11 listopada – pokaz judo MOSiR Bochnia

pokaz-judo-11.11.2021

11 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej mieliśmy okazję oglądać pokaz umiejętności judoków Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni.

Pokaz zapowiedziała Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia i wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo, założycielka bocheńskiej sekcji judo. Sekcja działa w naszym mieście już od 28 lat. W tej chwili ma aż 9 grup treningowych. – Mamy wielu Mistrzów Polski, członków Kadry Polski, wielu medalistów turniejów krajowych oraz międzynarodowych – powiedziała S. Bajda tuż przed rozpoczęciem występu bochnian. Jesteśmy znani z organizacji Międzynarodowego Turnieju Judo w Kopalni Soli, który odbywał się tam 22 lata, około 1000 osób zjeżdżało przez dwa dni. Mieliśmy po 12 państw, nawet Kazachstan, Japonię, Szwecję i całą oczywiście Europę.-

Młodzi zawodnicy, występujący przed zgromadzoną w Hali publicznością, właśnie wrócili z medalami zawodów w Wolbromiu, a najstarsi judocy w tym samym czasie przebywali na Olympic Camp w Poznaniu.

Sekcja judo zaprasza
Dyrektor MOSiR Bochnia S. Bajda przypomniała również, że sekcja judo zaprasza na treningi dzieci już od 5 roku życia do sal przy ul. Wojska Polskiego 1 w Bochni.

Wideo z pokazu udostępnił na swoim profilu facebookowym pan Mariusz Alfawicki – kliknij tutaj.

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content