AAA

TERMINARZ I WYNIKI

Mecze grudniowe:

Mecze: 11.12.2017 wyniki
SP 4 Bochnia IV SP 1 Bochnia IV 3:5
SP 4 Bochnia V SP 1 Bochnia V 6:0
Minihandball IV SP 4 Bochnia IV 1:9
SP Szarów V SP Łapczyca V 5:1
SP 1 Bochnia IV SP Proszówki IV 4:1
SP 1 Bochnia V SP Proszówki V 3:2
SP 4 Bochnia IV SP Proszówki IV 6:0
SP 4 Bochnia V SP Proszówki V 6:2
SP 1 Bochnia V SP Szarów V 3:4
SP Proszówki V SP Szarów V 0:2
SP 1 Bochnia IV Minihandball IV 3:4
SP Łapczyca V SP 4 Bochnia V 4:6
SP Proszówki IV Minihandball IV 8:2
SP Łapczyca V SP Proszówki V 0:1
Mecze: 12.12.2017
SP 7 Bochnia IV SP 2 Bochnia IV 0:1
SP 7 Bochnia V SP 2 Bochnia V 0:8
SP Kłaj IV SP Gawłów IV 1:8
SP Kłaj V SP Gawłów V 0:1
SP 5 II Bochnia IV SP Gawłów IV 2:3
SP 2 Brzesko V SP 5 Bochnia V 2:3
SP 2 Bochnia IV SP Kłaj IV 2:0
SP 2 Bochnia V SP Kłaj V 2:0
SP 2 Bochnia IV SP 5 II Bochnia IV 3:0
SP 7 Bochnia V SP 2 Brzesko V 0:5
SP Gawłów IV SP 5 Bochnia IV 4:1
SP Gawłów V SP 5 Bochnia V 2:5
SP 7 Bochnia IV SP Kłaj IV 1:0
SP 5 Bochnia V SP 2 Bochnia V 1:6
SP 7 Bochnia V SP Kłaj V 1:3
SP 2 Brzesko V SP 2 Bochnia V 3:4
SP 7 Bochnia IV SP Gawłów IV 0:6
SP 7 Bochnia V SP Gawłów V 1:2
SP Kłaj IV SP 5 Bochnia IV 5:6
SP Kłaj V SP 5 Bochnia V 4:3


Mecze listopadowe:

Mecze: 14.11.2017 Wyniki
SP 4 Bochnia IV SP 2 Bochnia IV 0:3
SP 4 Bochnia V SP 2 Bochnia V 4:5
SP Gawłów IV SP Żegocina IV 2:1
SP Gawłów V SP Żegocina V 2:1
SP Szarów V SP 4 Bochnia V 3:7
SP 2 Bochnia IV SP Gawłów IV 2:1
SP 2 Bochnia V SP Gawłów V 2:0
SP Żegocina V SP Szarów V 5:4
SP 4 Bochnia IV SP Gawłów IV 2:3
SP 4 Bochnia V SP Gawłów V 3:4
SP 2 Bochnia IV SP Żegocina IV 0:1
SP 2 Bochnia V SP Żegocina V 5:0
SP Szarów V SP 2 Bochnia V 4:8
SP 4 Bochnia IV SP Żegocina IV 5:0
SP 4 Bochnia V SP Żegocina V 7:4
SP Gawłów V SP Szarów V 1:6
Mecze: 16.11.2017 Wyniki
Minihandball Mosir SP 7 Bochnia IV 0:2
SP 2 Brzesko V SP 7 Bochnia V 1:0
SP 2 Brzesko V SP Kłaj V 0:3
SP 7 Bochnia V SP Kłaj V 0:7
Mecze: 17.11.2017 Wyniki
SP 1 Bochnia IV SP 5 Bochnia IV 5:2
SP 1 Bochnia V SP 5 Bochnia V 2:8
SP Łapczyca IV SP Proszówki IV 3:0
SP Łapczyca V SP Proszówki V 2:1
SP 1 Bochnia IV SP Łapczyca IV 1:2
SP 1 Bochnia V SP Łapczyca V 2:1
SP 5 Bochnia IV SP Proszówki IV 2:6
SP 5 Bochnia V SP Proszówki V 6:2
SP 1 Bochnia IV SP Proszówki IV 8:1
SP 1 Bochnia V SP Proszówki V 2:1
SP 5 Bochnia IV SP Łapczyca IV 3:2
SP 5 Bochnia V SP Łapczyca V 6:1


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.