Piłka nożna

Wrześniowe spotkania piłkarzy

2017-09-11

W ostatnim czasie pogoda sprzyjała piłkarzom, którzy już po raz kolejny sprawdzali swoje siły w meczach rundy jesiennej.

MŁODZICY - SAMOBÓJCZA, WYRÓWNUJĄCA
W sobotę 9 września 2017 r.na Stadionie im. dr. W. Krupy w Bochni zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni gościli w ramach I okręgowej ligi D1 młodzików UKS Westovię.

MOSiR Bochnia & UKS Westovia 1:1

626_IMG_8432

W sobotę na Stadionie im. dr. W. Krupy w Bochni zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni gościli w ramach I okręgowej ligi D1 młodzików UKS Westovię. Mecz był ciężki i gospodarzom nie udało się zdobyć ani jednej bramki, za to goście strzelili dwie, w tym jedną samobójczą (w 53 minucie !).

626_IMG_8456 626_IMG_8457

MOSiR Bochnię reprezentowali: Krystian Słonina (bramkarz), Filip Budyn, Sebastian Liszka (kapitan), Paweł Palej, Maksymilian Rachwał, Marcin Stopa, Franciszek Wnęk, Mateusz Płaza, Jakub Mazanek oraz Antoni Wójcik, Oskar Goczał, Marcin Moson, Maciej Ryncarz, Karol Cieśla, Piotr Broszkiewicz.

626_IMG_8458

Młodzicy mają już za sobą 4 rozegrane spotkania, w których strzelili w sumie 8 bramek, a 11 stracili. Po pięknym początku (wygranej z Olesnem 5:1), drugim mocnym, choć przegranym spotkaniu z Iskrą Tarnów (2:3) mieliśmy wyjątkowo słaby mecz na wyjeździe z Bruk-Bet Termalicą Niecieczą. W środę 6 września przegraliśmy z ostatnim z wymienionych zespołów 0:5.

Więcej zdjęć z meczu z Westovią umieściliśmy na Facebooku MOSiR Bochnia (kliknij tutaj)

Kolejne spotkania młodzików
W najbliższą sobotę 16 września młodzicy MOSiR Bochnia znów będą walczyć na wyjeździe - tym razem z Dabrovią Dabrową Tarnowską.
W Bochni zapraszamy do kibicowania w środę 20 września podczas spotkania naszych chłopców z zespołem Czarni Kobyle. początek meczu o godz. 17.00.

TRAMPKARZE - PORAŻKA Z PROGRESEM
Po ładnym meczu z Wadowicami, gdzie trampkarze trenera Marcina Leśniaka wygrali na swoim terenie 3:2 przyszedł czas na spotkanie, którego piłkarze MOSiR Bochnia woleliby nie pamiętać. To niedzielny, wyjazdowy mecz z Progresem.

AS Progres Kraków & MOSiR Bochnia 5:1

Gospodarze od początku byli konsekwentni i wbijali do bramki piłkę za piłką. I tak bramki nie udało nam się obronić w 6-ej, 35-ej, 41-ej, 54-ej i 59-ej minucie:-(

Najbliższy mecz trampkarzy
Już w najbliższą sobotę 16 sierpnia będziemy mieli okazję wspomóc dopingiem bocheńskich trampkarzy, którzy na Stadionie im. dr. W. Krupy gościć będą Sokół Stary Sącz. Zapraszamy na trybuny - spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.

II LIGA OKRĘGOWA C2 TRAMPKARZY - PIĘKNE ZWYCIĘSTWO NAD BORKIEM !
Pięknie rozpoczęli sezon zawodnicy, którzy wystartowali w II lidze okręgowej C2 trampkarzy. W poniedziałkowym (11 września) spotkaniu z Borkiem  podopieczni trenera Marcina Leśniaka strzelili aż 11 goli (!) przy zerowej zdobyczy przeciwników.

Borek Borek & MOSiR Bochnia 0:11

Bramki dla Bochni zdobyli:
Mikołaj Jurkiewicz 2 (w 8 i 47 minucie), Kacper Więsek 3 (w 10, 50 i 60 min.)  Bartosz Palej 4 (w 34, 56, 62,  67 min.), Franciszek Wnęk w 36 min. , Michał Kurek 1 w 65 min..

W kolejnym meczu II ligi nasi trampkarze spotkają się z WKS II Szreniawa Nowy Wiśnicz. trzymamy kciuki!!!