Piłkarski Wielki Czwartek – trzy zespoły, dwa mecze młodzików MOSiR Bochnia

W Wielki Czwartek 18 kwietnia trzy zespoły Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni walczyły na Miejskim Stadionie. W pierwszym meczu bochnianie gościli tarnowian, w drugim spotkaniem między dwoma zespołami naszego klubu zainaugurowali rozgrywki w II lidze Podokręgu Piłki Nożnej.

I liga okręgowa D1 młodzików, kolejka 5
MOSiR Bochnia – Tarnovia Tarnów 3:0 (1:0)

Jeszcze przed południem na murawę bocheńskiego stadionu wkroczyły zespoły, biorące udział w I lidze okręgowej D1 młodzików. Gośćmi bochnian byli zawodnicy Tarnovii. Już w 11 minucie gospodarzom udało się zdobyć gola – do bramki przeciwników piłkę skierował Maciej Rachfał. Kolejny gol padł dopiero w drugiej połowie, a jego wykonawcą był Dawid Goryczko (w 42 minucie). Ostateczny wynik przypieczętował, tuż przed końcem spotkania (w 59 minucie), drugim swoim trafnym strzałem w tym meczu Maciej Rachfał.

Skład MOSiR Bochnia: Maciej Rachfał 2, Dawid Goryczko 1, Jan Błachut, Karol Cieśla, Kajetan Fortuna, Szymon Kolasiński, Kacper Rajca, Jakub Strzałka, Iwo Wolnik oraz Piotr Broszkieiwcz, Szymon Jarosz, Maciej Ryncarz, Krzysztof Stokłosa.
Trenerem zespołu jest Mirosław Sobieszczyk i Michał Dziuba, trenerem bramkarzy Jakub Mikulski.

Młodzicy MOSiR Bochnia z 9 punktami na koncie zajmują obecnie III miejsce w tabeli. Przed nimi Unia Tarnów z 13 i Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska z 15 punktami.

Kolejny mecz młodzicy rozegrają w najbliższą sobotę 27 kwietnia na wyjeździe z MUKS Tarnowską Akademią Piłkarską.

II liga młodzików, rozgrywki Podokręgu
MOSiR II Bochnia – MOSiR I Bochnia 0:6

W samo południe wiosenne rozgrywki w II lidze młodzików zainaugurowały dwa zespoły MOSiR Bochnia, które pierwszą kolejkę rozegrały między sobą.

cdn.


Na zdj. zespoły młodzików, biorące udział w rozgrywkach II ligi. Trenerem zespołu MOSiR I jest Michał Dziuba (pierwszy z prawej), drużynę MOSiR II szkoli Mirosław Sobieszczyk.

Po 1 kolejce zespół MOSiR I Bochnia zajmuje II miejsce w tabeli.

Więcej zdjęć z opisywanych wyżej spotkań umieściliśmy na Facebooku MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

2 kolejka na wyjeździe
Kolejne mecze podopieczni klubu rozegrają na wyjeździe. W piątek 26 kwietnia zespół MOSiR I Bochnia walczył będzie z drużyną CanPack Okocimski KS. W sobotę 27 kwietnia MOSiR II Bochnia rozegra spotkanie z Rylovią Rylową.

Trzymamy kciuki!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content