AAA

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW

Klasy IV

Klasy V
LP Imię i Nazwisko drużyna bramki mecze
LP Imię i Nazwisko drużyna bramki mecze
1 Antoni Kasperski SP 1 Bochnia 12 3
1 Bartosz Kołodziej SP 4 Bochnia 15 4
2 Przemysław Ziółko SP Proszówki 4 3
2 Aleksandra Jędrzejczyk SP Szarów 9 4
3 Witold Jaszczyński SP 5 Bochnia 4 3
3 Bartosz Król, 5B SP 2 Bochnia 7 4
4 Piotr Tobiasz SP 5 II Bochnia 4 3
4 Adam Kłósek SP 5 Bochnia 7 3
5 Kamil Cisoń SP Gawłów 3 3
5 Karol Cichoń SP 4 Bochnia 6 4
6 Jakub Jarosz SP 4 Bochnia 3 3
6 Maciej Ryncarz SP 2 Bochnia 5 4
7 Bartosz Zaleski SP Proszówki 3 3
7 Adam Cudejko SP Żegocina 4 4
8 Igor Pala SP 1 Bochnia 3 3
8 Mikołaj Nowak SP 5 Bochnia 4 3
9 Dawid Goryczko SP 4 Bochnia 2 3
9 Łucja Mucha SP Szarów 3 4
10 Bartosz Cieśla SP 4 Bochnia 2 3
10 Dawid Ignacyk SP Gawłów 3 4
11 Olaf Wojtalik SP 2 Bochnia 2 3
11 Piotr Broszkiewicz SP 2 Bochnia 3 4
12 Dawid Maciejasz SP 5 II Bochnia 2 3
12 Kamil Bochenek SP Kłaj 3 2
13 Oliwier Ptaszek SP Żegocina 1 3
13 Wiktor Nowak SP Kłaj 3 2
14 Przemysław Gołąb SP Żegocina 1 3
14 Tomasz Kielar SP 5 Bochnia 3 3
15 Oskar Pabian SP Gawłów 1 3
15 Dawid Wiśniewski SP 1 Bochnia 3 3
16 Fryderyk Sowa SP 2 Bochnia 1 3
16 Antoni Kasperski SP 1 Bochnia 3 3
17 Jakub Moskalik SP 2 Bochnia 1 3
17 Gabriela Sądel SP Żegocina 2 4
18 Patryk Kaczmarczyk SP 7 Bochnia 1 1
18 Joanna Grabiasz SP Żegocina 2 4
19 Marcin Palej SP 7 Bochnia 1 1
19 Karolina Janiczek SP Żegocina 2 4
20 Stanisław Babicz SP 5 Bochnia 1 3
20 Amelia Nosek SP Szarów 2 4
21 Bartosz Rojek SP 5 Bochnia 1 3
21 Julia Jach SP Szarów 2 4
22 Aleksander Paluch SP 5 Bochnia 1 3
22 Bartosz Jonak SP 2 Bochnia 2 4
23 Karol Łach SP 1 Bochnia 1 3
23 Bartosz Król, 5C SP 2 Bochnia 2 4
24 Sebastian Duda SP 5 II Bochnia 1 3
24 Kacper Herjan SP Proszówki 2 3
25




25 Kacper Kłósek SP 5 Bochnia 2 3
26




26 Gabriela Rakoczy SP Łapczyca 2 3
27




27 Karol Kasprzyk SP Łapczyca 2 3
28




28 Maciej Niedźwiedź SP Szarów 1 4
29




29 Jakub Figura SP Gawłów 1 4
30




30 Igor Waśko SP Gawłów 1 4
31




31 Michał Hysz SP Gawłów 1 4
32




32 Michał Waśniowski SP 2 Bochnia 1 4
33




33 Hubert Gwęzowski SP Kłaj 1 2
34




34 Bartosz Dumański SP 2 Brzesko 1 2
35




35 Jakub Polek SP Proszówki 1 3
36




36 Kacper Kuchno SP Proszówki 1 3
37




37 Bartosz Kokoszka SP 5 Bochnia 1 3
38




38 Kornel Szewczyk SP 5 Bochnia 1 3
39




39 Jan Kalinowski SP 5 Bochnia 1 3
40




40 Kacper Grabias SP 5 Bochnia 1 3
41




41 Dawid Mirek SP Łapczyca 1 3


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.