1/4 Młodzieżowych Mistrzostw Polski U17K, Bochnia 26-28.03.2021

Logo MMP U17K 03. 2021

W dniach 26-28 marca rozegrane zostaną ćwierćfinały Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 17. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni będzie jednym z organizatorów tego wydarzenia. W Hali Widowiskowo-Sportowej poza MOSiRem Bochnia o awans do fazy półfinałowej rywalizować będzie UKS Nowa Wieś, MKS MOS Betard Wrocław oraz ISWJ KMS Stalmach Wisła.

Terminarz ¼ finału (grupa E):
26.03.2021 (piątek):

godz. 14:30 MKS MOS Betard Wrocław – ISWJ KMS Stalmach Wisła
godz. 17:00 MOSiR Bochnia – UKS Nowa Wieś

27.03.2021 (sobota):
godz. 12:30 UKS Nowa Wieś – ISWJ KMS Stalmach Wisła
godz. 15:00 MOSiR Bochnia – MKS MOS Betard Wrocław

28.03.2021 (niedziela):
godz. 10:00 MKS MOS Betard Wrocław – UKS Nowa Wieś
godz. 12:30 ISWJ KMS Stalmach Wisła – MOSiR Bochnia

Uczestnicy:

MOSiR Bochnia – drużyna prowadzona przez trenera Pawła Michalika, rozgrywki okręgowe z kompletem zwycięstw zakończyły na pierwszym miejscu. Nasza drużyna zdobywała średnio 88,5 punktów na mecz tracąc 48,7. Liderką naszej drużyny jest niewątpliwie Katarzyna Mroczek, która zdobywa średnio na mecz 18.9 punktów.

USWJ KMS Stalmach Wisła – drużyna ze Śląska do ćwierćfinałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski awansowała z trzeciego miejsca. Drużyna prowadzona przez Zbigniewa Dusza w rozgrywkach ligi śląskiej zapisała na swoim koncie sześć zwycięstw oraz cztery porażki. Liderką drużyny ISWJ KMS Stalmach Wisła jest Sandra Hracka notująca średnio 22.8 punktów na mecz.

MKS MOS Betard Wrocław – drużyna z Dolnego Śląska z bilansem trzech zwycięstw oraz trzech porażek zakwalifikowała się do fazy ćwierćfinałowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Liderką teamu z Wrocławia jest Adrianna Ryng notująca średnio 18.8 punktów na mecz.

UKS Nowa Wieś – drużyna z województwa Mazowieckiego do rozgrywek centralnych awansowała z miejsca czwartego. Liderką drużyny prowadzonej przez trenera Cezarego Grzelaka jest Alicja Głąbikowska zdobywająca średnio 12.6 punktów na mecz.

Do fazy półfinałowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Rozgrywki półfinałowe rozegrane zostaną w dniach 16-18 kwietnia.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną wszystkie mecze rozegrane zostaną bez udziału publiczności. Ze wszystkich meczów przeprowadzone zostaną transmisje internetowe, mecze będzie można obejrzeć na żywo na naszym kanale na YouTube.


Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content