Wczytywanie...

Turniej im. Władysława Stawiarskiego 2018 – zapowiedź

Serdecznie zapraszamy na turniej piłki ręcznej im. Władysława Stawiarskiego. Zespoły rywalizować będą w kategoriach dzieci oraz młodzik, na dwóch halach: Widowiskowo – Sportowej przy ul. Poniatowskiego 32 oraz na Hali I Liceum Ogólnokształcącego prz Pl. Ks. Czaplińskiego 1.

Szczegółowy harmonogram przedstawia się następująco:

Hala I LO, ul. Ks. Czaplińskiego 1 – dzieci:

09-VI
19:00 – 9:50MOSiR I BochniaMOSiR II Bochnia
29:50 – 10:40UKS Wiertmet LibuszaUKS Czwórka Libiąż
310:40 – 11:30SPR Stal MielecMOSiR I Bochnia
411:30 – 12:20UKS Czwórka LibiążMOSiR II Bochnia
512:20 – 12:50inauguracja turnieju
612:50 – 13:40VIVE KielceUKS Wiertmet Libusza
713:40 – 14:30SPR Stal MielecUKS Czwórka Libiąż
814:30 – 15:20MOSiR I BochniaUKS Wiertmet Libusza
915:20 – 16:10VIVE KielceMOSiR II Bochnia
10-VI
109:50 – 10:40VIVE KielceUKS Czwórka Libiąż
1110:40 – 11:30MOSiR II BochniaSPR Stal Mielec
1211:30 – 12:20MOSiR I BochniaUKS Czwórka Libiąż
1312:20 – 13:10SPR Stal MielecVIVE Kielce
1413:10 – 14:00UKS Wiertmet LibuszaMOSiR II Bochnia
1514:00 – 14:50MOSiR I BochniaVIVE Kielce
1614:50 – 15:40SPR Stal MielecUKS Wiertmet Libusza
17:30zakończenie turnieju

 

Hala Widowiskowo – Sportowa, ul. Poniatowskiego 32 – młodzik:

 

09-VI
19:00 – 9:50MOSiR I BochniaSPRT Luks Skrzyszów
29:50 – 10:40MKS PM MPEC TarnówUKS Jedynka Myślenice
310:40 – 11:30MOSiR II BochniaUMKS PMOS Chrzanów
411:30 – 12:20UKS Jedynka MyśleniceSPRT Luks Skrzyszów
12:20 – 12:50inauguracja turnieju
512:50 – 13:40EUCO – UKS Dziewiątka LegnicaMKS PM MPEC Tarnów
613:40 – 14:30SPRT Luks SkrzyszówUMKS PMOS Chrzanów
714:30 – 15:20MOSiR I BochniaUKS Jedynka Myślenice
815:20 – 16:10MKS PM MPEC TarnówMOSiR II Bochnia
916:10 – 17:00UMKS PMOS ChrzanówEUCO – UKS Dziewiątka Legnica
1017:00 – 17:50MOSiR I BochniaMKS PM MPEC Tarnów
1117:50 – 18:40EUCO – UKS Dziewiątka LegnicaMOSiR II Bochnia
10-VI
129:00 – 9:50EUCO – UKS Dziewiątka LegnicaSPRT Luks Skrzyszów
139:50 – 10:40UMKS PMOS ChrzanówUKS Jedynka Myślenice
1410:40 – 11:30SPRT Luks SkrzyszówMOSiR II Bochnia
1511:30 – 12:20MOSiR I BochniaUMKS PMOS Chrzanów
1612:20 – 13:10UKS Jedynka MyśleniceEUCO – UKS Dziewiątka Legnica
1713:10 – 14:00MKS PM MPEC TarnówSPRT Luks Skrzyszów
1814:00 – 14:50MOSiR I BochniaMOSiR II Bochnia
1914:50 – 15:40MKS PM MPEC TarnówUMKS PMOS Chrzanów
2015:40 – 16:30MOSiR II BochniaUKS Jedynka Myślenice
2116:30 – 17:20MOSiR I BochniaEUCO – UKS Dziewiątka Legnica
17:30zakończenie turnieju

Wszystkie mecze turnieju będą dostępne na kanale youtubowym Mosir Bochnia TV, a dodatkowo mecze odbywające się na Hali Widowiskowo – Sportowej można będzie oglądać na żywo.

https://www.youtube.com/watch?v=ws4WzfGGUnI

 

 

Dodaj komentarz