Zawody szkolne - Szkoła podstawowa 2016/17 - Powiatowe

Pływanie DRUŻYNOWE i INDYWIDUALNE dziewcząt i chłopców /2017/

Powiatowe

Data: 27.01.2017r. (piątek)

Godzina: 9.00

Miejsce: Kryta Pływalnia w Bochni

Ostatni dzień nauki szkolnej przed Feriami Zimowymi, uczniowie szkół podstawowych Powiatu Bocheńskiego spędzili na Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji swoich uczniów zgłosiły szkoły:

KATEGORIA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA:

  • PSP Nr 1 w Bochni
  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP Nr 2 w Bochni
  • PSP w Nowym Wiśniczu
  • PSP Nr 7 w Bochni

CHŁOPCY:

  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP Nr 2 w Bochni
  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP  w Nowym Wiśniczu
  • PSP Łapanów
  • PSP w Nieszkowicach Wielkich

W zawodach drużynowych w kategorii chłopców i kategorii dziewcząt startowały po 3 drużyny szkół:

  • PSP Nr 2 w Bochni
  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP Nr 1 w Bochni

Młodzi pływacy walczyli o najwyższe miejsca na podium ale również o awans do Finałów Wojewódzkich, które są kolejnym etapem w tej konkurencji.

IMG_3068 IMG_3051 IMG_3069

W konkurencjach indywidualnych zawodnicy startowali w czterech stylach pływackim a na awans mogło liczyć tylko trzech najlepszych pływaków w każdym z nich.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

.

W kategorii dziewcząt najlepsze były:

STYL DOWOLNY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

 Zygadło Sofija

PSP Nr 7 Bochnia

36:02

II

Kubala Gabriela

PSP Nr 1 Bochnia

36:20

III

Sarlińska Patrycja

PSP Nr 1 Bochnia

36:61



STYL GRZBIETOWY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Kural Justyna

PSP Nr 1 Bochnia

42:79

II

Cabała Magdalena

PSP Nr 1 Bochnia

44:52

III

Cetnarska Natalia

PSP Nr 1 Bochnia

47:93



STYL KLASYCZNY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Zając Wiktoria

PSP Nr 1 Bochnia

45:59

II

Możdżeń Kamila

PSP Nr 1 Bochnia

50:42

III

Kasprzyk Oliwia

PSP Nr 2 Bochnia

58:39



STYL MOTYLKOWY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Jaśkiewicz Natalia

PSP Nr 1 Bochnia

40:91









.

W kategorii chłopców najlepsi byli:

STYL DOWOLNY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Karcz Filip

PSP Nr 1 Bochnia

32:15

II

Pilch Emil

PSP Nr 1 Bochnia

34:17

III

Miękina Jakub

PSP Nr 2 Bochnia

35:92



STYL GRZBIETOWY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Kowal Kamil

PSP Nr 1 Bochnia

39:09

II

Mizera Maksymilian

PSP Nr 1 Bochnia

48:13

III

Przybojewski Nikodem

PSP Nowy Wiśnicz

48:92



STYL KLASYCZNY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Błoniarczyk Mateusz

PSP Nr 1 Bochnia

46:78

II

Sitko Krzysztof

PSP Nr 1 Bochnia

49:88

III

Stawicki Rafał

PSP Nr 1 Bochnia

56:26



STYL MOTYLKOWY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Bielewicz Oskar

PSP Nieszkowice Wielkie

38:34

II

Przybyła Jakub

PSP Nr 1 Bochnia

46:95

III

Wojas Wiktor

PSP Nr 1 Bochnia

50:12

.

Szczegółowe wyniki wszystkich zawodników:

.


KATEGORIA DRUŻYNOWA:

klasyfikacja dziewcząt

  1. PSP Nr 1 w Bochni  (164 pkt.)
  2. PSP Nr 2 w Bochni  (118 pkt.)
  3. PSP Nr 5 w Bochni  (102 pkt.)

IMG_3140


klasyfikacja chłopców

  1. PSP Nr 1 w Bochni  (166 pkt.)
  2. PSP Nr 5 w Bochni  (133 pkt.)
  3. PSP Nr 2 w Bochni  (71 pkt.)

IMG_3150

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I - III w klasyfikacji indywidualnej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale a w klasyfikacji drużynowej zdobywcy miejsc I otrzymali Pamiątkowe puchaty oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Zawody odbywały się w Krytej Pływalni w Bochni a organizatorem, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.