12:0 !!! MOSiR Bochnia – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska brawo chłopaki !!!!!

To spektakularny wynik, którego autorami są zwodnicy trenera Mirosława Sobieszczyka. Serdeczne gratulacje!

MOSiR Bochnia – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 12:0 (9:0)

Bramki w sobotnim spotkaniu padały dosłownie od pierwszej minuty. w pierwszej połowie zdobyliśmy ich aż 9!

Oto, jak padały strzały:
I połowa
1 minuta Mateusz Kruk
11 min. Szymon Jarosz
23 minuta Szym0n Jarosz
26 minuta Kacper Rajca
33 minuta Igor Pala
35 minuta Kacper Rajca
36 minuta Szymon Jarosz
37 minuta Bartosz Kurzydło
38 minuta Jaku Brzęk

II połowa
46 minuta Maciej Rachfał
51 minuta Mateusz Maszewski
55 minuta Kacper Rajca

Bocheńscy młodzicy są liderami w I lidze okręgowej, a przeciwnik nie był z górnej części tabeli, ale i tak wypracowanie takiego zwycięstwa wymagało wytężonej pracy na boisku. To wynik wspaniałej postawy naszych strzelców i doskonałej obrony.

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Szymon Jarosz 3, Kacper Rajca 3, Mateusz Kruk 1, Mateusz Maszewski 1, Maciej Rachfał 1, Igor Pala 1,  Bartosz Kurzydło 1, Jakub Brzęk 1, Jakub Halberda, Szymon Stano, Krzysztof Stokłosa oraz Mateusz Norek, Tomasz Dziuba, Witold Gajewski, Karol Łach, Maksymilian Zwierniak.

Jak wielka była radość po odniesionym sukcesie obrazuje film umieszczony na Facebooku przez ojca jednego z naszych zawodników pana Andrzeja Rachfała:

Na zdj. tytułowym, autorstwa A. Rachfała, zespół młodzików z trenerami Mirosławem Sobieszczykiem (pierwszy z lewej) i Michałem Dziubą (po prawej) oraz trenerem bramkarzy Jakubem Mikulskim (w środku).

Zdjęcia ze spotkania również na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Kolejny mecz na wyjeździe – w sobotę 19 października rozegramy spotkanie z Westovią w Tarnowie (początek o godz. 15.00).