Aktualności

Wygrany mecz trampkarzy MOSiR Bochnia z Wadowicami !2017-09-05

Zespół piłkarzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrał w sobotę 2 września 2017 r. mecz w ramach czwartej kolejki małopolskiej ligi trampkarzy. Spotkanie z wadowiczanami nie należało do łatwych, ale wyszliśmy z niego zwycięsko!

MOSiR Bochnia & PUKS Karol Wadowice 3:2


626 IMG_8375_2

Siły w tym spotkaniu były wyrównane i zdobycie przewagi nie było łatwe. Tym bardziej cieszy wytrwała postawa naszych piłkarzy, którzy dopingowani przez trenera Marcina Leśniaka, walczyli z zapałem godnym uznania.

626_IMG_8372 626_IMG_8388
Na zdj. po lewej trener Marcin Leśniak daje ostatnie wskazówki przed spotkaniem.

Bramki w tym spotkaniu zdobyli Domink Grochot (2) i Kacper Pawlik (1).

MOSiR Bochnię reprezentowali: Szymon Cierniak i Oskar Mroczek (bramkarze), Filip Budzyn,  Mikołaj Dawiec, Patryk Gawor, Dominik Grochot (2), Hubert Kwarta,  Mariusz Mazanek, Klaudiusz Pach, Jakub Paduch, Kacper Pawlik (1), Tomasz Popiołek, Jakub Rachfalik, Dawid Skrzypek, Kacper Smoleń, Kacper Więsek, Michał Wilk, Wiktor Zaleński.

626_IMG_8411


Więcej zdjęć z meczu umieściliśmy na stronie Facebooka MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).


Spotkanie z Wadowicami było trzecim z kolei w rozpoczętym pod koniec sierpnia sezonie 2017/18. Pierwszy mecz z Cracovią Kraków został przełożony na październik, ponieważ zawodnicy MOSiR Bochnia wyjechali w tym czasie  na obóz piłkarzy, który był nagroda dla bochnian za wygrana w małopolskim finale turnieju "Wakacje z piłka nożną".

Następne kolejki trampkarzy
Kolejny mecz gramy w najbliższą niedzielę 10 września na wyjeździe z drużyną AS Progres Kraków. W Bochni zapraszamy do kibicowania trampkarzom w następny weekend - 16 września (w sobotę) gościć będziemy Sokół Stary Sącz. Początek spotkania o godz. 10.00.

__________________________________________

Wyjazdowy mecz młodzików
W sobotę 2 września swoich sił próbowali również młodsi piłkarze MOSiR Bochnia, biorący udział w rozgrywkach I ligi okręgowej D1 młodzików. W spotkaniu z Iskrą Tarnów bochnianie, szkoleni przez Mirosława Sobieszczyka, zdobyli dwa gole. Pierwszą piłkę do bramki skierował już w piątej minucie Franciszek Wnęk, drugą pod koniec meczu (w 54 min.) Maksymilian Rachwał.

Iskra Tarnów & MOSiR Bochnia 3:2

Przypomnijmy, że młodzicy mają już za sobą również spotkanie z Olesnem (30.08.2017), w którym w pięknym stylu pokonali przyjezdnych 5:1! Bramki dla MOSiR Bochni zdobyli wówczas Paweł Palej (2), Maksymilian Rachwał, Mateusz Płaza i Paweł Palej.

MOSiR Bochnia & LZS Olesno 5:1

Kolejne mecze młodzików

W środę 6 września młodzicy grają wyjazdowe spotkanie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. W naszym mieście możemy kibicować młodzikom już w najbliższą sobotę 9 września, kiedy to gościć oni będą UKS Westovię. Początek meczu o godz. 10.00. Zapraszamy!