Aktualności

Młodzicy podtrzymują dobrą passę/ piłka nożna2017-10-17

Pierwszy zespół młodzików w poniedziałkowe popołudnie udał się na zaległy mecz I ligi tarnowskiej do Woli Rzędzińskiej. 

Na dobrze przygotowanym boisku, od początku meczu  przewagę zdobyli nasi chłopcy, stwarzając sobie kilka dobrych okazji do otwarcia wyniku, jednak ciągle brakowało skuteczności pod bramką gospodarzy i dopiero w 20 minucie spotkania pierwszą bramkę dla MOSiR-u zdobył Sebastian Liszka . Kiedy wydawało się, że dalsze bramki dla naszej drużyny są kwestią czasu, strata piłki pod bramką przeciwnika i błyskawiczne wyjście z kontratakiem zawodników Wolanii, dała tuż przed przerwą gospodarzom wyrównanie. Po przerwie nasza drużyna zagrała zdecydowanie skutecznej i przede wszystkim zaczęła realizować przedmeczowe założenia taktyczne, co w niedługim czasie doprowadziło do dobrych sytuacji i kolejnych bramek. Bramkę dającą prowadzenie zdobywa Filip Styrna strzałem z około 9 m, na 3-1 podwyższa Mikołaj Kita uderzeniem z prawego skrzydła. Kolejnego gola bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa Maksymilian Rachfał, a tuż przed końcem meczu Paweł Palej strzałem z lewej nogi ustala wynik. Drużyna młodzików od 5 meczy jest niepokonana i awansuje na 4 miejsce w tabeli.
Wolania Wola Rzędzińska - MOSiR Bochnia 1-5 (1-1)
Zespół MOSiR Bochnia reprezentują: Krystian Słonina , Piotr Broszkiewicz - Mateusz Płaza , Jakub Mazanek, Marcin Stopa, Karol Cieśla- Maksymilian Rachfał, Sebastian Liszka, Mikołaj Kita, Paweł Palej , Wójcik Antoni- Filip Styrna.
Trener : Mirosław Sobieszczyk