Aktualności

Szczypiorniści zainaugurowali rozgrywki w małopolskiej lidze juniorów2017-10-02

W niedzielę 1 października 2017 r. zespół juniorów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zainaugurował rozgrywki w małopolskiej lidze piłki ręcznej. Nasi podopieczni na wyjeździe zmierzyli się z mocną, krakowską drużyną Kusego.


Kusy Kraków – MOSiR Bochnia 38 : 29 (19:10)


Drużyna MOSiR-u zagrała bardzo słabo w obronie, czego dowodem jest 38 straconych bramek. Zabrakło zdecydowania i zaangażowania, przez co bramkarze mieli niezwykle utrudnione zadanie. W ataku z kolei brakowało skuteczności, gdyż wiele sytuacji stuprocentowych zakończyło się niepowodzeniem, co po części wynikało z braku odpowiedniej koncentracji, a po części z lepszej postawy bramkarzy przeciwnika. Najwięcej bramek w naszej drużynie zdobył Iwo Stopczyński.

MOSiR Bochnię w tym sezonie w rozgrywkach małopolskich reprezentują następujący zawodnicy: Miłosz Biernat, Michał Budzyn, Kacper Cąber, Oliwier Choma, Wiktor Czubala, Michał Dobrzański, Łukasz Drabik, Grzegorz Drzazga, Filip Fasuga, Krzysztof Goliński, Maciej Grech, Bartosz Jachymczak, Marcin jakubowski, Gabriel Krawczyk, Szymon kukułka, Kacper Lipina, Kamil Liszkiewicz, Mateusz Łącki, Przemysław Mucha, Maksymilian Pach, Jakub Pagacz, Iwo Stopczyński.
Trenerem zespołu jest Piotr Węgrzyn.

Kolejny mecz u nas!
Zapraszamy na 2 kolejkę rozgrywek - tym razem w Bochni gościć będziemy Metalkę Nowy Targ. Spotkanie z góralami rozegramy w najbliższą niedzielę 8 października w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni. Początek meczu o godz. 10.00.