Judo

Wspaniałe wyniki bocheńskich judoków w Międzynarodowym Turnieju w Wolbromiu

2017-09-19

Zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyli I miejsce drużynowo w kategorii młodzików i III miejsce drużynowo w kategorii juniorów w Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski, które odbyły się 16.09.2017 r. w Wolbromiu.

trener Maj_1
Trener MOSiR Bochnia Grzegorz Maj odbiera puchar i dyplom za zdobycie I miejsca drużynowo w kategorii młodzików. Zdj. ze strony klubu w Wolbromiu.

Bocheńscy judocy, którzy walczyli pod opieką trenera Grzegorza Maja,  zaprezentowali się na wymienionych zawodach z jak najlepszej strony. Oprócz wymienionych wyżej tytułów zdobyli indywidualnie 10 złotych medali i 3 brązowe.

Młodzicy
I miejsca: Maja Twardowska, Wiktoria Żabczyńska, Oliwia Wątorek, Krzysztof Baniak, Filip Oleksy, Damian Pławecki, Wiktor Matykiewicz.
III miejsce Oliwer Żelichowski.

Juniorzy młodsi

I miejsce Julia Gut
III miejsce Mateusz Pławecki

Juniorzy
Międzynarodowym Mistrzem Małopolski Juniorów w dwóch kategoriach wagowych (81 i 90 kg) został Konrad Stanuszek.

Konrad_Stanuszek
Konrad Stanuszek odbiera puchar i dyplom za zdobycie III miejsca drużynowo w kategorii juniorów.

Więcej zdjęć z dekoracji na Facebooku MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

- Był to pierwszy poważny turniej, rozpoczynający sezon i jednocześnie sprawdzian przed prestiżowym Międzynarodowym Turniejem Warsaw Open, który odbędzie się w dn. 30.09-01.10.2017 r. - mówi Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia i jednocześnie wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo.

Więcej zdjęć również w galerii na stronie klubu w Wolbromiu (kliknij tutaj).