Koszykówka

Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Treningi sekcji koszykówki w trakcie wakacji

2017-07-19

Treningi koszykarskie przed i po obozie

Treningi w okresie: 31 lipca do 5 sierpnia
Przygotowanie ogólnorozwojowe

II liga / juniorki – trener Rafał Sroka
Godz. 10.30 -12.00
Miejsce: Stadion im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej lub Hala Widowiskowo-Sportowa im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32.

Kadetki A rocznik 2002 – trenerka Marta Starowicz
Godz. 9.00-10.30
Miejsce: Stadion im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej lub Hala Widowiskowo-Sportowa im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32.

Młodziczki r. 2004 i młodsze - Witold Jodłowski
Godz. 9.00-10.30
Miejsce: Stadion im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej lub hala sportowa PSP nr 4/II LO przy ul. Konfederatów Barskich 27/29.

Dziewczęta r. 2005 i młodsze - Łukasz Nabielec
Godz. 9.00-10.30,
Miejsce: Stadion im. dr. W. Krupy lub sala sportowa przy ul. Parkowej 3.

W przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych zajęcia będą się odbywały w terenie.

Obóz w Świnoujściu w dniach 7-18 sierpnia 2017 r.

Treningi w okresie: 21 sierpnia - 1 września włącznie (od poniedziałku do piątku)

II liga/ juniorki – trener Rafał Sroka
Godz. 10.30 -12.00
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32.

Kadetki A r. 2002 - Marta Starowicz
Godz. 9.00-10.30
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32.

Młodziczki r. 2004 i młodsze - Witold Jodłowski
Godz. 9.00-10.30
Miejsce: hala sportowa PSP nr 4/II LO przy ul. Konfederatów Barskich 27/29.

Dziewczęta r. 2005 i młodsze - Łukasz Nabielec / Uwaga treningi do 31 sierpnia!!!
Godz. 9.00-10.30,
Miejsce: sala sportowa Gimnazjum nr 1 przy ul. Bernardyńskiej 1.

Żaczki r. 2007 i młodsze - trener Krzysztof Kieroński / Uwaga treningi do 31 sierpnia!!!
Godz. 10.30 - 12.00
Miejsce: sala sportowa Gimnazjum nr 1 przy ul. Bernardyńskiej 1.

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.