Aktualności

We mgle i w słońcu - rozgrywki piłkarskie2017-10-02

Rozgrywki piłkarskie w pełni i emocji na stadionach nie brakuje. Nie brakuje też adrenaliny i zapału, czasami tylko jesień przypomina o sobie i z dnia na dzień potrafi zaskakująco zmieniać warunki do gry.

626_IMG_7609


Piłka we mgle...
W ostatni dzień września trampkarze MOSiR Bochnia gościli w ramach 8-ej kolejki Małopolskiej Ligi Piłki Nożnej Beskid Andrychów. Boisko przy ul. Chodenickiej tonęło we mgle, być może dlatego tak trudno zawodnikom było znaleźć drogę do bramek... Udało się to dopiero w 54 minucie andrychowianinowi Danielowi Budce. Nam niestety nie udało się wyrównać wyniku.

MOSiR Bochnia & Beskid Andrychów 0:1 (0:0)

Skład trampkarzy MOSiR Bochnia:
Wiktor Zaleński, Michał Wilk, Kacper Smoleń, Jakub Rachfalik, Tomasz popiołek, Jakub Paduch, Klaudiusz Pach, Hubert Kwarta, Dominik Grochot, Mikołaj Dawiec, Cierniak Szymon oraz Dawid Skrzypek.
Trenerem zespołu jest Marcin Leśniak.

626_IMG_7612


Więcej zdjęć z sobotniego spotkania umieściliśmy na Facebooku MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

Kolejne spotkania trampkarze rozegrają na wyjeździe -  10 października (zaległe z  Cracovią Kraków),  11.10.2017  na wyjeździe z Limanovią Limanową. Dwa dni później (13.10.2017 r.) gościć będą Puszczę Niepołomice.

Udany, słoneczny, niedzielny poranek:-)
Pierwszy dzień października 2017 był udany dla piłkarzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, którzy w ramach 9-ej kolejki I Ligi Okręgowej D1 Młodzików gościli WKS Szreniawę Nowy Wiśnicz. Dobra pogoda sprzyjała grającym, a wyjątkowe szczęście do bramek miał w tym dniu bochnianin Filip Budyn, który był jedynym, dwukrotnym strzelcem tego spotkania - wbił piłkę do bramki przeciwnika w 36 i 60 minucie meczu.

MOSiR Bochnia & WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2:0 (0:0)

626_IMG_7632

Skład młodzików MOSiR Bochnia: Krystian Słonina (bramkarz), Filip Budyn 2, Jakub Mazanek, Jakub Noskowiak, Maksymilian Rachwał (kapitan), Marcin Stopa, Franciszek Wnęk, Mateusz Płaza, Mikołaj Kita.
Trenerami młodzików są Kamil Szewczyk i Mirosław Sobieszczyk.

626_IMG_7642


Więcej zdjęć z niedzielnego meczu (kliknij tutaj).

Następne dwa  mecze młodzicy rozegrają na wyjeździe - w środę 4 października  z MUKS TAP Tarnowem, w niedzielę 8 października  z Unią Tarnów.

Wcześniej
Natomiast jeszcze wcześniej, bo w poniedziałek 2 października młodzicy biorący udział w rozgrywkach Podokręgu Bocheńskiego gościć będą u siebie Macierz Lipnicę. Początek spotkania o godz. 16.00. Zapraszamy!