Szreniawa Nowy Wiśnicz – MOSiR Bochnia 1:2 / I liga okręgowa trampkarzy

W Wielką Sobotę 20 kwietnia piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali wyjazdową, piątą już kolejkę w ramach I ligi okręgowej C1 trampkarzy. Spotkanie na Podzamczu w Nowym Wiśniczu zakończyło się zwycięstwem gości.

Szreniawa Nowy Wiśnicz – MOSiR Bochnia 1:2

To nie było łatwe spotkanie. Pierwsza bramka padła dopiero w 26 minucie – jej autorem był Piotr Leszczyński.  W 38 minucie wynik wyrównał Franciszek Ryczek.
Na początku drugiej połowy kolejna zdobycz bochnian. Celnego gola do bramki gospodarzy skierował Tomasz Popiołek. Uzyskany wówczas wynik 1:2 utrzymał się do końca meczu.

Skład MOSiR Bochnia: Stanisław Szydłowski, Gabriel Szydłowski, Szymon Strzałka, Kacper Smoleń, Dawid Skrzypek, Tomasz Popiołek 1, Bartosz Palej, Artur Majcher, Piotr Leszczyński 1, Maksymilian Jarosz, Filip Budzyn oraz Patryk Zbylut, Michał Tomala, Bartosz Sieczka, Piotr Mączka, Jakub Mazanek, Sebastian Liszka, Mateusz Baran.
Na zdjęciu tytułowym zespół trampkarzy z trenerem Marcinem Leśniakiem (pierwszy z prawej), Krzysztofem Satołą II trenerem (pierwszy z lewej) i Jakubem Mikulskim trenerem bramkarzy.

W tej chwili nasz zespół z 12 punktami na koncie zajmuje I miejsce w tabeli.

Kolejne spotkanie u nas!
Zapraszamy na 6 kolejkę, podczas której podopieczni trenera Marcina Leśniaka gościć będą CanPack Okocimski KS. Mecz już w najbliższą środę 24 kwietnia. Początek o godz. 17.00. Zapraszamy do kibicowania, ponieważ mecz zapewne również  nie będzie należał do łatwych. Goście po 4 kolejkach zgromadzili 10 punktów i zajmują pozycję wicelidera. Trzymamy kciuki!

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content