2018r., w gościnnych marach PSP Nr 5 w Bochni, odbyła się II kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

 

W piątkowy poranek swoje głowy nad szachownicami pochyliło 60 młodych adeptów tej dyscypliny, którzy rozgrywając 7-rundową kolejkę zdobywali kolejne cenne punkty, które są tak ważne w kwalifikacji końcowej. Spotkania te to nie tylko same punkty ale przede wszystkim okazja do podszlifowania już nabytych umiejętności i ciągłego rozwoju.

W tej kolejce najlepszymi graczami zostali:

  • Wieczorek Radosław
  • Chowaniec Adrian
  • Liszka Sebastian

 

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki:

II kolejka 23-11-2018. Organiz.: MOSiR Bochnia

Wyniki końcowe – runda 7

M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Fed.

Elo

Rank

Pkt.

MBch.

Bch.

L.Z.

Prog.

1

1

Wieczorek, Radosław

POL

0

1400

7.0

23.00

32.00

7

28.0

2

20

Chowaniec, Adrian

POL

0

1000

6.0

20.50

30.50

6

25.0

3

32

Liszka, Sebastian

POL

0

1000

6.0

20.50

27.50

6

21.0

4

13

Sitko, Krzysztof

POL

0

1000

5.0

24.00

34.00

5

25.0

5

11

Zięba, Bartosz

POL

0

1000

5.0

23.00

32.00

5

23.0

6

26

Jarosz, Kacper

POL

0

1000

5.0

20.00

28.00

4

20.5

7

4

Gajewski, Witold

POL

0

1000

5.0

19.50

27.50

5

23.0

8

37

Kita, Mikołaj

POL

0

1000

5.0

18.50

26.50

5

21.0

9

43

Śleziak, Filip

POL

0

1000

5.0

18.00

25.50

5

16.0

10

46

Łagosz, Oliwia

POL

0

1000

5.0

18.00

25.00

5

16.0

11

31

Reguła, Dominika

POL

0

1000

5.0

17.00

25.00

5

17.0

12

2

V

Serafin, Karolina

POL

0

1100

4.5

22.50

31.00

4

18.5

13

8

Michałowski, Tomasz

POL

0

1000

4.5

20.00

28.00

4

19.0

14

10

Florkowski, Adam

POL

0

1000

4.0

23.00

33.50

4

20.0

15

6

Nowak, Michał

POL

0

1000

4.0

22.00

28.00

4

20.0

16

60

Żelichowski, Oliwer

POL

0

1000

4.0

21.00

30.00

4

20.0

17

53

Jawień, Bartłomej

POL

0

1000

4.0

20.00

27.00

4

16.0

18

49

Warchoł, Maciej

POL

0

1000

4.0

19.50

25.50

4

18.0

19

18

Rogusz, Michał

POL

0

1000

4.0

19.00

28.00

4

17.0

20

23

Mrózek, Mikołaj

POL

0

1000

4.0

19.00

26.00

4

15.0

21

9

Bohosiewicz, Sergiusz

POL

0

1000

4.0

19.00

26.00

4

13.0

22

55

Gadzina, Maciej

POL

0

1000

4.0

18.00

26.50

4

14.0

23

3

Kalinowski, Jan

POL

0

1000

4.0

18.00

26.00

4

13.0

24

39

Cabaj, Mateusz

POL

0

1000

4.0

18.00

25.00

4

16.0

25

40

Brust, Maciej

POL

0

1000

4.0

17.00

25.00

4

16.0

26

58

Norek, Szymon

POL

0

1000

4.0

17.00

23.50

4

16.0

27

28

Możdżeń, Michał

POL

0

1000

4.0

16.50

22.50

4

12.0

28

25

Mazurkiewicz, Szymon

POL

0

1000

4.0

11.00

18.00

4

18.0

29

5

Brzegowy, Mikołaj

POL

0

1000

3.5

19.50

26.00

3

17.0

30

36

Nowak, Miłosz

POL

0

1000

3.5

17.00

23.00

3

15.0

31

44

Hernik, Karol

POL

0

1000

3.5

14.00

18.50

3

11.5

32

15

Domagała, Błażej

POL

0

1000

3.0

22.00

31.00

3

17.0

33

17

Cefal, Jacek

POL

0

1000

3.0

21.00

27.50

3

14.0

34

12

Gałązka, Kacper

POL

0

1000

3.0

20.00

29.00

3

14.0

35

48

Pietras, Jan

POL

0

1000

3.0

20.00

28.00

3

14.0

36

59

Wiercioch, Karol

POL

0

1000

3.0

20.00

27.00

3

14.0

37

16

Golemiec, Bartłomiej

POL

0

1000

3.0

18.00

25.00

3

14.0

38

30

Seweryn, Maksymilian

POL

0

1000

3.0

18.00

24.00

3

12.0

39

7

Kasperski, Antoni

POL

0

1000

3.0

17.00

24.00

3

12.0

40

19

Jawień, Jakub

POL

0

1000

3.0

16.50

22.00

3

10.0

41

50

Gardziel, Tomasz

POL

0

1000

3.0

16.00

22.50

3

9.0

42

56

Krawczyk, Filip

POL

0

1000

3.0

14.00

20.00

3

9.0

43

42

Jawień, Kacper

POL

0

1000

3.0

13.00

18.50

3

7.0

44

57

Jaszczyński, Witold

POL

0

1000

2.5

15.50

22.00

2

11.5

45

34

Mierzwiński, Szymon

POL

0

1000

2.5

15.50

22.00

2

10.5

46

29

Mól, Wiktor

POL

0

1000

2.5

14.00

20.00

2

7.5

47

14

Gut, Jakub

POL

0

1000

2.5

14.00

19.50

2

9.5

48

41

Cetnarowski, Wojciech

POL

0

1000

2.0

16.00

23.00

2

6.0

49

21

Budyś, Izabela

POL

0

1000

2.0

14.50

20.50

2

8.0

50

52

Jopek, Robert

POL

0

1000

2.0

14.50

19.50

2

10.0

51

33

Mucha, Adrianna

POL

0

1000

2.0

13.50

18.50

2

8.0

52

47

Pawlik, Oliwier

POL

0

1000

2.0

13.00

17.50

1

3.0

53

45

Gałka, Grzegorz

POL

0

1000

2.0

12.00

18.50

2

5.0

54

38

Trojanowski, Szymon

POL

0

1000

2.0

11.00

16.50

2

5.0

55

51

Dutkiewicz, Karol

POL

0

1000

1.5

12.00

17.00

1

6.5

56

35

Czekaj, Franek

POL

0

1000

1.0

15.00

19.50

0

1.0

57

24

Pyter, Oskar

POL

0

1000

1.0

13.50

18.50

1

7.0

58

54

Flasza, Wojciech

POL

0

1000

1.0

11.00

16.50

1

6.0

59

27

Szewczyk, Oskar

POL

0

1000

1.0

0.00

6.50

1

7.0

60

22

Nakielny, Kacper

POL

0

1000

1.0

0.00

5.50

1

7.0

ChessArbiter Pro (v.2.21) (C) A.Curyło    http://www.chessarbiter.com/
Lic:0079 Właściciel: MOSiR Bochnia

 

Kolejne rozgrywki odbędą się 17 grudnia, również w PSP Nr 5 w Bochni.

Organizatorem cyklu rozgrywek Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej są: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz