Wczytywanie...

KONKURENCJE DODATKOWE

KONKURENCJA SKOCZNOŚCIOWA

Klasy IVKlasy V
LPImię i NazwiskodrużynaskokLPImię i Nazwiskodrużynaskok
1Dawid GoryczkoSP 4 Bochnia7,341Michał WaśniowskiSP 2 Bochnia8,32
2Jakub JaroszSP 4 Bochnia7,62Mikołaj KaliszSP Szarów8,49
3Szymon BajdaSP 4 Bochnia7,783Bartosz KołodziejSP 4 Bochnia8,59
4Jakub BrzękSP 1 Bochnia8,924Kacper StanekSP 2 Bochnia8,83
5Wiktor GłogowskiSP 2 Bochnia9,095Amelia NosekSP Szarów8,87
6Jakub PieprzycaMinihandball9,26Julia KuźniarSP Łapczyca8,96
7Dominik BorgoszSP 4 Bochnia9,217Mateusz KrokSP 4 Bochnia9,03
8Olaf WojtalikSP 2 Bochnia9,358Wojciech JanikSP 4 Bochnia9,07
9Jakub MoskalikSP 2 Bochnia9,399Julia JachSP Szarów9,09
10Antoni KasperskiSP 1 Bochnia9,4110Bartosz DumańskiSP 2 Brzesko9,1
11Franciszek WęgrzynSP 4 Bochnia9,5111Łucja MuchaSP Szarów9,12
12Patryk SzarlińskiSP 1 Bochnia9,612Maciej NiedźwiedźSP Szarów9,2
13Michał CisakSP 1 Bochnia9,6213Jan BłachutSP 7 Bochnia9,28
14Robert JopekSP 1 Bochnia9,8814Maciej RyncarzSP 2 Bochnia9,3
15Antoni BorgoszMinihandball10,0615Krystian StudzińskiSP 4 Bochnia9,3
16Konrad SzwalaSP 2 Bochnia10,0916Wiktoria MatlakSP Szarów9,3
17Kacper PawlikSP 7 Bochnia10,1517Filip BabiczSP 2 Brzesko9,32
18Przemhysław GołąbSP Żegocina10,2818Anna DudekSP Szarów9,37
19Bartosz CieślaSP 4 Bochnia10,2819Kacper WadońSP Szarów9,38
20Karol KoczanowskiSP 4 Bochnia10,2920Maja TalagaSP Szarów9,46
21Franciszek ŚmiałekSP 2 Bochnia10,2921Maciej BrustSP 7 Bochnia9,53
22Mateusz KrukSP 1 Bochnia10,3622Angelika KowalSP Szarów9,53
23Maciej WarchołSP 1 Bochnia10,4523Maksymilian WęgrzynSP 4 Bochnia9,59
24Oliwier PtaszekSP Żegocina10,4624Gracja FilSP Szarów9,78
25Grzegorz KlimekSP Gawłów10,5225Igor BlecharskiSP 2 Brzesko9,84
26Karol ŁachSP 1 Bochnia10,626Krzysztof WasyłekSP 2 Brzesko9,87
27Szymon RóżyńskiSP 7 Bochnia10,7127Olaf BudyśSP 4 Bochnia9,9
28Rafał HnatówSP 1 Bochnia10,7628Kamil HajdoSP 2 Brzesko9,98
29Mateusz WęgrzynSP 7 Bochnia10,9529Jakub PacuraSP 2 Brzesko9,99
30Bartosz KawulaSP 7 Bochnia10,9530Bartosz LuksaSP 7 Bochnia10,04
31Joachim ŚcisłoMinihandball11,1731Adam CudejkoSP Żegocina10,05
32Michał WronaSP Żegocina11,3332Maksymilian PutSP 2 Brzesko10,09
33Patryk KaczmarczykSP 7 Bochnia11,3833Emilia SzostakSP Łapczyca10,2
34Wiktor ŻukowskiMinihandball11,534Dawid KrogulskiSP 2 Bochnia10,23
35Wiktor BratekSP 7 Bochnia11,6335Bartosz JonakSP 2 Bochnia10,29
36Dawid StańdoMinihandball11,7536Aleksandra JędrzejczykSP Szarów10,32
37Jakub SojkaSP 7 Bochnia12,1637Mateusz StokłosaSP 2 Bochnia10,35
38Jakub HalberdaSP 7 Bochnia12,1938Wojciech JaroszSP 2 Bochnia10,39
39Mateusz NosekSP Gawłów12,6139Gabriela RakoczySP Łapczyca10,4
40Szymon TrojanowskiSP 1 Bochnia12,8640Karol CichońSP 4 Bochnia10,42
41Jan CzekajSP 7 Bochnia13,8941Gabriel SądelSP Żegocina10,47
42Jakub PobiedaczMinihandball14,3942Wiktor PiwowarskiSP 2 Brzesko10,58
43Marcin PalejSP 7 Bochnia14,8143Karol KasprzykSP Łapczyca10,6
44Karol KopaczSP Łapczyca10,6
45Mateusz JaniczekSP Żegocina10,66
46Maksymilian DługoszSP Łapczyca10,8
47Bartosz StyrnaSP 7 Bochnia10,81
48Aleksandra KrysaSP Łapczyca10,86
49Mateusz SzewczykSP 2 Brzesko10,87
50Aleksandra FlaszaSP Łapczyca10,9
51Maksymilian PytkaSP 2 Brzesko10,95
52Dawid MirekSP Łapczyca11
53Sebastian MigdałSP Łapczyca11
54Julia KortaSP Łapczyca11,1
55Tomasz GardzielSP 2 Bochnia11,32
56Szymon KarwasińskiSP 2 Brzesko11,45
57Jakub StrzałkaSP 7 Bochnia11,59
58Kacper CałkaSP Łapczyca11,9
59Maciej JonakSP 7 Bochnia11,91
60Dominik KaimSP 7 Bochnia12,07
61Karol StatekSP 7 Bochnia12,16
62Kacper MachajSP 7 Bochnia12,58
63Jakub MalagaSP 2 Brzesko14,35
64Wiktoria BielakSP Łapczyca22,2

Konkurencja rzutowa:

Klasy IVKlasy V
LPImię i NazwiskodrużynarzutLPImię i Nazwiskodrużynarzut
1Damian NowakSP Kłaj11,51Mikołaj NowakSP 5 Bochnia14,2
2Szymon TrojanowskiSP 1 Bochnia10,52Mateusz SzewczykSP 2 Brzesko13,7
3Igor MuchaSP Kłaj10,53Adam KłósekSP 5 Bochnia13,7
4Mateusz NosekSP Gawłów9,84Kamil BochenekSP Kłaj13
5Tomasz PrzybyłkoSP Proszówki9,45Aleksandra JędrzejczykSP Szarów11,7
6Łukasz WojciechowskiSP Kłaj96Aleksander KasprzykSP Kłaj11,5
7Olaf WojtalikSP 2 Bochnia8,67Oliwer OchałekSP 1 Bochnia11
8Joachim ŚcisłoMinihandball8,68Tomasz KielarSP 5 Bochnia10,9
9Dawid StańdoMinihandball8,69Filip BabiczSP 2 Brzesko10,5
10Jakub HalberdaSP 7 Bochnia8,510Angelika KowalSP Szarów10,5
11Oskar TasiorSP Kłaj8,511Jakub MalagaSP 2 Brzesko10,5
12Bartłomiej ZaleskiSP Proszówki8,312Wiktor NowakSP Kłaj10,5
13Patryk KaczmarczykSP 7 Bochnia8,213Michał TurkiewiczSP Kłaj10,5
14Nikodem DylowiczSP Proszówki814Karol KasprzykSP Łapczyca10,34
15Filip KlupaSP 1 Bochnia7,915Mateusz KrokSP 4 Bochnia10,2
16Eryk BobowskiSP 7 Bochnia7,816Maciej NiedźwiedźSP Szarów10
17Antoni KasperskiSP 1 Bochnia7,717Klaudia StokłosaSP Kłaj10
18Jakub AntończykSP Kłaj7,518Bartosz KołodziejSP 4 Bochnia9,9
19Patryk SzarlińskiSP 1 Bochnia7,219Kacper HerjanSP Proszówki9,8
20Jakub PobiedaczMinihandball7,120Maksymilian SowaSP Łapczyca9,6
21Bartosz KawulaSP 7 Bochnia721Karol BajdaSP 7 Bochnia9,6
22Wiktor BratekSP 7 Bochnia722Kacper KłósekSP 5 Bochnia9,6
23Michał CisakSP 1 Bochnia6,923Dominik JeziorekSP 7 Bochnia9,5
24Kumala KajetanSP Proszówki6,824Bartosz KokoszkaSP 5 Bochnia9,5
25Wiktor ŻukowskiMinihandball6,525Dawid BębenekSP 5 Bochnia9,4
26Bartłomiej KozakSP Proszówki6,426Maksymilian DługoszSP Łapczyca9,3
27Ziółko PrzemysławSP Proszówki6,427Łucja MuchaSP Szarów9,2
28Wiktor PasiutSP Proszówki6,428Igor BlecharskiSP 2 Brzesko9,2
29Jakub SojkaSP 7 Bochnia6,229Jakub PacuraSP 2 Brzesko9,2
30Jan CzekajSP 7 Bochnia6,230Amelia NosekSP Szarów9,1
31Maksymilian SzymczykSP 1 Bochnia6,231Karol KopaczSP Łapczyca8,9
32Mateusz WęgrzynSP 7 Bochnia6,132Kacper BiernatSP Proszówki8,9
33Marcin PalejSP 7 Bochnia6,133Kacper WadońSP Szarów8,8
34Maciej CzyżyckiSP Proszówki4,434Mikołaj KaliszSP Szarów8,6
35Julia KortaSP Łapczyca8,6
36Dawid WiśniewskiSP 1 Bochnia8,6
37Emilia SzostakSP Łapczyca8,54
38Kacper KuchnoSP Proszówki8,5
39Olaf BudyśSP 4 Bochnia8,4
40Kornel SzewczykSP 5 Bochnia8,4
41Julia JachSP Szarów8,3
42Krystian StudzińskiSP 4 Bochnia8,2
43Bartosz LuksaSP 7 Bochnia8,2
44Bartłomiej WojewodaSP 7 Bochnia8,2
45Mikołaj SarlejSP 2 Brzesko8,2
46Jan KalinowskiSP 5 Bochnia8,1
47Patryk MożdżeńSP 5 Bochnia8
48Tomasz MigdałSP 5 Bochnia8
49Dawid SobaśSP 5 Bochnia8
50Dawid MirekSP Łapczyca7,98
51Wiktoria MatlakSP Szarów7,9
52Gracja FilSP Szarów7,9
53Aleksandra FlaszaSP Łapczyca7,9
54Cyprian SuchojadSP Proszówki7,9
55Anna DudekSP Szarów7,8
56Dominik KaimSP 7 Bochnia7,7
57Bartosz RudekSP 1 Bochnia7,5
58Luiza WrześniakSP Kłaj7,5
59Kacper CałkaSP Łapczyca7,49
60Gabriela RakoczySP Łapczyca7,42
61Maciej DudaSP Proszówki7,4
62Maciej BrustSP 7 Bochnia7,2
63Sebastian MigdałSP Łapczyca7,2
64Szymon SadowskiSP 1 Bochnia7,2
65Szymon KolasińskiSP 7 Bochnia7,2
66Karol StatekSP 7 Bochnia6,8
67Kacper MachajSP 7 Bochnia6,7
68Jakub PruchnickiSP Proszówki6,7
69Aleks SzewczykSP 5 Bochnia6,6
70Marek GondekSP 1 Bochnia6,5
71Maja TalagaSP Szarów6,2
72Wiktoria BielakSP Łapczyca6,2
73Wiktor GałązkaSP 5 Bochnia5,9
74Julia KuźniarSP Łapczyca5,8
75Jakub PolekSP Proszówki5,6
76Aleksandra KrysaSP Łapczyca5,32
77Tomasz PłaczekSP 5 Bochnia4,5