Wczytywanie...

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – sezon 2019/2020

DyscyplinaMiasto BochniaPowiatoweRejonoweWojewódzkie
Regulaminy sezonu 2019/2020

+

instrukcja obsługi srs

Regulamin – (kliknij tutaj)

 

Instrukcja srs(kliknij tutaj)

Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i ChłopcówData: 30.09.2019r.(poniedziałek)

Godzina: 13.00

Miejsce: Stadion MOSiR

-czytaj więcej-

Data: 04.10.2019r.  (piątek)

Godzina: 11.30

Miejsce: Nad Zalewem

w Łapanowie

-czytaj więcej-

Data: 10.10.2019r. (czwartek)

Godzina: zgłoszenia do 08.10.2019r.

Miejsce: Nowy Targ

Halowa Piłka Nożna ChłopcówData: 21.10.2019r. (poniedziałek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 05.11.2019r. (wtorek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 13.11.2019r.

Godzina: 9.30

Miejsce:Krzeszowice, ul. Długa 22

Data:

Godzina:

Miejsce:

Halowa Piłka Nożna DziewczątData: 25.10.2019r. (piątek)

Godzina: 8.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 31.10.2019r. (czwartek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 06.11.2019r.

Godzina: 9.30

Miejsce:Krzeszowice, ul. Długa 22

Data:

Godzina:

Miejsce:

Koszykówka 3 x 3Data: 22.10.2019r. (wtorek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 20.11.2019r.

Godzina: zgłoszenia do 15.11.2019r.

Miejsce: Myślenice

Indywidualny i Drużynowy Tenis Stołowy DziewczątData: 08.11.2019r. (piątek)

Godzina: 8.30

Miejsce: SP Nr 5 w Bochni

Data: 12.11.2019r. (wtorek)

Godzina: 9.00

Miejsce: SP Nr 5 Bochnia

Data:  26.11.2019r. – drużynowy

17.03.2020r. – indywidualny

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala CKiS Skawina ul. Konstytucji 3-Maja 4

Indywidualny i Drużynowy Tenis Stołowy ChłopcówData: 08.11.2019r. (piątek)

Godzina: 8.30

Miejsce: SP Nr 5 w Bochni

Data: 13.11.2019r. (środa)

Godzina: 9.00

Miejsce: SP Nr 5 Bochnia

Data:

26.11.2019r. – drużynowy

17.03.2020r. – indywidualny

Godzina:  9.00

Miejsce: Hala CKiS Skawina ul. Konstytucji 3-Maja 4

Drużynowe Szachy Dziewcząt

+

Chłopcy

 Data: 15.11.2019r. (piątek)

Godzina: 9.00

Miejsce: SP Rzezawa

Data: 27.11.2019r.

Godzina: Zgłoszenia do 22.11.2019r.

Miejsce: Myślenice

Pływanie Indywidualne i Drużynowe Dziewcząt i ChłopcówData: 24.01.2019r. (piątek)

Godzina: 11.30

Miejsce: Kryta Pływalnia w Bochni

Data: 30.03.- 08.04.2020r.

Godzina: zgłoszenia do 27.03.2019r.

Miejsce: Limanowa

Koszykówka ChłopcówData: 11.02.2020r. (wtorek)

Godzina: 10.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 21.02.2020r. (piątek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 27.02.2020r.

Godzina: 9.30

Miejsce: SP Kościelec

Data:

Godzina:

Miejsce:

Koszykówka DziewczątData: 13.02.2020r. (czwartek)

Godzina: 8.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 17.02.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 9.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 24.02.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 9.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data:

Godzina:

Miejsce:

Siatkówka DziewczątData: 28.02.2020r. (piątek)

Godzina: 8.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 19.03.2020r. (czwartek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 25.03.2020r.

Godzina: 9.30

Miejsce:Krzeszowice, ul. Długa 22

Data: .

Godzina:

Miejsce:

Siatkówka ChłopcówData: 04.03.2020r. (środa)

Godzina: 8.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 11.03.2020r. (środa)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 18.03.2020r.

Godzina: 9.30

Miejsce:Krzeszowice, ul. Długa 22

Data:

Godzina:

Miejsce:

Piłka Ręczna DziewczątData: 30.03.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 9.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 06.04.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 9.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 04 – 08.05.2020r.

Godzina: 9.30

Hala MOSiR

ul. Parkowa 10

Proszowice

Data:

Godzina:

Miejsce:

Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i ChłopcówData: 02.04.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 12.00

Miejsce: Stadion MOSiR Bochnia 

Data: 29.04.2020r. (środa)

Godzina: 11.00

Miejsce: Nad Zalewem w Łapanowie

Data: 13.05.2020r.

Godzina: zgłoszenia do 11.05.2020r.

Miejsce: Nowy Targ

Piłka Ręczna ChłopcówData: 17.04.2020r. (piątek)

Godzina: 8.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 28.04.2020r. (wtorek)

Godzina: 9.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data: 07.05.2020r. (czwartek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Data:

Godzina:

Miejsce:

Piłka Nożna Chłopców

„6-ki”

Data: 04.05.2020r. (poniedziałek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Sztuczna murawa MOSiR Bochnia


Data: 14.05.2020r.Godzina: 9.00Miejsce: Orlik SP Nr 7 w Bochni + Sztuczna murawa MOSiR Bochnia
Data: 29.05.2020r.

Godzina: 9.00

Miejsce:Krzeszowice, boisko „ORLIK” obok KS Świt

Drużynowa Szkolna Liga LA Dziewcząt i ChłopcówData: 20.05.2019r. (środa)

Godzina: 9.00

Miejsce: SP Nr 5 + Stadion MOSiR Bochnia

Data: 28.05.2020r. (czwartek)

Godzina: 9.30

Miejsce: SP Nr 5 Bochnia + Stadion Miejski MOSiR Bochnia

 

Data: 08-12.06.2020r.

Godzina: zgłoszenia do 05.06.2020r.

Miejsce: Kraków m.