Aktualności

Francuska grupa judoków już w Bochni !2009-06-10

Na lotnisku w Balicach przywitaliśmy dzisiaj pierwszych gości XII Międzynarodowego Turnieju Judo w Kopalni Soli w Bochni.

Pierwszą grupę zawodników stanowią Francuzi, w sumie 21 osób - judocy, ich trenerzy oraz opiekunowie. Goście już dzisiaj rozpoczną treningi przed mającym się rozpocząć w sobotę turniejem. W zawodach, które zakończą się w niedzielę uczestniczyć ma około 700 judoków - dzieci i młodzież z takich krajów Europy jak: Francja, Szwecja, Austria, Słowacja, Czechy, Słowenia, Rumunia, Węgry i Ukraina. Organizatorzy turnieju przewidują, że pod ziemią wraz z kibicami przebywać będzie około tysiąca osób.  Przybyła dzisiaj grupa zawodników dzięki uprzejmości rodziców bocheńskich judoków będzie gościła aż do poniedziałku w ich domach. Oprócz treningów organizatorzy turnieju (Towarzystwo Sportowe MOSiR i Miejski Ośrodek Sportowy w Bochni) zaplanowali dla grupy francuskiej m.in. pobyt na Krytej Pływalni w Bochni, w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku oraz wycieczkę do Krakowa.

XII Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni jest wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Urząd Miasta Bochnia.

Sponsorami tegortocznego turnieju są:

Karpacka Spółka Gazownictwa sp. z o.o. w Tarnowie
Pharma -C –Food Sp z o.o.
SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.
Stalprodukt Serwis sp. z o.o.
Stastnik – Polska Sp. z o.o.
Tank Pol DYSTRYBUCJA PALIW

ENION Spółka Akcyjna Oddział w Tarnowie
PGN i G S.A. Karpacki Oddział Obrotu Gazem w Tarnowie

PLASTBUD Sp. z o.o.
A&P KING Usługi Remontowo- Budowlane
BAYZONE
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe E-KOM-BUD R. Pachuta- R.Skowronek

Sklep i zakład zegarmistrzowski L.J.  Kruk