Wczytywanie...

MOSiR Bochnia – Trzciana 2000 1:2 / I liga okręgowa C1 trampkarzy Wiosna 2018

W niedzielę 8 kwietnia na bocheńskim stadionie przy ul. Parkowej piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni gościli w ramach drugiej kolejki I ligi okręgowej C1 trampkarzy Wiosna 2018 zespół Trzciany 2000. Niestety spotkania nie możemy zaliczyć do udanych.

MOSiR Bochnia – Trzciana 2000 2:1

Po pierwszym remisowym spotkaniu na wyjeździe z Unią Tarnów (2:2) na pewno bocheńscy zawodnicy mieli apetyt na wygraną. Zwycięstwo z Trzcianą na własnej murawie wydawało się być w zasięgu ręki. W pierwszej połowie spotkania honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Kamil Kolanowski, ale jak się później okazało był to jedyny celny strzał oddany tego dnia przez bochnian. Nie mieliśmy szczęścia w dalszej części spotkania – karnego nie strzelił Dominik Lech, do pustej bramki nie trafił Dawid Skrzypek. – W drugiej połowie właściwie z naszej strony meczu już nie było – ocenił spotkanie Władysław Wójcik, kierownik sekcji piłki nożnej MOSiR Bochnia. – Popełniano karygodne błędy, straciliśmy dwie bramki, a poziom gry bocheńskich trampkarzy był bardzo słaby.- Rzeczywiście w ostatnich minutach spotkania mieliśmy wyjątkowego pecha – nie obroniliśmy strzałów przyjezdnej drużyny i musieliśmy opuścić boisko bez fanfar.

– Szkoda, że w pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji strzeleckich – mówi trener bochnian Marcin Leśniak. – Myślę, że chłopców podłamała sytuacja z karnym. W słabej drugiej już części meczu trochę na własne życzenie straciliśmy bramki.-

MOSiR Bochnię reprezentowali: Szymon Cierniak (bramkarz), Kamil Kolanowski 1, Tomasz popiołek, Bartosz Palej, Mikołaj Daniec, Dominik Grochot, Kacper Dziadoszczyk, Klaudiusz Pach, Hubert Kwarta, Jakub Paduch, Oskar Mroczek, Dawid Skrzypek, Dominik Lech (kapitan).

Zdjęcia z opisywanego spotkania na Facebooku MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

O tym meczu możemy już zapomnieć, czas przygotować się pozytywnie do kolejnych spotkań, a najbliższe już Następne już 14 kwietnia na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą. Czwartą kolejkę rozegramy u nas 18 kwietnia z Tarnovią Tarnów (początek o godz. 17.00). Zapraszamy do kibicowania!