Wczytywanie...

X EDYCJA MBLPR – 2018/2019

Turniej finałowy:

Turniej Finałowy Małej Bocheńskiej Ligi Piłki Ręcznej odbył się 7. czerwca 2018 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochnia przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni.

Podczas turnieju finałowego rozegrane zostaną mecze o miejsca, które w ostatecznej klasyfikacji zajmą poszczególne zespoły. Po rozegraniu 6 kolejek MBLPR otrzymaliśmy tabele rankingowe, dzięki którym poznaliśmy skład meczów o konkretne miejsca. Po rozegraniu wszystkich spotkań nastąpi ceremonia wręczenia pucharów, medali i pamiątkowych nagród dla zawodników.

Ceremonię uświetni mecz drugoligowej drużyny MOSiR Bochnia z pierwszoligowym zespołem SPR PWSZ Tarnów.

Galeria zdjęć z turnieju – kliknij tutaj

Harmonogram turnieju:

15:00 – 15:10 – o 11 miejsce klas IV: SP Łapczyca – SP Żegocina
15:15 – 15:25 – o 11 miejsce klas V: SP Żegocina – SP 7 Bochnia
15:30 – 15:40 – o 9 miejsce klas IV: SP Kłaj – Minihandball
15:45 – 15:55 – o 9 miejsce klas V: SP Łapczyca – SP Proszówki
16:00 – 16:10 – o 7 miejsce klas IV: SP 5 II Bochnia – SP Proszówki
16:15 – 16:25 – o 7 miejsce klas V: SP Gawłów – SP 1 Bochnia
16:30 – 16:40 – o 5 miejsce klas IV: SP 5 Bochnia – SP 7 Bochnia
16:45 – 16:55 – o 5 miejsce klas V: SP 4 Bochnia – SP Kłaj
17:00 – 17:10 – o 3 miejsce klas IV: SP 4 Bochnia – SP 1 Bochnia
17:15 – 17:25 – o 3 miejsce klas V: SP 5 Bochnia – SP 2 Brzesko
17:30 – 17:40 – Finał klas IV: SP 2 Bochnia – SP Gawłów
18:00 – 18:20 – I połowa meczu seniorów: MOSiR Bochnia – SPR PWSZ Tarnów
18:20 – 18:30 – Finał klas V: SP 2 Bochnia – SP Szarów
18:30 – 18:50 – II połowa meczu MOSiR Bochnia – SPR PWSZ Tarnów

19:00 – CEREMONIA MEDALOWA

Klasyfikacja końcowa MBLPR 2017/2018

KLASY IVKLASY V
miejscezespółmiejscezespół
1SP Gawłów1SP 2 Bochnia
2SP 2 Bochnia2SP Szarów
3SP 4 Bochnia3SP 2 Brzesko
4SP 1 Bochnia4SP 5 Bochnia
5SP 5 Bochnia5SP 4 Bochnia
6SP 7 Bochnia6SP Kłaj
7SP 5 II Bochnia7SP 1 Bochnia
8SP Proszówki8SP Gawłów
9Minihandball MOSiR9SP Łapczyca
10SP Kłaj10SP Proszówki
11SP Łapczyca11SP 7 Bochnia
12ZP Żegocina12SP Żegocina

Końcowa tabela rankingowa klas IV:

MiejsceDrużynapunktymeczeBramki +Bramki –bilans
1SP 2 Bochnia4618481137
2SP Gawłów4318762551
3SP 4 Bochnia3516632241
4SP 1 Bochnia3417593821
5SP 5 Bochnia291752484
6SP 7 Bochnia261532293
7SP 5 II Bochnia241543385
8SP Proszówki21204470-26
9SP Kłaj18163243-11
10Minihandball MOSiR11142357-34
11SP Łapczyca691244-32
12SP Żegocina421261-59

Końcowa tabela rankingowa klas V:

MiejsceDrużynapunktymeczeBramki +Bramki –bilans
1SP 2 Bochnia53191032182
2SP Szarów4520885038
3SP 5 Bochnia4119784533
4SP 2 Brzesko3317493514
5SP 4 Bochnia3317774532
6SP Kłaj2716392910
7SP Gawłów24163541-6
8SP 1 Bochnia22193668-32
9SP Łapczyca11162857-29
10SP Proszówki11142154-33
11SP Żegocina9221072-62
12SP 7 Bochnia7141057-47

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

KLASY IVKLASY V
LPImię i NazwiskodrużynabramkiLPImię i Nazwiskodrużynabramki
1Antoni KasperskiSP 1 Bochnia381Bartosz KołodziejSP 4 Bochnia53
2Jakub JaroszSP 4 Bochnia312Adam KłósekSP 5 Bochnia33
3Aleksander PaluchSP 5 Bochnia293Bartosz Król, 5BSP 2 Bochnia29
4Kacper CzarnotaSP Gawłów28Maciej RyncarzSP 2 Bochnia29
5Kamil CisońSP Gawłów23Mateusz SzewczykSP 2 Brzesko29
Bartosz ZaleskiSP Proszówki236Wiktor NowakSP Kłaj20
7Olaf WojtalikSP 2 Bochnia22Łucja MuchaSP Szarów20
8Szymon RóżyńskiSP 7 Bochnia198Aleksandra JędrzejczykSP Szarów19
Oskar PabianSP Gawłów199Iwo WolnikSP 2 Bochnia18
10Witold JaszczyńskiSP 5 Bochnia16Karol CichońSP 4 Bochnia18
11Dawid GoryczkoSP 4 Bochnia1311Karol KasprzykSP Łapczyca15
Piotr TobiaszSP 5 II Bochnia13Maciej NiedźwiedźSP Szarów15
Przemysław ZiółkoSP Proszówki1313Bartosz KokoszkaSP 5 Bochnia14
14Stanisław BabiczSP 5 Bochnia12Amelia NosekSP Szarów14
15Igor PalaSP 1 Bochnia1015Antoni KasperskiSP 1 Bochnia13
Damian NowakSP Kłaj1016Piotr BroszkiewiczSP 2 Bochnia11
17Filip FabickiSP Kłaj7Dawid IgnacykSP Gawłów11
18Franciszek ŚwiątekSP 2 Bochnia6Kacper HerjanSP Proszówki11
Maksymilian ZwierniakSP 2 Bochnia619Igor BlecharskiSP 2 Brzesko10
Witold GajewskiSP 5 II Bochnia6Julia JachSP Szarów10
21Jakub PieprzycaMinihandball521Kamil BochenekSP Kłaj8
Karol KoczanowskiSP 4 Bochnia522Bartosz DumańskiSP 2 Brzesko7
23Karol ŁachSP 1 Bochnia4Kacper CzawrnotaSP Gawłów7
Michał CisakSP 1 Bochnia4Aleksander KasprzykSP Kłaj7
Dominik BorgoszSP 4 Bochnia425Mikołaj NowakSP 5 Bochnia6
Adam SitkoSP Gawłów426Tomasz KielarSP 5 Bochnia5
Łukasz WojciechowskiSP Kłaj4Wiktor GałązkaSP 5 Bochnia5
28Wojciech WójcikSP 2 Bochnia3Jakub FiguraSP Gawłów5
Jakub SamborekSP 2 Bochnia329Bartosz JonakSP 2 Bochnia4
Szymon BajdaSP 4 Bochnia3Tomasz GardzielSP 2 Bochnia4
Nikodem SzydłowskiSP 4 Bochnia3Karol JonakSP 2 Bochnia4
Patryk WaśkoSP 4 Bochnia3Bartosz Król, 5CSP 2 Bochnia4
Jan MuchaSP 5 Bochnia3Kacper KłósekSP 5 Bochnia4
Jakub BielakSP Łapczyca3Jan KalinowskiSP 5 Bochnia4
35Bartosz CieślaSP 4 Bochnia2Hubert GwęzowskiSP Kłaj4
Dawid MaciejaszSP 5 II Bochnia2Michał TurkiewiczSP Kłaj4
Marcin PalejSP 7 Bochnia2Adam CudejkoSP Żegocina4
Patryk KaczmarczykSP 7 Bochnia2Michał CiachSP 1 Bochnia4
Arkadiusz ŚwiętekSP Gawłów239Dawid WiśniewskiSP 1 Bochnia3
Filip MięsoSP Kłaj2Michał WaśniowskiSP 2 Bochnia3
Karol LatosSP Kłaj2Antoni OleksySP Gawłów3
Sebastian KurczabSP Łapczyca2Maksymilian SowaSP Łapczyca3
43Fryderyk SowaSP 2 Bochnia143Olaf BudyśSP 4 Bochnia2
Jakub MoskalikSP 2 Bochnia1Kacper GrabiasSP 5 Bochnia2
Bartosz UłanSP 2 Bochnia1Oskar PabianSP Gawłów2
Jakub ĆwikSP 2 Bochnia1Damian NowakSP Kłaj2
Franciszek WęgrzynSP 4 Bochnia1Gabriela RakoczySP Łapczyca2
Bartosz RojekSP 5 Bochnia1Kacper CałkaSP Łapczyca2
Eryk ZychSP 5 Bochnia1Patrycja NosekSP Szarów2
Sebastian DudaSP 5 II Bochnia1CieślikSP Szarów2
Mateusz WęgrzynSP 7 Bochnia1Gabriela SądelSP Żegocina2
Bartosz KawulaSP 7 Bochnia1Joanna GrabiaszSP Żegocina2
Łukasz SkoczekSP Gawłów1Karolina JaniczekSP Żegocina2
Oskar TasiorSP Kłaj154Igor PalaSP 1 Bochnia1
Mateusz DrużkowskiSP Łapczyca1Karol ŁachSP 1 Bochnia1
Bartłomiej KozakSP Proszówki1Mateusza PlewniakSP 1 Bochnia1
Kumala KajetanSP Proszówki1Kacper StaczekSP 2 Bochnia1
Oliwier PtaszekSP Żegocina1Mateusz KrokSP 4 Bochnia1
Przemysław GołąbSP Żegocina1Krystian StudzińskiSP 4 Bochnia1
Jakub BrzękSP 1 Bochnia1Maksymilian WęgrzynSP 4 Bochnia1
Mateusz KrukSP 1 Bochnia1Kornel SzewczykSP 5 Bochnia1
Dominik JeziorekSP 7 Bochnia1
Jakub StrzałkaSP 7 Bochnia1
Igor WaśkoSP Gawłów1
Michał HyrcSP Gawłów1
Maksymilian WaśkoSP Gawłów1
Klaudia StokłosaSP Kłaj1
Dominik KurasSP Kłaj1
Dawid MirekSP Łapczyca1
Dawid MirekSP Łapczyca1
Karol KopaczSP Łapczyca1
Maks DługoszSP Łapczyca1
Jakub PolekSP Proszówki1
Kacper KuchnoSP Proszówki1
Angelika KowalSP Szarów1
Agata CholewaSP Szarów1
Ruszczycki MaksymilianSP Kłaj1

KONKURENCJE DODATKOWE

KONKURENCJA SKOCZNOŚCIOWA

Klasy IVKlasy V
LPImię i NazwiskodrużynaskokLPImię i Nazwiskodrużynaskok
1Dawid GoryczkoSP 4 Bochnia7,341Michał WaśniowskiSP 2 Bochnia8,32
2Jakub JaroszSP 4 Bochnia7,62Mikołaj KaliszSP Szarów8,49
3Szymon BajdaSP 4 Bochnia7,783Bartosz KołodziejSP 4 Bochnia8,59
4Jakub BrzękSP 1 Bochnia8,924Kacper StanekSP 2 Bochnia8,83
5Wiktor GłogowskiSP 2 Bochnia9,095Amelia NosekSP Szarów8,87
6Jakub PieprzycaMinihandball9,26Julia KuźniarSP Łapczyca8,96
7Dominik BorgoszSP 4 Bochnia9,217Mateusz KrokSP 4 Bochnia9,03
8Olaf WojtalikSP 2 Bochnia9,358Wojciech JanikSP 4 Bochnia9,07
9Jakub MoskalikSP 2 Bochnia9,399Julia JachSP Szarów9,09
10Antoni KasperskiSP 1 Bochnia9,4110Bartosz DumańskiSP 2 Brzesko9,1
11Franciszek WęgrzynSP 4 Bochnia9,5111Łucja MuchaSP Szarów9,12
12Patryk SzarlińskiSP 1 Bochnia9,612Maciej NiedźwiedźSP Szarów9,2
13Michał CisakSP 1 Bochnia9,6213Jan BłachutSP 7 Bochnia9,28
14Robert JopekSP 1 Bochnia9,8814Maciej RyncarzSP 2 Bochnia9,3
15Antoni BorgoszMinihandball10,0615Krystian StudzińskiSP 4 Bochnia9,3
16Konrad SzwalaSP 2 Bochnia10,0916Wiktoria MatlakSP Szarów9,3
17Kacper PawlikSP 7 Bochnia10,1517Filip BabiczSP 2 Brzesko9,32
18Przemhysław GołąbSP Żegocina10,2818Anna DudekSP Szarów9,37
19Bartosz CieślaSP 4 Bochnia10,2819Kacper WadońSP Szarów9,38
20Karol KoczanowskiSP 4 Bochnia10,2920Maja TalagaSP Szarów9,46
21Franciszek ŚmiałekSP 2 Bochnia10,2921Maciej BrustSP 7 Bochnia9,53
22Mateusz KrukSP 1 Bochnia10,3622Angelika KowalSP Szarów9,53
23Maciej WarchołSP 1 Bochnia10,4523Maksymilian WęgrzynSP 4 Bochnia9,59
24Oliwier PtaszekSP Żegocina10,4624Gracja FilSP Szarów9,78
25Grzegorz KlimekSP Gawłów10,5225Igor BlecharskiSP 2 Brzesko9,84
26Karol ŁachSP 1 Bochnia10,626Krzysztof WasyłekSP 2 Brzesko9,87
27Szymon RóżyńskiSP 7 Bochnia10,7127Olaf BudyśSP 4 Bochnia9,9
28Rafał HnatówSP 1 Bochnia10,7628Kamil HajdoSP 2 Brzesko9,98
29Mateusz WęgrzynSP 7 Bochnia10,9529Jakub PacuraSP 2 Brzesko9,99
30Bartosz KawulaSP 7 Bochnia10,9530Bartosz LuksaSP 7 Bochnia10,04
31Joachim ŚcisłoMinihandball11,1731Adam CudejkoSP Żegocina10,05
32Michał WronaSP Żegocina11,3332Maksymilian PutSP 2 Brzesko10,09
33Patryk KaczmarczykSP 7 Bochnia11,3833Emilia SzostakSP Łapczyca10,2
34Wiktor ŻukowskiMinihandball11,534Dawid KrogulskiSP 2 Bochnia10,23
35Wiktor BratekSP 7 Bochnia11,6335Bartosz JonakSP 2 Bochnia10,29
36Dawid StańdoMinihandball11,7536Aleksandra JędrzejczykSP Szarów10,32
37Jakub SojkaSP 7 Bochnia12,1637Mateusz StokłosaSP 2 Bochnia10,35
38Jakub HalberdaSP 7 Bochnia12,1938Wojciech JaroszSP 2 Bochnia10,39
39Mateusz NosekSP Gawłów12,6139Gabriela RakoczySP Łapczyca10,4
40Szymon TrojanowskiSP 1 Bochnia12,8640Karol CichońSP 4 Bochnia10,42
41Jan CzekajSP 7 Bochnia13,8941Gabriel SądelSP Żegocina10,47
42Jakub PobiedaczMinihandball14,3942Wiktor PiwowarskiSP 2 Brzesko10,58
43Marcin PalejSP 7 Bochnia14,8143Karol KasprzykSP Łapczyca10,6
44Karol KopaczSP Łapczyca10,6
45Mateusz JaniczekSP Żegocina10,66
46Maksymilian DługoszSP Łapczyca10,8
47Bartosz StyrnaSP 7 Bochnia10,81
48Aleksandra KrysaSP Łapczyca10,86
49Mateusz SzewczykSP 2 Brzesko10,87
50Aleksandra FlaszaSP Łapczyca10,9
51Maksymilian PytkaSP 2 Brzesko10,95
52Dawid MirekSP Łapczyca11
53Sebastian MigdałSP Łapczyca11
54Julia KortaSP Łapczyca11,1
55Tomasz GardzielSP 2 Bochnia11,32
56Szymon KarwasińskiSP 2 Brzesko11,45
57Jakub StrzałkaSP 7 Bochnia11,59
58Kacper CałkaSP Łapczyca11,9
59Maciej JonakSP 7 Bochnia11,91
60Dominik KaimSP 7 Bochnia12,07
61Karol StatekSP 7 Bochnia12,16
62Kacper MachajSP 7 Bochnia12,58
63Jakub MalagaSP 2 Brzesko14,35
64Wiktoria BielakSP Łapczyca22,2

Konkurencja rzutowa:

Klasy IVKlasy V
LPImię i NazwiskodrużynarzutLPImię i Nazwiskodrużynarzut
1Damian NowakSP Kłaj11,51Mikołaj NowakSP 5 Bochnia14,2
2Szymon TrojanowskiSP 1 Bochnia10,52Mateusz SzewczykSP 2 Brzesko13,7
3Igor MuchaSP Kłaj10,53Adam KłósekSP 5 Bochnia13,7
4Mateusz NosekSP Gawłów9,84Kamil BochenekSP Kłaj13
5Tomasz PrzybyłkoSP Proszówki9,45Aleksandra JędrzejczykSP Szarów11,7
6Łukasz WojciechowskiSP Kłaj96Aleksander KasprzykSP Kłaj11,5
7Olaf WojtalikSP 2 Bochnia8,67Oliwer OchałekSP 1 Bochnia11
8Joachim ŚcisłoMinihandball8,68Tomasz KielarSP 5 Bochnia10,9
9Dawid StańdoMinihandball8,69Filip BabiczSP 2 Brzesko10,5
10Jakub HalberdaSP 7 Bochnia8,510Angelika KowalSP Szarów10,5
11Oskar TasiorSP Kłaj8,511Jakub MalagaSP 2 Brzesko10,5
12Bartłomiej ZaleskiSP Proszówki8,312Wiktor NowakSP Kłaj10,5
13Patryk KaczmarczykSP 7 Bochnia8,213Michał TurkiewiczSP Kłaj10,5
14Nikodem DylowiczSP Proszówki814Karol KasprzykSP Łapczyca10,34
15Filip KlupaSP 1 Bochnia7,915Mateusz KrokSP 4 Bochnia10,2
16Eryk BobowskiSP 7 Bochnia7,816Maciej NiedźwiedźSP Szarów10
17Antoni KasperskiSP 1 Bochnia7,717Klaudia StokłosaSP Kłaj10
18Jakub AntończykSP Kłaj7,518Bartosz KołodziejSP 4 Bochnia9,9
19Patryk SzarlińskiSP 1 Bochnia7,219Kacper HerjanSP Proszówki9,8
20Jakub PobiedaczMinihandball7,120Maksymilian SowaSP Łapczyca9,6
21Bartosz KawulaSP 7 Bochnia721Karol BajdaSP 7 Bochnia9,6
22Wiktor BratekSP 7 Bochnia722Kacper KłósekSP 5 Bochnia9,6
23Michał CisakSP 1 Bochnia6,923Dominik JeziorekSP 7 Bochnia9,5
24Kumala KajetanSP Proszówki6,824Bartosz KokoszkaSP 5 Bochnia9,5
25Wiktor ŻukowskiMinihandball6,525Dawid BębenekSP 5 Bochnia9,4
26Bartłomiej KozakSP Proszówki6,426Maksymilian DługoszSP Łapczyca9,3
27Ziółko PrzemysławSP Proszówki6,427Łucja MuchaSP Szarów9,2
28Wiktor PasiutSP Proszówki6,428Igor BlecharskiSP 2 Brzesko9,2
29Jakub SojkaSP 7 Bochnia6,229Jakub PacuraSP 2 Brzesko9,2
30Jan CzekajSP 7 Bochnia6,230Amelia NosekSP Szarów9,1
31Maksymilian SzymczykSP 1 Bochnia6,231Karol KopaczSP Łapczyca8,9
32Mateusz WęgrzynSP 7 Bochnia6,132Kacper BiernatSP Proszówki8,9
33Marcin PalejSP 7 Bochnia6,133Kacper WadońSP Szarów8,8
34Maciej CzyżyckiSP Proszówki4,434Mikołaj KaliszSP Szarów8,6
35Julia KortaSP Łapczyca8,6
36Dawid WiśniewskiSP 1 Bochnia8,6
37Emilia SzostakSP Łapczyca8,54
38Kacper KuchnoSP Proszówki8,5
39Olaf BudyśSP 4 Bochnia8,4
40Kornel SzewczykSP 5 Bochnia8,4
41Julia JachSP Szarów8,3
42Krystian StudzińskiSP 4 Bochnia8,2
43Bartosz LuksaSP 7 Bochnia8,2
44Bartłomiej WojewodaSP 7 Bochnia8,2
45Mikołaj SarlejSP 2 Brzesko8,2
46Jan KalinowskiSP 5 Bochnia8,1
47Patryk MożdżeńSP 5 Bochnia8
48Tomasz MigdałSP 5 Bochnia8
49Dawid SobaśSP 5 Bochnia8
50Dawid MirekSP Łapczyca7,98
51Wiktoria MatlakSP Szarów7,9
52Gracja FilSP Szarów7,9
53Aleksandra FlaszaSP Łapczyca7,9
54Cyprian SuchojadSP Proszówki7,9
55Anna DudekSP Szarów7,8
56Dominik KaimSP 7 Bochnia7,7
57Bartosz RudekSP 1 Bochnia7,5
58Luiza WrześniakSP Kłaj7,5
59Kacper CałkaSP Łapczyca7,49
60Gabriela RakoczySP Łapczyca7,42
61Maciej DudaSP Proszówki7,4
62Maciej BrustSP 7 Bochnia7,2
63Sebastian MigdałSP Łapczyca7,2
64Szymon SadowskiSP 1 Bochnia7,2
65Szymon KolasińskiSP 7 Bochnia7,2
66Karol StatekSP 7 Bochnia6,8
67Kacper MachajSP 7 Bochnia6,7
68Jakub PruchnickiSP Proszówki6,7
69Aleks SzewczykSP 5 Bochnia6,6
70Marek GondekSP 1 Bochnia6,5
71Maja TalagaSP Szarów6,2
72Wiktoria BielakSP Łapczyca6,2
73Wiktor GałązkaSP 5 Bochnia5,9
74Julia KuźniarSP Łapczyca5,8
75Jakub PolekSP Proszówki5,6
76Aleksandra KrysaSP Łapczyca5,32
77Tomasz PłaczekSP 5 Bochnia4,5

TERMINARZ I WYNIKI

VI kolejka:
LPgodz.Mecze:18.05.2018 Ptwyniki
19:00 – 9:10SP Gawłów IVSP Kłaj IV8:0
29:15 – 9:25SP Gawłów VSP Kłaj V3:1
39:30 – 9:40SP Proszówki IVSP Gawłów IV2:6
49:45 – 9:55SP Kłaj IVSP 1 Bochnia IV0:6
510:00 – 10:10SP Kłaj VSP 1 Bochnia V0:4
610:15 – 10:25SP Szarów VSP Gawłów V1:2
710:30 – 10:40SP Szarów VSP Kłaj V3:1
810:45 – 10:55SP Szarów VSP 1 Bochnia V5:1
911:00 – 11:10SP Kłaj IVSP Proszówki IV1:3
1011:15 – 11:25SP Gawłów IVSP 1 Bochnia IV5:3
1111:30 – 11:40SP Kłaj IVSP Proszówki IV5:1
LPgodz.Mecze:15.05.2018 Wtwyniki
19:00 – 9:10SP 2 Brzesko VMinihandball2:2 k. 2:1
29:15 – 9:25SP 5 Bochnia IVSP 7 Bochnia IV4:4 k. 2:0
39:30 – 9:40SP 5 Bochnia VSP 7 Bochnia V2:0
49:45 – 9:55SP 2 Brzesko VSP 5 II Bochnia IV6:1
510:00 – 10:10SP 5 Bochnia VSP 2 Brzesko V6:2
610:15 – 10:25SP 5 Bochnia IVMinihandball3:4
710:30 – 10:40SP 7 Bochnia IVSP 5 II Bochnia IV3:5
810:45 – 10:55SP 5 Bochnia IVSP 2 Brzesko V4:5
V kolejka:
LPgodz.Mecze:18.04.2018 Śrwyniki
19:00 – 9:10SP 1 Bochnia IVSP 2 Bochnia IV2:1
29:15 – 9:25SP 1 Bochnia VSP 2 Bochnia V1:7
39:30 – 9:40SP 5 Bochnia IVSP 4 Bochnia IV2:4
49:45 – 9:55SP 5 Bochnia VSP 4 Bochnia V3:3 k. 3:2
510:00 – 10:10SP 2 Bochnia IVSP Gawłów IV1:0
610:15 – 10:25SP 2 Bochnia VSP Gawłów V4:1
710:30 – 10:40SP 4 Bochnia IVSP 5 II Bochnia IV5:1
810:45 – 10:55SP 4 Bochnia VSP Gawłów V5:1
911:00 – 11:10SP 5 II Bochnia IVSP Gawłów IV1:8
1011:15 – 11:25SP 5 Bochnia IVSP 1 Bochnia IV4:1
1111:30 – 11:40SP 5 Bochnia VSP 1 Bochnia V5:1
1211:45 – 11:55SP 2 Bochnia IVSP 4 Bochnia IV2:0
1312:00 – 12:10SP 2 Bochnia VSP 4 Bochnia V5:2
1412:15 – 12:25SP 5 Bochnia IVSP Gawłów IV4:5
1512:30 – 12:40SP 5 Bochnia VSP Gawłów V6:2
1612:45 – 12:55SP 4 Bochnia IVSP 1 Bochnia IV5:2
1713:00 – 13:10SP 4 Bochnia VSP 1 Bochnia V2:2 k.1:2
1813:15 – 13:25SP 2 Bochnia IVSP 5 Bochnia IV2:1
1913:30 – 13:40SP 1 Bochnia VSP Gawłów V1:6
2013:45 – 13:55SP 1 Bochnia IVSP 5 II Bochnia IV3:6
LPgodz.Mecze:16.04.2018 Pnwyniki
19:00 – 9:10SP Kłaj IVSP 7 Bochnia IV0:2
29:15 – 9:25SP Szarów VSP 7 Bochnia V8:0
39:30 – 9:40MinihandballSP Łapczyca IV4:3
49:45 – 9:55SP 2 Brzesko VSP Łapczyca V4:2
510:00 – 10:10SP Kłaj IVMinihandball5:0
610:15 – 10:25SP Kłąj VSP 2 Brzesko V0:2
710:30 – 10:40SP Kłaj IVSP Łapczyca IV6:0
810:45 – 10:55SP Kłaj VSP Łapczyca V3:1
911:00 – 11:10SP Proszówki IVSP 7 Bochnia IV0:2
1011:15 – 11:25SP Łapczyca IVSP Proszówki IV2:5
1111:30 – 11:40SP Kłąj VSP Szarów V2:5
1211:45 – 11:55SP Kłaj IVSP Proszówki IV3:2
1312:00 – 12:10SP 2 Brzesko VSP Szarów V2:8
1412:15 – 12:25MinihandballSP 7 Bochnia IV1:2
1512:30 – 12:40SP Łapczyca IVSP 7 Bochnia IV1:7
1612:45 – 12:55SP Łapczyca VSP 7 Bochnia V3:1
IV kolejka:
LPgodz.Mecze:15.03.2018 Czwwyniki
19:00 – 9:10SP 5 Bochnia IVSP 2 Bochnia IV1:5
29:15 – 9:25SP 5 Bochnia VSP 2 Bochnia V 1:3
39:30 – 9:40MinihandballSP 5 II Bochnia IV 2:3
49:45 – 9:55SP 5 Bochnia VSP Szarów V 2:3
510:00 – 10:10SP 5 II Bochnia IVSP Proszówki IV 8:2
610:15 – 10:25MinihandballSP 2 Bochnia IV 0:6
710:30 – 10:40SP Szarów VSP Proszówki V 7:2
810:45 – 10:55SP 5 Bochnia IVSP Proszówki IV 3:1
911:00 – 11:10SP Łapczyca VSP 2 Bochnia V 1:9
1011:15 – 11:25SP 5 Bochnia VSP Proszówki V 6:4
1111:30 – 11:40SP 5 Bochnia IVMinihandball 6:2
1211:45 – 11:55SP 5 II Bochnia IVSP 2 Bochnia IV 0:1
1312:00 – 12:10SP Szarów VSP 2 Bochnia V 2:7
1412:15 – 12:25MinihandballSP Proszówki IV 0:5
1512:30 – 12:40SP Łapczyca VSP 2 Bochnia V 1:5
1612:45 – 12:55SP 2 Bochnia IVSP Proszówki IV 4:2
1713:00 – 13:10SP 2 Bochnia VSP Proszówki V 3:0
LPgodz.Mecze:06.03.2018 WTwyniki
19:00 – 9:10SP 1 Bochnia IVSP Kłaj IV4:0
29:15 – 9:25SP 1 Bochnia VSP Kłaj V1:6
39:30 – 9:40SP 1 Bochnia VSP 2 Brzesko V0:3
49:45 – 9:55SP Łapczyca IVSP Kłaj IV0:4
510:00 – 10:10SP 1 Bochnia IVSP Gawłów IV5:2
610:15 – 10:25SP 1 Bochnia VSP Gawłów V2:4
710:30 – 10:40SP Kłaj IVSP 4 Bochnia IV0:5
810:45 – 10:55SP Kłaj VSP 4 Bochnia V3:3 k. 2:1
911:00 – 11:10SP Łapczyca IVSP Gawłów IV0:9
1011:15 – 11:25SP 2 Brzesko VSP Gawłów V2:1
1111:30 – 11:40SP Łapczyca IVSP 4 Bochnia IV0:9
1211:45 – 11:55SP 2 Brzesko VSP 4 Bochnia V6:3
1312:00 – 12:10SP Kłaj IVSP Gawłów IV1:4
1412:15 – 12:25SP Kłaj VSP Gawłów V2:3

III kolejka:

LPgodz.Mecze:01.02.2018 Czwwyniki
19:00 – 9:10Minihandball IVSP 5 II Bochnia IV2:6
29:15 – 9:25SP 5 Bochnia VSP Szarów V4:6
39:30 – 9:40SP 5 Bochnia IVSP 5 II Bochnia IV4:1
49:45 – 9:55SP Szarów VSP Łapczyca V7:2
510:00 – 10:10SP 2 Brzesko VSP Łapczyca V4:1
610:15 – 10:25SP 5 Bochnia IVMinihandball IV5:1
710:30 – 10:40SP 2 Brzesko VSP Szarów V0:2
810:45 – 10:55SP Łapczyca VSP 5 Bochnia V2:3
911:00 – 11:10SP 2 Brzesko VSP 5 Bochnia V2:7
LPgodz.Mecze:22.01.2018 PNwyniki
19:00 – 9:10SP 1 Bochnia IVSP Gawłów IV0:2
29:15 – 9:25SP 7 Bochnia IVSP 4 Bochnia IV0:2
39:30 – 9:40SP 7 Bochnia VSP 4 Bochnia V0:7
49:45 – 9:55SP 2 Bochnia IVSP 1 Bochnia IV3:2
510:00 – 10:10SP 2 Bochnia VSP 1 Bochnia V7:1
610:15 – 10:25SP Gawłów IVSP 4 Bochnia IV2:2 k. 2:1
710:30 – 10:40SP Proszówki IVSP 2 Bochnia IV0:6
810:45 – 10:55SP Proszówki VSP 2 Bochnia V0:7
911:00 – 11:10SP Proszówki IVSP Gawłów IV0:7
1011:15 – 11:25SP 1 Bochnia IVSP 7 Bochnia IV5:2
1111:30 – 11:40SP 1 Bochnia VSP 7 Bochnia V3:1
1211:45 – 11:55SP Proszówki IVSP 4 Bochnia IV0:3
1312:00 – 12:10SP Proszówki VSP 4 Bochnia V0:10
1412:15 – 12:25SP 2 Bochnia IVSP 7 Bochnia IV3:1
1512:30 – 12:40SP 2 Bochnia VSP 7 Bochnia V10:0

 

II Kolejka:

Mecze:11.12.2017wyniki
SP 4 Bochnia IVSP 1 Bochnia IV3:5
SP 4 Bochnia VSP 1 Bochnia V6:0
Minihandball IVSP 4 Bochnia IV1:9
SP Szarów VSP Łapczyca V5:1
SP 1 Bochnia IVSP Proszówki IV4:1
SP 1 Bochnia VSP Proszówki V3:2
SP 4 Bochnia IVSP Proszówki IV6:0
SP 4 Bochnia VSP Proszówki V6:2
SP 1 Bochnia VSP Szarów V3:4
SP Proszówki VSP Szarów V0:2
SP 1 Bochnia IVMinihandball IV3:4
SP Łapczyca VSP 4 Bochnia V4:6
SP Proszówki IVMinihandball IV8:2
SP Łapczyca VSP Proszówki V0:1
Mecze:12.12.2017
SP 7 Bochnia IVSP 2 Bochnia IV0:1
SP 7 Bochnia VSP 2 Bochnia V0:8
SP Kłaj IVSP Gawłów IV1:8
SP Kłaj VSP Gawłów V0:1
SP 5 II Bochnia IVSP Gawłów IV2:3
SP 2 Brzesko VSP 5 Bochnia V2:3
SP 2 Bochnia IVSP Kłaj IV2:0
SP 2 Bochnia VSP Kłaj V2:0
SP 2 Bochnia IVSP 5 II Bochnia IV3:0
SP 7 Bochnia VSP 2 Brzesko V0:5
SP Gawłów IVSP 5 Bochnia IV4:1
SP Gawłów VSP 5 Bochnia V2:5
SP 7 Bochnia IVSP Kłaj IV1:0
SP 5 Bochnia VSP 2 Bochnia V1:6
SP 7 Bochnia VSP Kłaj V1:3
SP 2 Brzesko VSP 2 Bochnia V3:4
SP 7 Bochnia IVSP Gawłów IV0:6
SP 7 Bochnia VSP Gawłów V1:2
SP Kłaj IVSP 5 Bochnia IV5:6
SP Kłaj VSP 5 Bochnia V4:3

I kolejka:

Mecze:14.11.2017Wyniki
SP 4 Bochnia IVSP 2 Bochnia IV0:3
SP 4 Bochnia VSP 2 Bochnia V4:5
SP Gawłów IVSP Żegocina IV2:1
SP Gawłów VSP Żegocina V2:1
SP Szarów VSP 4 Bochnia V3:7
SP 2 Bochnia IVSP Gawłów IV2:1
SP 2 Bochnia VSP Gawłów V2:0
SP Żegocina VSP Szarów V5:4
SP 4 Bochnia IVSP Gawłów IV2:3
SP 4 Bochnia VSP Gawłów V3:4
SP 2 Bochnia IVSP Żegocina IV0:1
SP 2 Bochnia VSP Żegocina V5:0
SP Szarów VSP 2 Bochnia V4:8
SP 4 Bochnia IVSP Żegocina IV5:0
SP 4 Bochnia VSP Żegocina V7:4
SP Gawłów VSP Szarów V1:6
Mecze:16.11.2017Wyniki
Minihandball MosirSP 7 Bochnia IV0:2
SP 2 Brzesko VSP 7 Bochnia V1:0
SP 2 Brzesko VSP Kłaj V0:3
SP 7 Bochnia VSP Kłaj V0:7
Mecze:17.11.2017Wyniki
SP 1 Bochnia IVSP 5 Bochnia IV5:2
SP 1 Bochnia VSP 5 Bochnia V2:8
SP Łapczyca IVSP Proszówki IV3:0
SP Łapczyca VSP Proszówki V2:1
SP 1 Bochnia IVSP Łapczyca IV1:2
SP 1 Bochnia VSP Łapczyca V2:1
SP 5 Bochnia IVSP Proszówki IV2:6
SP 5 Bochnia VSP Proszówki V6:2
SP 1 Bochnia IVSP Proszówki IV8:1
SP 1 Bochnia VSP Proszówki V2:1
SP 5 Bochnia IVSP Łapczyca IV3:2
SP 5 Bochnia VSP Łapczyca V6:1