Wczytywanie...

Od piątku do niedzieli – walczymy o awans do Top 16! Harmonogram Turnieju Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Juniorek U18 w Bochni, 23-24.03.2018

Jak już informowaliśmy MOSiR Bochnia został organizatorem Turnieju Ćwierćfinałów  Mistrzostw Polski Juniorek U18. 23-25 marca w ramach pierwszej grupy będziemy gościć drużyny z Lublina, Wołomina, Olsztyna. Gospodarzami pozostałych pięciu  grup są takie miasta jak: Nowy Sącz, Bydgoszcz, Sieraków, Poznań i Toruń.

Losowanie grup turniejów 1/4 MP odbyło się w siedzibie Polskiego Związku Koszykówki.

HARMONOGRAM TURNIEJU 1/4 MISTRZOSTW POLSKI W BOCHNI:
Piątek 23.03.2018
godz. 15.00 UKS 51 LublinKKS Olsztyn
godz. 17.15 MOSiR Bochnia – UKS Huragan Wołomin

Sobota 24.03.2018
godz. 15.00 UKS Huragan WołominKKS Olsztyn
godz. 17.15 MOSiR Bochnia – UKS 51 Lublin

Niedziela 25.03.2018
godz. 10.00 KKS Olsztyn – MOSiR Bochnia
godz. 12.15  UKS 51 LublinUKS Huragan Wołomin

Mecze turniejowe rozegrane zostaną w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni.


Na zdj. zespół juniorek MOSiR Bochnia, który zmierzy się w 1/4 MP. W górnym rzędzie od prawej: Rafał Sroka trener zespołu, Dorota Świercz, Sara Marczyk, Barbara Mroczek, Kinga Ochel, Aisza Buczek, Dominika Dziadoń, Karolina Przybyła, Karolina Bojan, Gabriela Czekaj, Maciej Starowicz asystent trenera. W dolnym rzędzie od lewej: Edyta Rudnik, Aleksandra Poradowska, Alicja Hamuda, Julia Fortuna, Natalia Mazur, Gabriela Rak, Kinga Dylowicz, Agnieszka Blum.

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA I TRZYMAMY KCIUKI!!!

SKŁADY POZOSTAŁYCH GRUP:

Grupa II – gospodarz UKS Żak Nowy Sącz
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław
UKS Żak Nowy Sącz
MKS MOS Konin

Grupa III – gospodarz KS Basket 25 Bydgoszcz
UKS Trójka Żyrardów
KS Korona Kraków
UKS Basket Zgorzelec
KS Basket 25 Bydgoszcz

Grupa IV – gospodarz UKS Kormoran Sieraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk
UKS Kormoran Sieraków
MUKS Widzew Łódź

Grupa V – gospodarz MUKS Poznań
MLKS-MOS Rzeszów
MUKS Poznań
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
Piomar Brzeg

Grupa VI – gospodarz MMKS Katarzynki Toruń
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
RMKS Rybnik
SKS 12 Warszawa
MMKS Katarzynki Toruń

Dodaj komentarz