Piłka nożna

AAA

Terminarz i wyniki w rundzie jesiennej sezonu 2017/18

.

TERMINARZ MAŁOPOLSKIEJ LIGI TRAMPKARZY r. 2003
w rundzie jesiennej sezonu 2017/18
Trenerem zespołu MOSiR Bochnia jest Marcin Leśniak, tel. kom. 721 879 816

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka
23.08.2017
zmiana na 10.10.2017
godz. 16.30

Cracovia Kraków

MOSiR Bochnia
W dn. 20-25.08. bochnianie przebywali na obozie piłkarzy, który był nagrodą za wygrana w małopolskim finale turnieju "Wakacje z piłką nożną".


2 kolejka
26.08.2017
godz. 10:00

MOSiR Bochnia

Krakus Nowa Huta


1:5

3 kolejka
30.08.2017
godz. 15:30

Tarnovia Tarnów

MOSiR Bochnia


4:0

4 kolejka
02.09.2017
godz. 10:00

MOSiR Bochnia

PUKS Karol Wadowice


3:2

5 kolejka
10.09.2017
godz. 10:00

AS Progres Kraków

MOSiR Bochnia

5:0

6 kolejka
16.09.2017
godz. 10:00

MOSiR Bochnia

Sokół Stary Sącz

1:4

7 kolejka
23.09.2017
godz. 12.00

Akademia Piłkarska 21 Kraków

MOSiR Bochnia


8 kolejka
30.09.2017
godz. 10:00

MOSiR Bochnia

Beskid Andrychów


9 kolejka
07.10.2017
godz. 10:00

Limanovia Limanowa

MOSiR Bochnia


10 kolejka 13.10.2017
godz. 16:30

MOSiR Bochnia

Puszcza Niepołomice


11 kolejka 21.10.2017
godz. 11:00

Orzeł Myślenice

MOSiR Bochnia


12 kolejka 29.10.2017
godz. 10:00

MOSiR Bochnia


Wolania Wola Rzędzińska

13 kolejka 04.11.2017
godz. 11:00

Unia Tarnów

MOSiR Bochnia


.

.

TERMINARZ TARNOWSKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ D1 MŁODZIKÓW
w rundzie jesiennej sezonu 2017/18
Trenerami zespołu MOSiR  Bochnia Kamil Szewczyk tel. 791 794 180
i Mirosław Sobieszczyk, nr tel. 601 098 795

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka
04.10.2017
godz. 16:30

MUKS TAP Tarnów

MOSiR Bochnia


2 kolejka
06.09.2017
godz. 17:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

MOSiR Bochnia

5:0

3 kolejka
30.08.2017
godz. 10:00

MOSiR Bochnia

LZS Olesno

5:1

4 kolejka
02.09.2017
godz. 12:30

Iskra Tarnów

MOSiR Bochnia

3:2

5 kolejka
09.09.2017
godz. 10:00

MOSiR Bochnia

UKS Westovia

1:1

6 kolejka
16.09.2017
godz. 11:00

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

MOSiR Bochnia

0:5

7 kolejka
20.09.2017
godz. 17:00

MOSiR Bochnia

Czarni Kobyle

3:5

8 kolejka
23.09.2017
godz. 16:00


Wolania Wola Rzędzińska

MOSiR Bochnia


9 kolejka
01.10.2017
godz. 10:00

MOSiR Bochnia

WKS Szreniawa
Nowy Wiśnicz


10 kolejka 08.10.2017
godz. 12.00

KS ZKS Unia Tarnów I

MOSiR Bochnia


11 kolejka 14.10.2017
godz. 10:00

MOSiR Bochnia


Dunajec Zakliczyn


12 kolejka
21.10.2017
godz. 10:00

Tarnovia Tarnów

MOSiR Bochnia



13 kolejka 28.10.2017
godz. 10:00


MOSiR Bochnia

Okocimski Klub Sportowy
Brzesko


.

TRAMPKARZE W ROZGRYWKACH PODOKRĘGU BOCHNIA
 RUNDA JESIENNA
SEZONU 2016/17
Trenerem zespołu MOSiR II Bochnia jest Marcin Leśniak, tel. kom.
721 879 816

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka
11.09.2017
godz.16.00

Borek Borek

MOSiR II Bochnia

0:11

2 kolejka
18.09.2017
godz. 17:00

MOSiR II Bochnia
Boisko przy ul. Chodenickiej

WKS II Szreniawa

8:1

3 kolejka
23.09.2017

PAUZA

MOSiR II Bochnia


4 kolejka
30.09.2017

Beskid Żegocina

MOSiR II Bochnia


5 kolejka
09.10.2017
godz. 16.00

MOSiR II Bochnia

Promień Mikluszowice


6 kolejka
14.10.2017
godz. 13:00

Ceramika Muchówka

MOSiR II Bochnia


7 kolejka
23.10.2017
godz. 16.00

MOSiR II Bochnia

Macierz Lipnica


.


MŁODZICY W ROZGRYWKACH PODOKRĘGU BOCHNIA r. 2002/03
 RUNDA JESIENNA 2016/17
Trenerami zespołu MOSiR II Bochnia
Kamil Szewczyk tel. 791 794 180
i Mirosław Sobieszczyk, nr tel. 601 098 795

KOLEJKA

GOSPODARZ

GOŚCIE

WYNIK

1 kolejka
09.09.2017
do rozegrania

MOSiR II Bochnia

Czarni II Kobyle


2 kolejka
18.09.2017
godz. 1
6:00

MOSiR II Bochnia

Gryf Chronów

22:0

3 kolejka
23.09.2017
godz. 10.00

Błyskawica Proszówki

MOSiR II Bochnia


4 kolejka
02.10.2017
godz. 16:00

MOSiR II Bochnia

Macierz Lipnica


5 kolejka
07.10.2017
godz.13.00

Promień Mikluszowice

MOSiR II Bochnia


6 kolejka
16.10.2017
godz.16.00

MOSiR II Bochnia

UKS Fair Play


7 kolejka
21.10.2017
godz.15.00

Trzciana 2000

MOSiR II Bochnia



Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

    Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XVI Międzynarodowy Turniej im. Tomka Piotrowskiego

    XVI Międzynarodowy Turniej im. Tomka Piotrowskiego

    06.02.2016r.