Zawody szkolne - Gimnazjada 2016/17 - Powiatowe

Indywidualny i drużynowy Tenis Stołowy Chłopców 2016/17

Powiatowe

Data: UWAGA ZMIANA TERMINU !!!16.11.2016r. (środa)

Godzina: 9.00

Miejsce: PSP Nr 5 Bochnia

W środę 16 listopada, w gościnnych murach Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bochni, spotkali się chłopcy szkół gimnazjalnych powiatu bocheńskiego na Zawodach Powiatowych w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców, rozgrywanych w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.

Do zawodów zgłosili się zwycięzcy eliminacji gminnych oraz miejskich, uczniowie szkół:

KATEGORIA INDYWIDUALNA

  • Gimnazjum Sobolów
  • Gimnazjum Nr 1 Bochnia
  • Gimnazjum Stary Wiśnicz
  • Gimnazjum Nieszkowice Wielkie
  • Gimnazjum Łazy
  • Gimnazjum Proszówki
  • Gimnazjum Kamionna
  • Gimnazjum Trzciana
  • Gimnazjum Łapanów
  • Gimnazjum Łapczyca
  • Gimnazjum Rzezawa

KATEGORIA DRUŻYNOWA

  • Gimnazjum Trzciana
  • Gimnazjum Rzezawa
  • Gimnazjum Stary Wiśnicz
  • Gimnazjum Sobolów
  • Gimnazjum Nr 1 Bochnia
  • Gimnazjum Nr 2 Bochnia
  • Gimnazjum Nieszkowice Wielkie
  • Gimnazjum Łazy
  • Gimnazjum Proszówki

Chłopcy walczyli ne tylko o sam fakt wygranej ale również o awans do kolejnego etapu rozgrywek - Zawodów Rejonowych, które odbędą się już 18 listopada w Wieliczce.

14993438_957007494444302_954494723782875875_n 15027582_957007584444293_5887769511723967521_n 15135967_957007554444296_8600777321131657911_n

Chłopcy walczyli zaciekle i wytrwale zdążali do upragnionego celu czyli zwycięstwa. Nie wszystkim udało się osiągnąć zamierzony efekt ale nawet przegrana zawsze czegoś nas uczy więc każdy z uczestników na pewno wyniósł z tej rywalizacji coś dobrego.

Po zaciętej walce zwycięzcami zostali:

15095020_957008614444190_6992927120412691920_n

KATEGORIA INDYWIDUALNA

  1. Bratownik Sebastian - Gimnazjum Sobolów
  2. Skrzypek Adrian - Gimnazjum Rzezawa
  3. Rajzer Krzysztof - Gimnazjum Sobolów
  4. Hnatów Kacper - Gimnazjum Nr 1 Bochnia
  5. Palczewski Wojciech - Gimnazjum Sobolów
  6. Kowaliński Michał - Gimnazjum Stary Wiśnicz

I_miejsce II miejsce_1 III miejsce_1

KATEGORIA DRUŻYNOWA

  1. Gimnazjum Sobolów (zespół I) - AWANS
  2. Gimnazjum Rzezawa - AWANS
  3. Gimnazjum Trzciana
  4. Gimnazjum Stary Wiśnicz

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

.

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I - III w kategorii drużynowej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary,  zwycięzcy miejsc I - VI w kategorii indywidualnej otrzymali pamiątkowe dyplomy a zdobywcy miejsc I - III pamiątkowe medale. Dyplomy, puchary oraz medale zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.