MOSiR Bochnia – LKS Mordarka 6:1 / małopolska liga młodzików, grupa II ⚽

W sobotę 28 września zespół młodzików Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, który walczy w małopolskiej lidze grupy II młodzików zwyciężył w meczu z Mordarką 6:1.

MOSiR Bochnia – LKS Mordarka 6:1

To 3 kolejka i 2 zwycięstwo w wymienionej lidze. Oto jak przebiegało spotkanie i kto zdobył gole dla Bochni:
12′ Bartosz Kurzydło
45′ Bartosz Kurzydło
49′ Szymon Sądel
51′ Szymon Nizioł
56′ Szymon Sądel

Zespół Mordarki w 32′ strzelił sobie bramkę samobójczą. W dużym stopniu do „zdobycia” jej przez przyjezdnych przyczynił się nasz zawodnik Kuba Ćwik. Dopiero dwie minuty później jeden z piłkarzy Mordarki skutecznie skierował piłkę w kierunku naszego bramkarza i to była jedyna bramka, która z całą pewnością była autorstwa przyjezdnych.

Skład MOSiR Bochnia: Kacper Więcek, Kamil Studziński, Mateusz Maszewski, Kamil Łyszczarz, Maksymilian Liszka, Bartosz Kurzydło , Jakub Halberda, Karol Guzik, Jakub Ćwik oraz Antoni Szczygieł, Szymon Sądel , Sebastian Pałka, Szymon Nizioł , Arkadiusz Majchrzak, Filip Kolarz, Kamil Kaczmarczyk.
Trenerem bochnian jest Piotr Górecki.

Zdjęcia ze spotkania na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Po 3 kolejkach MOSiR ma na koncie 7 punktów. Za nami po 2 meczach z sumą 6 punktów Borek Kraków – rozegramy z nim najbliższe spotkanie na wyjeździe 6 października. Mecz, który rozpocznie się o godz. 10.00, zostanie rozegrany na stadionie wymienionego  klubu w Krakowie – Podgórzu przy ul. Żywieckiej 13.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content