Judo

Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Najmłodsi judocy rozpoczęli nowy sezon Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci.

2017-10-02

W piątek 29.09.2017 młodzi judocy rozpoczęli kolejny cykl zawodów sportowych rozgrywanych w ramach Bocheńskiej Ligi Judo.

IMG_8756 IMG_8754 IMG_8757


Zawody zgromadziły ponad 80 młodych judoków trenujących w sekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni oraz klasach usportowionych działających przy Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Bochni. Walki rozgrywano na sali bocheńskiej sekcji judo przy ul. Wojska Polskiego 1.

Wszyscy dzielnie wytrwali trudy turnieju, wspierani przez liczną grupę rodziców i sympatyków japońskiej sztuki walki. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

.

 

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich grup i już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnej rundzie BLJ.


  1. Filip Wójcik

  2. Franciszek Całka



  1. Dominika Miś

  2. Roksana Wrona

  3. Szymon Kłuś

  4. Franciszek Kiepura



  1. Jakub Struzik

  2. Igor Karecki

  3. Samuel Stawiarz



  1. Justyna Wojcieszek

  2. Dominika Możdżeń



  1. Martyna juszczyk

  2. Szymon Sroka



  1. Mateusz Kruk

  1. Szymon Mazurkiewicz

  1. Filip Alfawicki

  1. Dawid Sobaś



  1. Szymon Mierzwiński

  2. Michał Budzyn

  3. Hubert Płachczyński



  1. Antoni Juszczyk

  2. Jakub Budzyn



  1. Michał Trojan

  2. Karol Augustyn



  1. Kinga Bartosik

  2. Wiktoria Fiołek

  3. Filip Krawczyk



  1. Michał Ćwik

  1. Bartosz Król

  1. Piotr Tobiasz



  1. Bartosz Bawół

  2. Jakub Dębosz



  1. Ksawery Trojan

  2. Szymon Dyga

  3. Liwia Trojan

  4. Jakub Różański

  5. Krzysztof Tomasik



  1. Bartosz Majka Kurtyś

  2. Piotr Kulawik

  3. Antoni Miś

  4. Szymon Wójcik



  1. Mariusz Maj

  2. Mikołaj Gwóźdź

  3. Dominik Jereczek

  4. Tymon Kubas



  1. Oliwia Ulas

  2. Lena Skauba

  3. Jagoda Ulas

  4. Natalia Ilska



  1. Martyna Multan

  2. Ewa Mikulska

  3. Łucja Bielińska



  1. Jan Fischer

  1. Fryderyk Sowa

  1. Norbert Alfawicki

  1. Antoni Michałowski



  1. Barbara Fischer

  2. Katarzyna Alfawicka

  3. Inga Gut

  4. Wiktoria Myszka



  1. Wiktor Karecki

  2. Jakub Żabczyński

  3. Wiktor Wojcieszek

  4. Iwo Szeliga



  1. Błażej Zych

  2. Marek Rębilas

  3. Nikodem Nowak

  4. Wojciech Kluz



  1. Grzegorz Krawczyk

  2. Stanisław Łazarz

  3. Oskar Nowak



  1. Tomasz Grzesik

  2. Samuel Drabiak

  3. Antoni Jesionka

  4. Tomasz Capik

  5. Bartłomiej Gibała



  1. Emilia Mucha

  2. Zuzanna Kupisz



  1. Milena Liszka

  2. Arwena Sobaś

  3. Aleksandra Brzegowa

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.