II miejsce MOSiR Bochnia w 1/16 Pucharu ZPRP Młodzików w Zamościu!

MOSiR-I-Bochnia-z-trenerami-Piotrem-Wegrzynem-i-Ryszardem-Taborem.-2-miejsce-w-Zamosciu.-Puchar-ZPRP-Mlodzikow-12.05.2024

Szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyli II miejsce w 1/16 Pucharu ZPRP Młodzików w Zamościu! Podopieczni trenerów Piotra Węgrzyna i Ryszarda Tabora spisali się znakomicie, pokonując gospodarzy i Piotrków Trybunalski, ulegając tylko Wiśle Płock.

Na zdjęciu tytułowym zespół MOSiR I Bochnia z trenerami Piotrem Węgrzynem i Ryszardem Taborem. Więcej fotografii z pobytu w Zamościu na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

10.05.2024
MKS Padwa Zamość – MOSiR Bochnia 24:32 (12:15)
Bramki dla Bochni w meczu z Zamościem zdobyli: Wojciech Tobiasz 8, Dawid Kraj 7, Fabian Szymski 6, Paweł Nosal 7, Adrian Ignacyk 2,  Antoni Borgosz 1, Jakub Żabczyński 1.
Mecz był transmitowany na żywo na profilu facebookowym Padwy Zamość – kliknij tutaj.
Zdjęcia z meczu również na profilu gospodarzy, więcej po kliknięciu na poniższą fotografię:
Bramkarz-MOSiR-I-Bochnia-w-meczu-z-Zamosciem-10.05.2024-zdj.-ze-str.-Padwy.jpg

11.05.2024
MOSiR I Bochnia – MKS Piotrkowianin II 38:24 (16:12)
Bramki dla Bochni z Piotrkowem Trybunalskim zdobyli: Dawid Kraj 10, Antoni Borgosz 8, Maksymilian Kłósek 6, Paweł Nosal 5, Wojciech Tobiasz 5, Adrian Ignacyk 2, Jakub Żabczyński 2.
Transmisja z drugiego meczu bochnian – kliknij tutaj.

12.05.2024
SKF ORLEN Wisła I Płock – MOSiR I Bochnia 42:20 (22:9)
Bramki dla Bochni w meczu z Płockiem zdobyli: Dawid Kraj 6, Wojciech Tobiasz 5, Fabian Szymski 4, Paweł Nosal 3,  Antoni Borgosz 1, Jakub Żabczyński 1.
Transmisja meczu MOSiRu z Wisłą – kliknij tutaj.

Skład MOSiR I Bochnia: Filip Sionko, Kamil Krzywda, Dawid Kraj, Antoni Borgosz , Paweł Nosal, Jakub Żabczyński, Adrian Ignacyk, Wojciech Tobiasz, Maciej Gut, Maksymilian Kłósek, Mikołaj Kłósek, Antoni Stolarski, Fabian Szymski.

MOSiR Bochnia w pierwszej szesnastce w Polsce!
– Wygraliśmy w dwóch meczach:  z gospodarzem turnieju i Piotrkowem Trybunalskim. Faworytem zawodów była Wisła Płock – mówi trener bochnian Piotr Węgrzyn. – W pierwszym meczu z Zamościem udało nam się wygrać po bardzo dobrej i ambitnej walce. Zagraliśmy skutecznie w ataku i obrona funkcjonowała poprawnie. W drugim dniu, w spotkaniu z Piotrkowianinem, wyszliśmy na mecz troszeczkę ospali i gra przez pierwsze minuty toczyła się bramka za bramkę. Pod koniec pierwszej połowy poprawiła się nasza skuteczność w ataku szybkim i w ataku pozycyjnym. W końcówce drugiej połowie odskoczyliśmy przeciwnikowi na bezpieczną przewagę. Mecz zakończył się wynikiem 38:24. Do walki z Płockiem wyszliśmy zmotywowani, walczyliśmy do 12-ej minuty i coś zacięło się w naszej grze. Drużyna z Płocka zmieniła ustawienie w obronie i nie mogliśmy sobie z nią poradzić,  i zaczęliśmy popełniać błędy, po których przeciwnicy wyprowadzali szybkie ataki i stopniowo powiększali przewagę. W drugiej połowie staraliśmy się odrobić stratę, ale nie udało nam się to. Oddawaliśmy za szybko rzuty z nieprzygotowanych pozycji – podsumowuje trener Węgrzyn i dodaje –  Całej drużynie MOSiR I Bochnia należy się pochwała za podjęcie walki, sportową postawę i grę fair play. Dziękujemy również trenerowi Ryszardowi Taborowi i  za wsparcie naszego zespołu w tak ważnych zawodach i Rodzicom za doping! Dzięki tym zwycięstwom jesteśmy w pierwszej szesnastce w Polsce!

Końcowa kolejność:
I miejsce SKF ORLEN Wisła I Płock
II miejsce MOSiR I Bochnia
III miejsce MKS Padwa Zamość
IV miejsce MKS Piotrkowianin II

Gratulacje dla naszej drużyny i jej trenerów!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content