Wczytywanie...

Zwycięstwo młodzików w Chrzanowie

12.03.2018 – młodzik

MOSiR Bochnia – UMKS PMOS II Chrzanów 24 : 31   (12:16 )

 

W poniedziałkowym meczu młodzicy MOSiR Bochnia pokonali UMKS PMOS II Chrzanów w meczu II ligi małopolskiej. Nasza drużyna wystąpiła w zaledwie ośmioosobowym składzie. Tak mała liczba zawodników spowodowana była po części chorobami, a po części niestety brakiem możliwości pogodzenia boiskowych obowiązków z innymi. Wielka szkoda, że dla niektórych spotkania ze znajomymi, oglądanie meczów piłkarskich w telewizji czy niechęć do wyjazdów stają się zaporą nie do przeskoczenia w uprawianiu sportu.

W meczu, jak ostatnio to już bywa świetnie zaprezentował się Konrad Trojan, który mimo krycia indywidualnego prowadził grę naszej drużyny. Zdobywał cenne bramki i wywalczył wiele rzutów karnych, które niezwykle pewnie wykonywał Wojciech Borowiec, dzięki czemu zakończył spotkanie z dorobkiem 10 bramek na koncie.

Wszyscy chłopcy obecni na meczu zaprezentowali się niezwykle ambitnie. Walczyli o każdą piłkę, a dzięki ogromnemu zaangażowaniu zdołali wybiegać całe spotkanie i odnieść sukces.

MOSiR reprezentowali:

Filip Kurtyka, Olaf Filipowicz 1, Kacper Szczudło 1, Jan Marecki 2, Michał Rogusz 3, Mateusz Szlahusek 6, Konrad Trojan 8, Wojciech Borowiec 10

Dodaj komentarz