AAA

KONKURENCJE DODATKOWE

KONKURENCJA SKOCZNOŚCIOWA

Klasy IV Klasy V
LP Imię i Nazwisko drużyna skok LP Imię i Nazwisko drużyna skok
1 Dawid Goryczko SP 4 Bochnia 7,34 1 Michał Waśniowski SP 2 Bochnia 8,32
2 Jakub Jarosz SP 4 Bochnia 7,6 2 Mikołaj Kalisz SP Szarów 8,49
3 Szymon Bajda SP 4 Bochnia 7,78 3 Bartosz Kołodziej SP 4 Bochnia 8,59
4 Jakub Brzęk SP 1 Bochnia 8,92 4 Kacper Stanek SP 2 Bochnia 8,83
5 Wiktor Głogowski SP 2 Bochnia 9,09 5 Amelia Nosek SP Szarów 8,87
6 Jakub Pieprzyca Minihandball 9,2 6 Julia Kuźniar SP Łapczyca 8,96
7 Dominik Borgosz SP 4 Bochnia 9,21 7 Mateusz Krok SP 4 Bochnia 9,03
8 Olaf Wojtalik SP 2 Bochnia 9,35 8 Wojciech Janik SP 4 Bochnia 9,07
9 Jakub Moskalik SP 2 Bochnia 9,39 9 Julia Jach SP Szarów 9,09
10 Antoni Kasperski SP 1 Bochnia 9,41 10 Bartosz Dumański SP 2 Brzesko 9,1
11 Franciszek Węgrzyn SP 4 Bochnia 9,51 11 Łucja Mucha SP Szarów 9,12
12 Patryk Szarliński SP 1 Bochnia 9,6 12 Maciej Niedźwiedź SP Szarów 9,2
13 Michał Cisak SP 1 Bochnia 9,62 13 Jan Błachut SP 7 Bochnia 9,28
14 Robert Jopek SP 1 Bochnia 9,88 14 Maciej Ryncarz SP 2 Bochnia 9,3
15 Antoni Borgosz Minihandball 10,06 15 Krystian Studziński SP 4 Bochnia 9,3
16 Konrad Szwala SP 2 Bochnia 10,09 16 Wiktoria Matlak SP Szarów 9,3
17 Kacper Pawlik SP 7 Bochnia 10,15 17 Filip Babicz SP 2 Brzesko 9,32
18 Przemhysław Gołąb SP Żegocina 10,28 18 Anna Dudek SP Szarów 9,37
19 Bartosz Cieśla SP 4 Bochnia 10,28 19 Kacper Wadoń SP Szarów 9,38
20 Karol Koczanowski SP 4 Bochnia 10,29 20 Maja Talaga SP Szarów 9,46
21 Franciszek Śmiałek SP 2 Bochnia 10,29 21 Maciej Brust SP 7 Bochnia 9,53
22 Mateusz Kruk SP 1 Bochnia 10,36 22 Angelika Kowal SP Szarów 9,53
23 Maciej Warchoł SP 1 Bochnia 10,45 23 Maksymilian Węgrzyn SP 4 Bochnia 9,59
24 Oliwier Ptaszek SP Żegocina 10,46 24 Gracja Fil SP Szarów 9,78
25 Grzegorz Klimek SP Gawłów 10,52 25 Igor Blecharski SP 2 Brzesko 9,84
26 Karol Łach SP 1 Bochnia 10,6 26 Krzysztof Wasyłek SP 2 Brzesko 9,87
27 Szymon Różyński SP 7 Bochnia 10,71 27 Olaf Budyś SP 4 Bochnia 9,9
28 Rafał Hnatów SP 1 Bochnia 10,76 28 Kamil Hajdo SP 2 Brzesko 9,98
29 Mateusz Węgrzyn SP 7 Bochnia 10,95 29 Jakub Pacura SP 2 Brzesko 9,99
30 Bartosz Kawula SP 7 Bochnia 10,95 30 Bartosz Luksa SP 7 Bochnia 10,04
31 Joachim Ścisło Minihandball 11,17 31 Adam Cudejko SP Żegocina 10,05
32 Michał Wrona SP Żegocina 11,33 32 Maksymilian Put SP 2 Brzesko 10,09
33 Patryk Kaczmarczyk SP 7 Bochnia 11,38 33 Emilia Szostak SP Łapczyca 10,2
34 Wiktor Żukowski Minihandball 11,5 34 Dawid Krogulski SP 2 Bochnia 10,23
35 Wiktor Bratek SP 7 Bochnia 11,63 35 Bartosz Jonak SP 2 Bochnia 10,29
36 Dawid Stańdo Minihandball 11,75 36 Aleksandra Jędrzejczyk SP Szarów 10,32
37 Jakub Sojka SP 7 Bochnia 12,16 37 Mateusz Stokłosa SP 2 Bochnia 10,35
38 Jakub Halberda SP 7 Bochnia 12,19 38 Wojciech Jarosz SP 2 Bochnia 10,39
39 Mateusz Nosek SP Gawłów 12,61 39 Gabriela Rakoczy SP Łapczyca 10,4
40 Szymon Trojanowski SP 1 Bochnia 12,86 40 Karol Cichoń SP 4 Bochnia 10,42
41 Jan Czekaj SP 7 Bochnia 13,89 41 Gabriel Sądel SP Żegocina 10,47
42 Jakub Pobiedacz Minihandball 14,39 42 Wiktor Piwowarski SP 2 Brzesko 10,58
43 Marcin Palej SP 7 Bochnia 14,81 43 Karol Kasprzyk SP Łapczyca 10,6




44 Karol Kopacz SP Łapczyca 10,6




45 Mateusz Janiczek SP Żegocina 10,66




46 Maksymilian Długosz SP Łapczyca 10,8




47 Bartosz Styrna SP 7 Bochnia 10,81




48 Aleksandra Krysa SP Łapczyca 10,86




49 Mateusz Szewczyk SP 2 Brzesko 10,87




50 Aleksandra Flasza SP Łapczyca 10,9




51 Maksymilian Pytka SP 2 Brzesko 10,95




52 Dawid Mirek SP Łapczyca 11




53 Sebastian Migdał SP Łapczyca 11




54 Julia Korta SP Łapczyca 11,1




55 Tomasz Gardziel SP 2 Bochnia 11,32




56 Szymon Karwasiński SP 2 Brzesko 11,45




57 Jakub Strzałka SP 7 Bochnia 11,59




58 Kacper Całka SP Łapczyca 11,9




59 Maciej Jonak SP 7 Bochnia 11,91




60 Dominik Kaim SP 7 Bochnia 12,07




61 Karol Statek SP 7 Bochnia 12,16




62 Kacper Machaj SP 7 Bochnia 12,58




63 Jakub Malaga SP 2 Brzesko 14,35




64 Wiktoria Bielak SP Łapczyca 22,2

Konkurencja rzutowa:

Klasy IV Klasy V
LP Imię i Nazwisko drużyna rzut LP Imię i Nazwisko drużyna rzut
1 Damian Nowak SP Kłaj 11,5 1 Mikołaj Nowak SP 5 Bochnia 14,2
2 Szymon Trojanowski SP 1 Bochnia 10,5 2 Mateusz Szewczyk SP 2 Brzesko 13,7
3 Igor Mucha SP Kłaj 10,5 3 Adam Kłósek SP 5 Bochnia 13,7
4 Mateusz Nosek SP Gawłów 9,8 4 Kamil Bochenek SP Kłaj 13
5 Tomasz Przybyłko SP Proszówki 9,4 5 Aleksandra Jędrzejczyk SP Szarów 11,7
6 Łukasz Wojciechowski SP Kłaj 9 6 Aleksander Kasprzyk SP Kłaj 11,5
7 Olaf Wojtalik SP 2 Bochnia 8,6 7 Oliwer Ochałek SP 1 Bochnia 11
8 Joachim Ścisło Minihandball 8,6 8 Tomasz Kielar SP 5 Bochnia 10,9
9 Dawid Stańdo Minihandball 8,6 9 Filip Babicz SP 2 Brzesko 10,5
10 Jakub Halberda SP 7 Bochnia 8,5 10 Angelika Kowal SP Szarów 10,5
11 Oskar Tasior SP Kłaj 8,5 11 Jakub Malaga SP 2 Brzesko 10,5
12 Bartłomiej Zaleski SP Proszówki 8,3 12 Wiktor Nowak SP Kłaj 10,5
13 Patryk Kaczmarczyk SP 7 Bochnia 8,2 13 Michał Turkiewicz SP Kłaj 10,5
14 Nikodem Dylowicz SP Proszówki 8 14 Karol Kasprzyk SP Łapczyca 10,34
15 Filip Klupa SP 1 Bochnia 7,9 15 Mateusz Krok SP 4 Bochnia 10,2
16 Eryk Bobowski SP 7 Bochnia 7,8 16 Maciej Niedźwiedź SP Szarów 10
17 Antoni Kasperski SP 1 Bochnia 7,7 17 Klaudia Stokłosa SP Kłaj 10
18 Jakub Antończyk SP Kłaj 7,5 18 Bartosz Kołodziej SP 4 Bochnia 9,9
19 Patryk Szarliński SP 1 Bochnia 7,2 19 Kacper Herjan SP Proszówki 9,8
20 Jakub Pobiedacz Minihandball 7,1 20 Maksymilian Sowa SP Łapczyca 9,6
21 Bartosz Kawula SP 7 Bochnia 7 21 Karol Bajda SP 7 Bochnia 9,6
22 Wiktor Bratek SP 7 Bochnia 7 22 Kacper Kłósek SP 5 Bochnia 9,6
23 Michał Cisak SP 1 Bochnia 6,9 23 Dominik Jeziorek SP 7 Bochnia 9,5
24 Kumala Kajetan SP Proszówki 6,8 24 Bartosz Kokoszka SP 5 Bochnia 9,5
25 Wiktor Żukowski Minihandball 6,5 25 Dawid Bębenek SP 5 Bochnia 9,4
26 Bartłomiej Kozak SP Proszówki 6,4 26 Maksymilian Długosz SP Łapczyca 9,3
27 Ziółko Przemysław SP Proszówki 6,4 27 Łucja Mucha SP Szarów 9,2
28 Wiktor Pasiut SP Proszówki 6,4 28 Igor Blecharski SP 2 Brzesko 9,2
29 Jakub Sojka SP 7 Bochnia 6,2 29 Jakub Pacura SP 2 Brzesko 9,2
30 Jan Czekaj SP 7 Bochnia 6,2 30 Amelia Nosek SP Szarów 9,1
31 Maksymilian Szymczyk SP 1 Bochnia 6,2 31 Karol Kopacz SP Łapczyca 8,9
32 Mateusz Węgrzyn SP 7 Bochnia 6,1 32 Kacper Biernat SP Proszówki 8,9
33 Marcin Palej SP 7 Bochnia 6,1 33 Kacper Wadoń SP Szarów 8,8
34 Maciej Czyżycki SP Proszówki 4,4 34 Mikołaj Kalisz SP Szarów 8,6




35 Julia Korta SP Łapczyca 8,6




36 Dawid Wiśniewski SP 1 Bochnia 8,6




37 Emilia Szostak SP Łapczyca 8,54




38 Kacper Kuchno SP Proszówki 8,5




39 Olaf Budyś SP 4 Bochnia 8,4




40 Kornel Szewczyk SP 5 Bochnia 8,4




41 Julia Jach SP Szarów 8,3




42 Krystian Studziński SP 4 Bochnia 8,2




43 Bartosz Luksa SP 7 Bochnia 8,2




44 Bartłomiej Wojewoda SP 7 Bochnia 8,2




45 Mikołaj Sarlej SP 2 Brzesko 8,2




46 Jan Kalinowski SP 5 Bochnia 8,1




47 Patryk Możdżeń SP 5 Bochnia 8




48 Tomasz Migdał SP 5 Bochnia 8




49 Dawid Sobaś SP 5 Bochnia 8




50 Dawid Mirek SP Łapczyca 7,98




51 Wiktoria Matlak SP Szarów 7,9




52 Gracja Fil SP Szarów 7,9




53 Aleksandra Flasza SP Łapczyca 7,9




54 Cyprian Suchojad SP Proszówki 7,9




55 Anna Dudek SP Szarów 7,8




56 Dominik Kaim SP 7 Bochnia 7,7




57 Bartosz Rudek SP 1 Bochnia 7,5




58 Luiza Wrześniak SP Kłaj 7,5




59 Kacper Całka SP Łapczyca 7,49




60 Gabriela Rakoczy SP Łapczyca 7,42




61 Maciej Duda SP Proszówki 7,4




62 Maciej Brust SP 7 Bochnia 7,2




63 Sebastian Migdał SP Łapczyca 7,2




64 Szymon Sadowski SP 1 Bochnia 7,2




65 Szymon Kolasiński SP 7 Bochnia 7,2




66 Karol Statek SP 7 Bochnia 6,8




67 Kacper Machaj SP 7 Bochnia 6,7




68 Jakub Pruchnicki SP Proszówki 6,7




69 Aleks Szewczyk SP 5 Bochnia 6,6




70 Marek Gondek SP 1 Bochnia 6,5




71 Maja Talaga SP Szarów 6,2




72 Wiktoria Bielak SP Łapczyca 6,2




73 Wiktor Gałązka SP 5 Bochnia 5,9




74 Julia Kuźniar SP Łapczyca 5,8




75 Jakub Polek SP Proszówki 5,6




76 Aleksandra Krysa SP Łapczyca 5,32




77 Tomasz Płaczek SP 5 Bochnia 4,5

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.