Wczytywanie...

Informacje/wyniki

Harmonogram turnieju:

LPgodzinaMecz:GrupaWyniki
110:00 – 10:10Mosir I BochniaUKS Kruki SkrzyszówI 12:8
210:11 – 10:21Mosir II BochniaUKS Krakowiak 85 KrakówII 5:10
310:22 – 10:32SKS Kusy KrakówUKS Wiertmet LibuszaIII9:11
410:33 – 10:43Handballasy Tarnowskie GóryPGE Vive II KielceI 2:11
510:44 – 10:54UKS Olimpijczyk RacławiceSPR Stal MielecII9:11
610:55 – 11:05PGE Vive I KielceUKS Orawa JabłonkaIII9:8
711:06 – 11:16Mosir I BochniaHandballasy Tarnowskie GóryI11:4
811:17 – 11:27Mosir II BochniaUKS Olimpijczyk RacławiceII9:5
911:28 – 11:38SKS Kusy KrakówPGE Vive I KielceIII8:8 k. 2:1
1011:39 – 11:49UKS Kruki SkrzyszówPGE Vive II KielceI8:14
1111:50 – 12:00UKS Krakowiak 85 KrakówSPR Stal MielecII10:5
1212:01 – 12:11UKS Wiertmet LibuszaUKS Orawa JabłonkaIII 10:11
1312:12 – 12:22Mosir I BochniaPGE Vive II KielceI10:15
1412:23 – 12:33Mosir II BochniaSPR Stal MielecII4:4 k. 3:1
1512:34 – 12:44SKS Kusy KrakówUKS Orawa JabłonkaIII11:6
1612:45 – 12:55UKS Kruki SkrzyszówHandballasy Tarnowskie GóryI12:9
1712:56 – 13:06UKS Krakowiak 85 KrakówUKS Olimpijczyk RacławiceII12:3
1813:07 – 13:17UKS Wiertmet LibuszaPGE Vive I KielceIII10:12
1913:18 – 13:28Handballasy Tarnowskie GóryUKS Olimpijczyk RacławiceD10:4
2013:29 – 13:39UKS Kruki SkrzyszówSPR Stal MielecC 6:4
2113:40 – 13:50MOSiR I BochniaMOSiR II BochniaB 8:2
2213:51 – 14:01PGE Vive II KielceUKS Krakowiak KrakówA 12:5
2314:02 – 14:12UKS Olimpijczyk RacławiceUKS Wiertmet LibuszaD10:16
2414:13 – 14:23SPR Stal MielecTSR Orawa JabłonkaC8:11
2514:24 – 14:34MOSiR II BochniaSKS Kusy KrakówB 5:8
2614:35 – 14:45UKS Krakowiak KrakówVive I KielceA6:13
2714:46 – 14:56Handballasy Tarnowskie GóryUKS Wiertmet LibuszaD4:8
2814:57 – 15:07UKS Kruki SkrzyszówTSR Orawa JabłonkaC10:13
2915:08 – 15:18MOSiR I BochniaSKS Kusy KrakówB 7:9
3015:19 – 15:20Vive II KielceVive I KielceA10:10 k. 2:1
15:30 – Zakończenie turnieju i rozdanie nagród

Podział na grupy:

Grupa IGrupa IIGrupa III
Mosir I BochniaMosir II BochniaSKS Kusy Kraków
UKS Kruki SkrzyszówUKS Krakowiak 85 KrakówUKS Wiertmet Libusza
Handballasy Tarnowskie Góry
UKS Olimpijczyk RacławicePGE Vive I Kielce
PGE Vive II KielceSPR Stal MielecUKS Orawa Jabłonka
Grupa AGrupa BGrupa CGrupa D
I1I2I3I4
II1II2II3II4
III1III2III3III4
o miejsca:
I-IIIIV-VIVII-IXX-XII

Końcowa kolejność:

1. Vive II Kielce

2. Vive I Kielce

3. UKS Krakowiak 85 Kraków

4. SKS Kusy Kraków

5. MOSiR I Bochnia

6. MOSiR II Bochnia

7. USR Orawa Jabłonka

8. UKS Kruki Skrzyszów

9. SPR Stal Mielec

10. UKS Wiertmet Libusza

11. Handballasy Tanowskie Góry

12. UKS Olimpijczyk Racławice