AAA

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW

Klasy IV

Klasy V
LP Imię i Nazwisko drużyna bramki

LP Imię i Nazwisko drużyna bramki
1 Antoni Kasperski SP 1 Bochnia 22

1 Bartosz Kołodziej SP 4 Bochnia 29
2 Jakub Jarosz SP 4 Bochnia 11

2 Adam Kłósek SP 5 Bochnia 14
3 Przemysław Ziółko SP Proszówki 9

3 Aleksandra Jędrzejczyk SP Szarów 12
4 Kamil Cisoń SP Gawłów 9

4 Maciej Ryncarz SP 2 Bochnia 11
5 Dawid Goryczko SP 4 Bochnia 8

5 Bartosz Król, 5B SP 2 Bochnia 10
6 Kacper Czarnota SP Gawłów 8

6 Karol Cichoń SP 4 Bochnia 9
7 Bartosz Zaleski SP Proszówki 7

7 Kamil Bochenek SP Kłaj 6
8 Oskar Pabian SP Gawłów 7

8 Wiktor Nowak SP Kłaj 6
9 Witold Jaszczyński SP 5 Bochnia 6

9 Mikołaj Nowak SP 5 Bochnia 6
10 Jakub Pieprzyca Minihandball 5

10 Antoni Kasperski SP 1 Bochnia 6
11 Piotr Tobiasz SP 5 II Bochnia 4

11 Łucja Mucha SP Szarów 5
12 Aleksander Paluch SP 5 Bochnia 4

12 Kacper Herjan SP Proszówki 5
13 Damian Nowak SP Kłaj 4

13 Dawid Ignacyk SP Gawłów 5
14 Olaf Wojtalik SP 2 Bochnia 3

14 Piotr Broszkiewicz SP 2 Bochnia 5
15 Igor Pala SP 1 Bochnia 3

15 Mateusz Szewczyk SP 2 Brzesko 5
16 Dawid Maciejasz SP 5 II Bochnia 2

16 Adam Cudejko SP Żegocina 4
17 Bartosz Cieśla SP 4 Bochnia 2

17 Amelia Nosek SP Szarów 4
18 Karol Łach SP 1 Bochnia 2

18 Julia Jach SP Szarów 4
19 Karol Koczanowski SP 4 Bochnia 2

19 Karol Kasprzyk SP Łapczyca 4
20 Dominik Borgosz SP 4 Bochnia 2

20 Iwo Wolnik SP 2 Bochnia 4
21 Wojciech Wójcik SP 2 Bochnia 2

21 Igor Blecharski SP 2 Brzesko 4
22 Jakub Samborek SP 2 Bochnia 2

22 Maciej Niedźwiedź SP Szarów 3
23 Łukasz Wojciechowski SP Kłaj 2

23 Kacper Kłósek SP 5 Bochnia 3
24 Witold Gawjewski SP 5 II Bochnia 2

24 Bartosz Kokoszka SP 5 Bochnia 3
25 Oliwier Ptaszek SP Żegocina 1

25 Tomasz Kielar SP 5 Bochnia 3
26 Przemysław Gołąb SP Żegocina 1

26 Bartosz Jonak SP 2 Bochnia 3
27 Patryk Kaczmarczyk SP 7 Bochnia 1

27 Dawid Wiśniewski SP 1 Bochnia 3
28 Marcin Palej SP 7 Bochnia 1

28 Karol Jonak SP 2 Bochnia 3
29 Sebastian Duda SP 5 II Bochnia 1

29 Gabriela Sądel SP Żegocina 2
30 Stanisław Babicz SP 5 Bochnia 1

30 Joanna Grabiasz SP Żegocina 2
31 Bartosz Rojek SP 5 Bochnia 1

31 Karolina Janiczek SP Żegocina 2
32 Fryderyk Sowa SP 2 Bochnia 1

32 Gabriela Rakoczy SP Łapczyca 2
33 Jakub Moskalik SP 2 Bochnia 1

33 Bartosz Dumański SP 2 Brzesko 2
34 Michał Cisak SP 1 Bochnia 1

34 Bartosz Król, 5C SP 2 Bochnia 2
35 Franciszek Świątek SP 2 Bochnia 1

35 Jakub Polek SP Proszówki 1
36 Mateusz Węgrzyn SP 7 Bochnia 1

36 Kacper Kuchno SP Proszówki 1
37 Łukasz Skoczek SP Gawłów 1

37 Dawid Mirek SP Łapczyca 1
38 Jan Mucha SP 5 Bochnia 1

38 Hubert Gwęzowski SP Kłaj 1
39




39 Jakub Figura SP Gawłów 1
40




40 Igor Waśko SP Gawłów 1
41




41 Michał Hysz SP Gawłów 1
42




42 Kornel Szewczyk SP 5 Bochnia 1
43




43 Jan Kalinowski SP 5 Bochnia 1
44




44 Kacper Grabias SP 5 Bochnia 1
45




45 Michał Waśniowski SP 2 Bochnia 1
46




46 Igor Pala SP 1 Bochnia 1
47




47 Karol Łach SP 1 Bochnia 1
48




48 Mateusz Krok SP 4 Bochnia 1
49




49 Krystian Studziński SP 4 Bochnia 1
50




50 Kacper Całka SP Łapczyca 1
51




51 Dawid Mirek SP Łapczyca 1
52




52 Maksymilian Sowa SP Łapczyca 1
53




53 Dominik Jeziorek SP 7 Bochnia 1
54




54 Antoni Oleksy SP Gawłów 1
55




55 Tomasz Gardziel SP 2 Bochnia 1
56




56 Wiktor Gałązka SP 5 Bochnia 1
57




57 Aleksander Kasprzyk SP Kłaj 1

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.