III miejsce MOSiR Bochnia na Barbórkowym Turnieju Koszykówki w Katowicach!

Zawodniczki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyły III miejsce w VIII Barbórkowym Turnieju Koszykówki im. Jana Wartaka, który odbywał się 29.11.-01.12.2019 r. w Katowicach!

W imprezie uczestniczyły dziewczęta z rocznika 2008 i młodsze. Bochnianki przez trzy dni rozegrały w sumie 6 meczów.

Na początku wygrana i porażka
W pierwszym dniu turnieju dziewczęta MOSiR Bochnia odniosły jedno zwycięstwo i doznały porażki.
Po dobrym spotkaniu pokonały Pawłowice 48:19.
W drugim meczu toczyły wyrównany pojedynek przez III kwarty z zespołem UKS Żak Żory. Jednak ostatnia kwarta to popis drużyny z Żor. Przegraliśmy 47:27.
Zdjęcia z pierwszego dnia – kliknij tutaj.

Dwa sobotnie zwycięstwa
W kolejnym meczu koszykówki na turnieju MTB w Katowicach MOSiR Bochnia pokonał zespół SP 27 II Katowice 31:7 i I zespół Katowic 33:29!
Zdjęcia z 30 listopada – kliknij tutaj.

Przegrana 1 punktem
W sobotę po dogrywce ze Zgorzelcem MOSiR Bochnia przegrała 31:30. Wielkie emocje i niestety porażka. Dziewczęta schodziły z parkietu z podniesioną głową. Brawa za walkę!
Kolejne zdjęcia z drugiego dnia turnieju – kliknij tutaj.

Dobre zakończenie
W niedzielę graliśmy z Ostrowem Wielkopolskim, który pokonaliśmy różnicą 6 punktów 21:15.