Trudny mecz LUKS Skrzyszów – MOSiR Bochnia 1:2 / I liga okręgowa młodzików

W poniedziałek 1 kwietnia młodzicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, biorący udział w rozgrywkach I ligi okręgowej D1 młodzików, rozegrali 2 kolejkę – mecz na wyjeździe z drużyną LUKS Skrzyszów.

LUKS Skrzyszów – MOSiR Bochnia 1:2 (0:0)

Spotkanie było bardzo wyrównane. Mecz, jak ocenia trener bochnian Mirosław Sobieszczyk, należał do trudnych. Pierwszą bramę udało nam się zdobyć dopiero w 10 minucie  drugiej połowy – strzelił ją Kacper Rajca. Radość trwała krótko, ponieważ dwie minuty później wyrównali ją gospodarze. Dopiero w doliczonym czasie Kajetan Fortuna przeważył szalę na naszą stronę.

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Kajetan Fortuna 1,  Kacper Rajca 1, Iwo Wolnik, Jakub Strzałka (bramkarz), Maciej Rachfał, Szymon Kolasiński, Szymon Jarosz, Dawid Goryczko, Karol cieśla oraz Krzysztof Stokłosa, Igor pala, Jakub Brzęk, Piotr Broszkiewicz (bramkarz).

Następna kolejka zostanie rozegrana w Bochni już w niedzielę 7 kwietnia, kiedy to gościć będziemy Dąbrovię Dąbrowę Tarnowską. W tej chwili po dwóch spotkaniach Dąbrovia plasuje się tuż po nas na drugim miejscu, na pewno więc będzie to ciekawy mecz. Początek o godz. 10:00. Zapraszamy do kibicowania!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content