Aktualności

Zwycięstwo kadetek B na trudnym terenie 2017-10-09

W wyjazdowym meczu małopolskiej ligi kadetek B koszykarki MOSiR Bochnia odniosły cenne zwycięstwo w Starachowicach.


UMKS Gracz Starachowice & MOSiR Bochnia 53:71 (w kwartach: 12:24, 14:12, 11:15, 16:20)

626_IMG_20170924_145239
Zdj. zespołu Kadetek B z kierownikiem Witoldem Jodłowskim / z archiwum MOSiR Bochnia.- Mecze w Starachowicach nie należą do łatwych, kiedy po trzygodzinnej podróży w busie wchodzi się na specyficzną, zimną halę i gra - mówi Witold Jodłowski trener bocheńskiego zespołu kierownik sekcji koszykówki MOSiR . - Dlatego tym cenniejsze jest tak przekonywujące, odniesione po bardzo dobrej grze w obronie i ataku zwycięstwo.-

Punkty dla naszej drużyny zdobyły: Magdalena Cabała 17, Emanuela Despet 10, Gabriela Koczwara 9, Gabriela Kubala 9, Wiktoria Zając 8, Katarzyna Mroczek 5, Natalia Ficek 4, Natalia Gałek 4, Patrycja Czaja 2, Oliwia Starma 2, Justyna Kural 1, Nikola Więcek 1.

- Najbardziej cieszy silny i wyrównany skład naszej drużyny - dodaje kierownik. - Wszystkie dziewczyny ambitnie bronią i są skuteczne w ataku.-

Kolejny mecz w grudniu
Następną kolejkę kadetki B rozegrają u siebie dopiero w drugiej połowie grudnia. 17-ego w/w miesiąca gościć będą Pałac Młodzieży Tarnów. Bliższe informacje wkrótce.