2 miejsce MOSiR Bochnia na Turnieju Piłki Ręcznej w Myślenicach!

piłka ręczna-II-miejsce-MOSiR-Bochnia-w-Myslenicach-04.06.2022-

Zespół szczypiornistów MOSiR Bochnia (młodzicy, rocznik 2008-10) zdobył 2 miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Myślenice.

W turnieju, który rozegrano w sobotę 4 czerwca, udział wzięło 6 zespołów: SUMKS I i II Myślenice, MTS Piast Skawina, Szaflary, SP 134 Kraków i MOSiR Bochnia.

-Turniej rozpoczęliśmy pechowo, przegrywając jedną bramką z drugim zespołem Myślenic, ale w wyniku późniejszych rozgrywek układ gier był dla nas korzystny i zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie – mówi trener bochnian Marcin Bożek. – W półfinale spotkaliśmy się z SP 134 Kraków, który pokonaliśmy, awansując do finału. W finale ulegliśmy zespołowi z Szaflar, który w tym dniu był w bardzo dobrej formie.-

Skład MOSiR Bochnia: Antoni Stolarski, Emil Gajewski, Szymon Świętek, Jan Fischer, Jakub Żabczyński, Fabian Szymski, Mateusz Stachura, Paweł Nosal, Dawid Kraj, Antoni Borgosz.

Najlepszym zawodnikiem drużyny MOSiR Bochnia został wybrany Paweł Nosal.

Zdjęcia z dekoracji na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.