Wczytywanie...

Informacje

III Turniej Piłki Ręcznej im. Władysława Stawiarskiego zostanie rozegrany w dniach 8 -9 czerwca 2019 roku. Zaplanowano rozgrywki w dwóch kategoriach wiekowych – młodzik (chłopcy urodzeni w roku 2004 i młodsi) oraz w dzieci (chłopcy urodzeni w roku 2006 i młodsi).

Dzieci będą rozgrywać swoje mecze na Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Poniatowskiego 32, natomiast młodzicy w Hali I Liceum Ogólnokształcącego prz Pl. Ks. Czaplińskiego 1.

Turniej dzieci:

8.06.2019
1.9:00 – 9:50MOSiR II BochniaMKS PM MPEC II Tarnów5:28
2.9:50 – 10:40MOSiR I BochniaHutnik Kraków28:28 k. 6:5
3.10:40 – 11:30MKS PM MPEC TarnówPMOS Chrzanów22:21
4.11:30 – 12:20Hutnik KrakówMKS PM MPEC II Tarnów18:21
12:20 – 12:50inauguracja turnieju 
5.12:50 – 13:40MOSiR II BochniaPMOS Chrzanów8:40
6.13:40 – 14:30MOSiR I BochniaMKS PM MPEC II Tarnów27:17
7.14:30 – 15:20MOSiR II BochniaHutnik Kraków16:44
8.15:20 – 16:10MOSiR I BochniaMKS PM MPEC Tarnów19:24
9.06.2019 
9.10:00 – 10:50MKS PM MPEC II TarnówPMOS Chrzanów10:23
10.10:50 – 11:40Hutnik KrakówMKS PM MPEC Tarnów12:28
11.11:40 – 12:30MOSiR II BochniaMOSiR I Bochnia20:38
12.12:30 – 13:20MKS PM MPEC TarnówMKS PM MPEC II Tarnów37:11
13.13:20 – 14:10Hutnik KrakówPMOS Chrzanów18:19
14.14:10 – 15:00MOSiR II BochniaMKS PM MPEC Tarnów6:49
15.15:00 – 15:50MOSiR I BochniaPMOS Chrzanów25:36
16:00zakończenie turnieju
drużynaI meczII meczIII meczIV meczV meczsuma pktmiejsce
MOSiR I Bochnia 230
 308
III
MOSiR II Bochnia 00 0 0 00
VI
MKS PM MPEC I Tarnów 33
 333 15I
MKS PM MPEC II Tarnów 330
 006IV
PMOS Chrzanów 03
 33312 II
Hutnik Kraków 103
0
04V

I miejsce: MKS PM MPEC I Tarnów
II miejsce: PMOS Chrzanów
III miejsce: MOSiR I Bochnia
IV miejsce: MKS PM MPEC II Tarnów
V miejsce: Hutnik Kraków
VI miejsce: MOSiR II Bochnia

Wyróżnienia indywidualne:
MVP Turnieju: Dawid Chudyka (MKS PM MPEC I Tarnów)
Najlepszy strzelec – Olaf Budyś (MOSiR I Bochnia)
Najlepszy obrońca – Wiktor Warzecha (PMOS Chrzanów)

Najlepsza „7” turnieju:

prawe rozegranie – Marek Mendela ( PMOS Chrzanów)
środek rozegrania – Bartłomiej Kołodziej ( MOSiR Bochnia )
lewe rozegranie – Dawid Skoczylas ( PMOS Chrzanów )
obrotowy – JAn Wiśniewski ( MKS PM MPEC I Tarnów )
prawe skrzydło – Maciej Pal ( MKS PM MPEC I Tarnów )
lewe skrzydło – Olaf Wojtalik ( MOSiR I Bochnia )
bramkarz – Szymon Bućko ( MKS PM MPEC I Tarnów )

zdjęcia z turnieju, sobota – kliknij tutaj
zdjęcia z turnieju, niedziela – kliknij tutaj

filmy z meczów na kanale Mosir Bochnia TV – kliknij tutaj

 

Turniej młodzików:

08.06.2019 r.
19:00 – 9:50MOSiR IMOSiR II10:14
210:00 – 10:50LibuszaMielec24:18
311:40 – 12:30MOSiR ILibusza21:15
412:40 – 13:30MOSiR IIMielec31:12
514:20 – 15:10MOSiR IMielec24:21
615:20 – 16:10MOSiR IILibusza17:24

I miejsce: MOSiR I Bochnia
II miejsce: UKS Wiertmet Libusza
III miejsce: SPR Stal Mielec
IV miejsce: MOSiR II Bochnia

Wyróżnienia indywidualne:
MVP Turnieju: Olaf Filipowicz (MOSiR Bochnia)
Najlepszy strzelec – Marcin Gorzkowicz (UKS Wiertmet Libusza)
Najlepszy obrońca – Oskar Stabrawa (MOSiR Bochnia)

Najlepsza „7” turnieju:

prawe rozegranie – Miłosz Pabis – UKS Wiertmet Libusza
środek rozegrania – Oskar Sondej – Stal Mielec
lewe rozegranie – Seweryn Drąg – UKS Wiertmet Libusza
obrotowy – Jakub Czrnecki – Stal Mielec
prawe skrzydło – Paweł Król – Stal Mielec
lewe skrzydło – Mateusz Błoniarczyk – MOSiR Bochnia
bramkarz – Filip Gibała – MOSiR Bochnia

zdjęcia z turnieju – kliknij tutaj

Klasyfikacja strzelców w obu turniejach:

Dzieci:Młodzik:
LPImię i nazwiskoZespółbramkiLPImię i nazwiskoZespółbramki
1Olaf BudyśMOSiR I Bochnia341Marcin GorzkowiczUKS Wiertmet Libusza29
2Olaf WojtalikMOSiR I Bochnia332Oskar SondejSPR Stal Mielec19
3Marek MendelaPMOS Chrzanów313Olaf FilipowiczMOSiR I Bochnia17
4Maciej ZiółkowskiHutnik Kraków304Adrian CzajkowskiSPR Stal Mielec12
5Dawid ChudykaMKS PM MPEC I Tarnów275Mateusz BłoniarczykMOSiR I Bochnia10
6Andrzej WoźnicaPMOS Chrzanów256Miłosz PabisUKS Wiertmet Libusza9
7Jakub SolarzMKS PM MPEC I Tarnów23Oskar StabrawaMOSiR I Bochnia9
8Wiktor WarzechaPMOS Chrzanów22Maciej MaliszczakMOSiR I Bochnia9
Igor BielkoMKS PM MPEC I Tarnów229Seweryn DrągUKS Wiertmet Libusza8
10Filip KlucznikMKS PM MPEC II Tarnów21Wojciech BerdykowskiUKS Wiertmet Libusza8
Mikołaj DenisiukMKS PM MPEC II Tarnów2111Jakub ChojeckiSPR Stal Mielec7
12Dawid SkoczylasPMOS Chrzanów2012Jakub CzerneckiSPR Stal Mielec6
13Eryk NowakHutnik Kraków1913Jakub NoskowiakMOSiR I Bochnia5
14Jan WiśniewskiMKS PM MPEC I Tarnów1814Kacper KluzMOSiR I Bochnia4
Aleksander PaluchMOSiR II Bochnia1815Konstanty GalantUKS Wiertmet Libusza3
Bartłomiej KołodziejMOSiR I Bochnia18Mateusz KrólUKS Wiertmet Libusza3
17Maciej PalMKS PM MPEC I Tarnów1717Karol MazierskiSPR Stal Mielec2
18Wiktor NowakPMOS Chrzanów16Paweł KrolSPR Stal Mielec2
Bartłomiej KokoszkaMOSiR I Bochnia16Mikołaj JeżowskiSPR Stal Mielec2
20Piotr ŻółekHutnik Kraków1520Kacper WojnaUKS Wiertmet Libusza1
Bartłomiej JonakMOSiR I Bochnia15Sebastian KucharskiUKS Wiertmet Libusza1
22Sebastian BrodniewiczHutnik Kraków14Konrad BodniakSPR Stal Mielec1
23Tymoteusz SrokaPMOS Chrzanów13Jarosław MajcherMOSiR I Bochnia1
Mateusz ŚmieszekMKS PM MPEC I Tarnów13
Jakub PlebanekMKS PM MPEC I Tarnów13
Bartłomiej SachaMOSiR II Bochnia13
27Szymon BanachowiczHutnik Kraków12
28Szymon WulczyńskiHutnik Kraków11
Karol DzięgielHutnik Kraków11
30Jakub WzorekMKS PM MPEC II Tarnów10
Kacper CzarnotaMOSiR I Bochnia10
32Kacper GolecMKS PM MPEC II Tarnów8
Konrad KlucznikMKS PM MPEC II Tarnów8
Jakub KupiecMKS PM MPEC I Tarnów8
Karol CichońMOSiR I Bochnia8
36Paweł BiałasMKS PM MPEC II Tarnów6
Krystian BieleckiMKS PM MPEC II Tarnów6
Aleks BouhahdoneMKS PM MPEC I Tarnów6
Mateusz SzewczykMOSiR II Bochnia6
40Oskar MostowikPMOS Chrzanów5
Kacper MarszołekMKS PM MPEC II Tarnów5
Szczepan NowakHutnik Kraków5
Witold JaszczyńskiMOSiR II Bochnia5
44Wincent CyganPMOS Chrzanów4
Nikodem KawkaPMOS Chrzanów4
Jakub SkibaPMOS Chrzanów4
Kacper JugowiecPMOS Chrzanów4
Paweł ChłopekMKS PM MPEC I Tarnów4
49Antoni WnękPMOS Chrzanów3
Adam SitkoMOSiR II Bochnia3
Maksymilian SzymczykMOSiR II Bochnia3
Wojciech TobiaszMOSiR II Bochnia3
Oskar PabianMOSiR I Bochnia3
Piotr TobiaszMOSiR I Bochnia3
55Kacper JeżMKS PM MPEC II Tarnów2
Olaf NowakHutnik Kraków2
Wiktor PudłoMKS PM MPEC I Tarnów2
Dominik NorekMOSiR II Bochnia2
Dominik BorgoszMOSiR I Bochnia2
60Adrian SzałankiewiczHutnik Kraków1
Dawid MastalerzHutnik Kraków1
Sebastian NowakMKS PM MPEC I Tarnów1
Bartosz SkoczyńskiMOSiR II Bochnia1
Daniel AkuliczMOSiR II Bochnia1