Wczytywanie...

Kadetki A w meczu inauguracyjnym zdobywaj膮 D膮br贸wk臋! Derby powiatu dla Bochni. 馃弨

W miniony pi膮tek 16 listopada koszykarki Miejskiego O艣rodka Sportu i Rekreacji w Bochni聽 rozpocz臋艂y rozgrywki w ma艂opolskiej lidze. Pierwszy mecz (na wyje藕dzie) okaza艂 si臋 niezwykle udany!

UKS Basket D膮br贸wka – MOSiR Bochnia 65:89 (14:18,13:23,14:33,24:15)

Bochnianki cho膰 rocznik m艂odszy 2004-2005 a nawet 2006 rozpocz臋艂y mecz odwa偶n膮 gr膮 w ataku i obronie. Efektem by艂o wyj艣cie na kilkupunktowe prowadzenie, a co najwa偶niejsze dyktowanie tempa gry.

– Mieli艣my plan na ten mecz i dziewcz臋ta go w 100% zrealizowa艂y – jestem z nich dumny – m贸wi艂 po spotkaniu trener bochnianek Rafa艂 Sroka.

W trzeciej kwarcie mosirki bez lito艣ci punktowa艂y gospodynie, a gdy na tablicy widnia艂 wynik 74-41 by艂o wiadomo, 偶e bochnianki nie mog膮 tego meczu przegra膰. Ambitna dru偶yna Basketu w 4 kwarcie zdo艂a艂a odrobi膰 kilka punkt贸w, natomiast to bochnianki odta艅czy艂y taniec zwyci臋stwa po ostatnim gwizdku.

– Nie chc臋 nikogo w tym meczu wyr贸偶nia膰, poniewa偶 ka偶da moja zawodniczka zagra艂a na maksa, pokaza艂y na co je sta膰. BRAWO – m贸wi zadowolony trener R. Sroka.

Sk艂ad/Punkty MOSiR Bochnia: Kubala 24, Caba艂a 24, Zaj膮c 14, Ga艂ek 11, Mroczek 8, Czaja 6, Wi臋cek 2, Gajek, Despet, Starma, Ficek, Kowalska, Kural, Kowalik.
Trenerzy: Rafa艂 Sroka, Witold Jod艂owski.