2 miejsce MOSiR Bochnia w I lidze okręgowej młodzików!

W minioną niedzielę 3 listopada piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali ostatnie spotkanie w I lidze okręgowej młodzików, zajmując w niej ostatecznie 2 miejsce.

To oczywiście znakomity wynik, choć pozostał nam pewien niedosyt, ponieważ nasi  chłopcy prawie przez cały czas w tej lidze prowadzili, ale ostatecznie zgromadzili o 3 punkty mniej od Okocimskiego.

Walka toczyła się do ostatniej kolejki. Były szanse, ale musielibyśmy odpowiednio wygrać w ostatnim spotkaniu, które nam przypadło z Tarnovią Tarnów. Wymarzone zwycięstwo umknęło, a z nim awans do ligi małopolskiej.

Tarnovia Tarnów – MOSiR Bochnia 2:0
Szczegóły spotkania na stronie Łączy nas piłka – kliknij tutaj.

Warto podkreślić, że w opisywanej lidze MOSiR odniósł 11 zwycięstw.   – Przystępowaliśmy do sezonu w osłabionym składzie, ale i tak udało nam się przez większość czasu zajmować 1 miejsce w tabeli – mówi trener bochnian  Mirosław Sobieszczyk. – Zabrakło tylko tego jednego wygranego meczu, byśmy mogli cieszyć się awansem. –

Rzeczywiście kibicowanie naszym piłkarzom to była czysta przyjemność. Dziękujemy im i szkoleniowcom za wszystkie pozytywne emocje, których nam dostarczyli tej jesieni i będziemy trzymać kciuki za rozgrywki wiosenne.

– W związku z kolejnym sezonem zwracamy się do chętnych chłopców z rocznika 2007 i 2008 o zasilenie naszego zespołu – mówi trener M. Sobieszczyk. – Chcemy wzmocnić nasz skład. Zapraszamy do naszego klubu.-

Na zdj. tytułowym, autorstwa Andrzeja Rachfała, zespół młodzików z trenerami Mirosławem Sobieszczykiem (pierwszy z lewej) i Michałem Dziubą (po prawej) oraz trenerem bramkarzy Jakubem Mikulskim (w środku).

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content