Porażka w Tarnowie nie pozwoli zająć naszemu zespołowi wysokiego miejsca w rozgrywkach

2016-12-19

W niedzielę 18 grudnia nasi juniorzy rozegrali wyjazdową XIII kolejkę w ramach małopolskiej ligi piłki ręcznej z PM Tarnów. Mimo remisowego wyniku z tym zespołem w pojedynku pierwszej rundy, tym razem gospodarze czuli się pewniej na swoim parkiecie i wygrali różnicą 8 bramek.

MKS PM MPEC Tarnów & MOSiR Bochnia 37:29 (17:12)

Mimo bardzo dobrego otwarcia i wejścia w mecz prowadzeniem w 13 minucie 3:6, w 15 min.4:8, 20 min. 7:10, od 20 minuty zdecydowaną przewagę uzyskali zawodnicy gospodarzy i zdominowali wydarzenia boiskowe. Gra naszej drużyny stała się nieskuteczna i nerwowa. To przełożyło się na fatalną końcówkę pierwszej połowy - zdobyliśmy tylko dwie bramki przy stracie dziesięciu. W drugiej połowie nasz zespół prowadził równorzędny pojedynek, ale gospodarze utrzymywali bezpieczną przewagę, którą wypracowali w pierwszej połowie spotkania.

MOSiR Bochnię reprezentowali: Drzazga G., Łącki M., - Krawczyk G. 1, Budzyn M. 1, Choma O. 1, Czubala W. 4, Dobrzański M. 5, Fasuga F. 5, Goliński K. 6, Lipina K. 2, Stopczyński I. 3, Trojanowski M.1, Drabik Ł., Mucha P,Pach M.
Trenerem zespołu jest Ryszard Tabor.

Ostatni mecz w II rundzie nasz zespół rozegra po Nowym Roku. 15 stycznia gościć będziemy UMKS PMOS Chrzanów.