12 medali na Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski Dzieci i Młodzików w Krakowie!

Cracow CUP judo 14.05.2022

W sobotę 14.05.2022 w Krakowie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików, które były jednocześnie Memoriałem Piotra Tuczyńskiego. Zawody zgromadziły ponad 400 zawodników, którzy rywalizowali na 6 matach, w czterech grupach wiekowych. Nasi zawodnicy będący pod opieką Sebastiana Serwińskiego, wywalczyli 12 medali. Poniżej prezentujemy ich nazwiska:

Złoty medal wywalczyli: Szymon Romański i Wojciech Kluz.

Srebrne medale zdobyli: Piotr Tobiasz, Norbert Alfawicki, Bartłomiej Wojcieszek, Lena Serafin.

Brązowe krążki odebrali: Jakub Kubiak, Bartosz Mellen, Karol Kmiecik, Filip Alfawicki, Szymon Mierzwiński i Julia Rybka.

Na piątych miejscach zawody ukończyli: Wiktor Wojcieszek, Antoni Jesionka, Paulina Starma, Adam Cichoń, Olga Mędrek i Wojciech Wójcik.

W turnieju uczestniczyli również: Samuel Stawiarz, Szymon Mazurkiewicz, Jakub Struzik, Wojciech Marcinek, Oliwier Ciura, Mieszko Brzegowy, Dominik Gradoś, Jakub Różański, Marek Rębilas, Damian Wilczyński, Nikodem Zych i Karol Kurtyka.

Organizatorem Mistrzostw był Uczniowski Klub Sportowy “Grot” Kraków oraz Centrum Młodzieży im. Dr. Henryka Jordana w Krakowie.

Zdjęcia na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.