Popraw wyszczególnione pola...
AAA

I miejsce MOSiR Bochnia w XVI Międzynarodowym Turnieju Judo w Kopalni Soli w Bochni!

2013-06-28

Judocy i judoczki z 12 państw i 54 klubów sportowych - Austrii, Chorwacji, Czech, Litwy, Kazachstanu, Niemiec, Rosji, Serbii, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Polski zjechali w miniony weekend do Solnego Grodu, by rozegrać XVI Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni.

Zwycięzcami zawodów drużynowych zostali gospodarze turnieju - judocy MOSiR Bochnia!
Bochnia zdobyła 16 medali, w tym: 6 złotych, 3 srebrne i 7 brązowych!

RELACJE ZDJĘCIOWE
Zobacz zdjęcia z turnieju w naszej galerii.
Relacja zdjęciowa na facebook-u MOSiR Bochnia - kliknij tutaj

TRANSMISJA
Turniej był transmitowany „na żywo” drogą internetową. Nadal można zobaczyć relację na stronie: http://www.ippon.org.pl/2013/06/turniej-judo-w-kopalni-soli-w-bochni-judo-250-m-pod-ziemia/

LISTY WALK NA STRONIE -  www.ippon.org.pl


PARTNERZY TURNIEJU
Partnerami XVI Międzynarodowego Turnieju Judo w Kopalni Soli w Bochni byli: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Starostwo Powiatowe w Bochni, Gmina Miasta Bochnia oraz firmy sponsorskie (loga firm poniżej). Projekt zrealizowany został przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Wyrazy uznania dla wszystkich  osób i instytucji zaangażowanych w przygotowanie i przeprowadzenie przedsięwzięcia jakim był XVI Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni przekazał pisemnie Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa - Wierzę, że dla judoków, którzy startować będą w walkach, Turniej będzie krokiem w ich dalszej sportowej drodze (...). Życzę udanej realizacji kolejnych projektów, które służyć będą rozwojowi i promocji judo w Małopolsce.-

UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU
Uroczystego otwarcia dwudniowego turnieju dokonał burmistrz miasta Bochnia Stefan Kolawiński, komendant powiatowy Policji w Bochni Mariusz Dymura, radny miasta Bochnia Wojciech Cholewa, dyrektor marketingu Uzdrowiska Kopalni Soli Tomasz Ryncarz, prezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo Robert Zaczkiewicz, wiceprezes KOZ Judo i dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni Sabina Bajda.

I MIEJCE BOCHNIAN!
Ogromną niespodziankę sprawili bocheńskim kibicom judocy MOSiR Bochnia, którzy w zawodach drużynowych zdobyli I miejsce, a w indywidualnych wywalczyli aż 16 medali. - W tym roku mieliśmy naprawdę silną ekipę – mówi dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda – wystąpili zawodnicy najstarszych roczników i razem stanowili najsilniejszy zespół Turnieju o czym najlepiej świadczy wynik.- Przygotowanie silnej drużyny na XVI Turniej zapowiadał już rok temu jeden z bocheńskich trenerów Grzegorz Maj – Na zakończonych zawodach byliśmy nie do pokonania, a oglądanie walk naszych podopiecznych było czystą przyjemnością.- Warto dodać, że na tak dobre wyniki bocheńscy zawodnicy pracowali przez lata pod okiem (oprócz wymienionego trenera): Waldemara Kowalskiego i Sebastiana Serwińskiego.


NAGRODY
Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi ręcznie malowanymi pucharami oraz makietami, medalami i dyplomami. Zwycięzcy indywidualni otrzymali medale, dyplomy, drobne upominki, a zdobywcy I miejsc również ręcznie malowane statuetki. Nagrodzeni wyjechali z koszulkami reklamującymi turniej oraz woreczkami soli – pamiątką z Kopalni. Rozdano też liczne gadżety, które mają wpłynąć na promocję miasta Bochnia oraz instytucji i firm wspierających Turniej.

 Zwycięzcom medale i nagrody wręczał Starosta Bocheński Jacek Pająk, Wicestarosta Tomasz Całka oraz jeden ze sponsorów turnieju Dariusz Szwed - firma MDS (www.szafkinabuty.pl)

LOSOWANIE
Miłym zakończeniem pierwszego dnia zawodów była loteria fantów „szczęśliwy numerek” Każdy z uczestników miał szansę wygrać ciekawe nagrody, m.in.: piłki, śpiwory, poduszki, materace dmuchane, koce, zegarki, plecaki, zestaw głośników, słuchawki bezprzewodowe do komputera.


PODSUMOWANIE ZAWODÓW -WYNIKI
Sobota: zawody indywidualne 199 zawodników i 51 zawodników w zawodach drużynowych.
Niedziela: zawody indywidualne 163 zawodników
W sumie 413 zawodników i zawodniczek.

Głównym sędzią zawodów był Czesław Garncarz.



16 MEDALI BOCHNIAN:

I MIEJSCE

OLIWIA WĄTOREK, JULKA GUT, WIKTORIA ŻABCZYŃKA, KRZYSIEK KOZAK, DAWID ZAJĄCZKOWSKI, MATEUSZ PŁAWECKI

II MIEJSCE

MARTA KRAWCZYK, RADEK KOWALSKI, KAMIL ZAŁUPSKI

III MIEJSCE

IZA WSZOŁEK, WIKOTRIA PERS, AGATA KLUZ, KUBA RYNDUCH, KUBA NOSALSKI, DAMIAN PŁAWECKI, FILIP KURTYKA

WYNIKI ZAWODÓW DRUŻYNOWYCH

I MIEJSCE MOSIR BOCHNIA

II MIEJSCE SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK

III MIEJSCE JC MARTIN SŁOWACJA

III MIEJSCE TRIUMF KIJÓW UKRAINA

V MIEJSCE JUDO CLUB SAMOBOR CHORWACJA

V MIEJSCE HT 16 HAMBURG NIEMCY

VIII MIEJSCE MOSIR MYSŁOWICE

VII MIEJSCE UKS GROT KRAKÓW

Skład drużyny MOSiR Bochnia:

Marta Krawczyk, Radek Korpała, Krzysiek Kozak, Konrad Stanuszek, Dawid Zajączkowski, Jakub Nosalski.

CHŁOPCY ROCZNIK 1999/2000 38 KG

I MIEJSCE PANKOWSKI JAKUB AZS OPOLE

II MIEJSCE ŚIPEK FILIP SAMBOR CHORWACJA

III MIEJSCE RYNDUCH JAKUB MOSIR BOCHNIA

IV MIEJSCE CHROMIAK ROBERT DUBICA SŁOWCJA

V MIEJSCE BABICZ SEBASTIAN MOSIR BOCHNIA

CHŁOPCY ROCZNIK 1999/2000 42 KG

I MIEJSCE OSIAK MATEUSZ MOSIR MYSŁOWICE

II MIEJSCE BRZOZOWSKI SZYMON SGKS WYBRZEŻE

III MIEJSCE BILAL BOGATYROV HT16 NIEMCY

III MIEJSCE BEREGR MICHAŁ GWARDIA ŁÓDŹ

V MIEJSCE BIERNET ALBERT UKS JUDO BRZESKO

V MIEJSCE GRYBYK YAROSŁAW UKS JUDO BRZESKO

VII MIEJSCE MOSLA MICHAŁ WISŁA KRAKÓW

CHŁOPCY ROCZNIK 1999/2000 46 KG

I MIEJSCE KOCIMA FILIP MOSIR MYSŁOWICE

II MIEJSCE MYKYTA NAGORNYI TRIUMF UKRAINA

III MIEJSCE POŁACARZ JULIUSZ AZS OPOLE

III MIEJSCE RYTKAY MIRO JUDO MARTIN SŁOWACJA

V MIEJSCE TYLEK PAWEŁ JORDAN KRAKÓW

V MIEJSCE SATANEK DAVID FEMAX HRANICE

VII MIEJSCE SEITL LOVRO JK ACRON SLOVENJ GRADEC SŁOWENIA

VII MIEJSCE GRUSZKA PATRYK MOSIR BOCHNIA

CHŁOPCY ROCZNIK 1999/2000 50 KG

I MIEJSCE DMYTRASH VOLODYMYR TRIUM UKRAINA

II MIEJSCE MAJCHRZAK JAKUB MOSIR MYSŁOWICE

III MIEJSCE SIENIAWSKI KACPER BŁĘKITNI TARNÓW

III MIEJSCE GWÓŹDŹ KAMIL WISŁA KRAKÓW

V MIEJSCE TOT LUKA SAMBOR CHORWACJA

V MIEJSCE KASTIER MATUS PRIEVIDZA SŁOWACJA

VII MIEJSCE WIĘCEK BARTOSZ MOSIR BOCHNIA

VII MIEJSCE KARPAŁA RADOSŁAW MOSIR BOCHNIA

CHŁOPCY ROCZNIK 1999/2000 55 KG

I MIEJSCE KOZAK KRZYSZTOF MOSIR BOCHNIA

II MIEJSCE JESIONEK JAN AZS OPOLE

III MIEJSCE NOTEVIĆ SAMBOR CHORWACJA

III MIEJSCE REK MARCEL GWARDIA ŁÓDŹ

V MIEJSCE BOLIBRUM PETER JUDO MARTIN SŁOWACJA

V MIEJSCE GREBLICKI FILIP SAMBOR CHORWACJA

VII MIEJSCE PARKHOMENKO IVAN RIUMF UKRAINA

VII MIEJSCE KARAŚ FILIP UKS GROT KRAKÓW

CHŁOPCY ROCZNIK 1999/2000 60 KG

I MIEJSCE BOLOZ JACEK SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK

II MIEJSCE KORGOL JAKUB WISŁA KRAKOW

III MIEJSCE GAWEL STANISLAW GROT KRAKÓW

III MIEJSCE NOSALSKI JAKUB MOSIR BOCHNIA

V MIEJSCE MOLODYK SERGI TRIUMF UKRAINA

V MIEJSCE KUHELNIK ALEN JK ACRON GRADEC SLOVENJA

VII MIEJSCE MICHALAK MICHAŁ UKS BIELIK

VII MIEJSCE VASYLIEV IVAN TRUIMF UKRAINA

CHŁOPCY ROCZNIK 1999/2000 66 KG

I MIEJSCE ZAJĄCZKOWSKI DAWID MOSIR BOCHNIA

II MIEJSCE GRZELAK FILIP GWARDIA ŁÓDŹ

III MIEJSCE WOJNOWSKI SŁAWOMIR AZS OPOLE

III MIEJSCE TURJAK MARTIN JUDO MARTIN SŁOWACJA

V MIEJSCE HOFERICA NORBERT JUDO MARTIN SŁOWACJA

V MIEJSCE JĘDYK WOJCIECH MOSIR MYSŁOWICE

VII MIEJSCE JACHYM JAN UKS GROT KRAKÓW

VII MIEJSCE DOBOSZ SEBASTIAN UKS GROT KRAKÓW

CHŁOPCY ROCZNIK 1999/2000 73 KG

I MIEJSCE JAKLOWSKI MAREK JUDO MARTIN SŁOWACJA

II MIEJSCE DEVECKA PAVOL JUDO MARTIN SŁOWACJA

III MIEJSCE GŁADYSZ JAKUB GWARDIA ŁÓDŹ

CHŁOPCY ROCZNIK 1999/2000 86 KG

I MIEJSCE GAMEZ RICHARD JUDO MARTIN SŁOWACJA

II MIEJSCE SIMIC MARKO MLADOST BECEI SERBIA

III MIEJSCE JAWORSKI DOMINI AZS OPOLE

IV MIEJSCE ZORIC JOSIP SAMOBOR CHORWACJA

CHŁOPCY ROCZNIK 1999/2000 86+ KG

I MIEJSCE HLOBEJ IVAN JUDO MARTIN SŁOWACJA

II MIEJSCE SULTAN SERIKBAY KAZACHSTAN

III MIEJSCE MADAR JAROSLAV RIMAVSKA SOBOTA SŁOWACJA

III MIEJSCE SKALEC MARCEL SAMBOR CHORWACJA

V MIEJSCE ARTUR EZZATI TRIUMF UKRAINA

V MIEJSCE KOZIOŁEK BARTOSZ PM KATOWICE

CHŁOPCY ROCZNIK 2001/2002 28 KG

I MIEJSCE SZOŁTYSIK ŁUKASZ AHINSA TARNOWSKI GÓRY

II MIEJSCE KOWALSKI RADOSŁAW MOSIR BOCHNIA

III MIEJSCE GABOR KACPER UKS GROT KRAKÓW

IV MIEJSCE ONDREI VASINA FEMAX HRANICE

CHŁOPCY ROCZNIK 2001/2002 30 KG

I MIEJSCE NYZHNYK SERGIY ARTIOM UKRAINA

II MIEJSCE PALES FILIP RIMAVSKA SOBOTA SŁOWACJA

III MIEJSCE GIL DAWID JUDO WOLBROM

IV MIEJSCE BRZEZICKI KRZYSZTOF AZS OPOLE

CHŁOPCY ROCZNIK 2001/2002 33 KG

I MIEJSCE CERNIAUSKAS NAGIS ALITIS LITWA

II MIEJSCE JANAS MAKSYMILIAN RYŚ WARSZAWA

III MIEJSCE PRUDIUS IVAN PLAZMA UKRAINA

IV MIEJSCE BOGATYROV RAMSAN HT16 NIEMCY

V MIEJSCE KRÓL DOMINIK JUDO WOLBROM

V MIEJSCE GÓRKA DANIEL AZS OPOLE

VII MIEJSCE GABOR OSKAR UKS GROT KRAKÓW

VII MIESCE NESTERENKO OLEKSII TRIUMF UKRAINA

CHŁOPCY ROCZNIK 2001/2002 36 KG

I MIEJSCE LOSKA OLAF CZECHOWICE- DZIEDZCE

II MIEJSCE CIGAN JAN 1.JC BANIK OSTRAVA

III MIEJSCE NURSULTAN GAZIZULY KAZACHSTAN

III MIEJSCE OBODOVKYI GLIB PLAZMA UKRAINA

V MIEJSCE KOWALSKI KAROL MOSIR BOCHNIA

V MIEJSCE VASINA PATRIK FEMAX HRANICE

VII MIEJSCE RATAJ JOZEF DUBANICA SŁOWACJA

VII MIEJSCE JANAS MAKSYMILIAN RYŚ WARSZAWA

CHŁOPCY ROCZNIK 2001/2002 40 KG

I MIEJSCE PŁAWECKI MATEUSZ MOSIR BOCHNIA

II MIEJSCE BERGER JAKUB GWARDIA ŁÓDŹ

III MIEJSCE ZIELASKOWSKI WIKTOR UKS KODOKAN TORUŃ

III MIEJSCE GURBIEL DAMINA JORDAN KRAKÓW

V MIEJSCE KORZENIOWSKI JAN SGKS WYBRZEŻE

V MIEJSCE KARAŚ KACPER AZS BYDGOSZCZWISŁA KRAKÓW

VII MIEJSCE WITKOWSKI KUBA RYŚ WARSZAWA

VII MIEJSCE ORGANIŚCIAK MICHAŁ RYŚ WARSZAWA

CHŁOPCY ROCZNIK 2001/2002 45 KG

I MIEJSCE GRYBYK YAROSLAW IPPON LWÓW UKRAINA

II MIEJSCE KRESTA MATEJ BANIK OSTRAVA

III MIEJSCE MOJZISEK LUKAS BANIK OSTRAWA

III MIEJSCE WOJNOWSKI WIJCIECH AZS OPOLE

V MIEJSCE BRZOZOWSKI ALEKSANDER AZS BYDGOSZCZ

V MIEJSCE SMENTEK JAKUB JUDO WOLBROM

VII MIEJSCE LUBICKI DANIEL ZAS OPOLE

VII MIEJSCE KADŁUBOWSKI MAKSYMILIAN AZS AWF WARSZAWA

CHŁOPCY ROCZNIK 2001/2002 50 KG

I MIEJSCE STEIGMANN DIMITR HT 16 NIEMCY

II MIEJSCE SZYNALSKI MACIEJ UKS BIELIK

III MIEJSCE BUNKIEWICZ ADAM AZS OPOLE

III MIEJSCE JAROSZEWICZ GRZEGORZ JUDO WOLBROM

V MIEJSCE BŁESZYŃSKI IGOR JUDO KOWALA

V MIEJSCE TRUSZCZYŃSKI MACIEJ AZS BYDGOSZCZ

CHŁOPCY ROCZNIK 2001/2002 55 KG

I MIEJSCE KRÓL JAN 1.JC BANIK OSTRAVA

II MIEJSCE GURAJ OLIVER RIMAVSKA SOBOTA SŁOWACJA

III MIEJSCE KAIZER ZAN JK ACRON SLOVENJA GRADEC

III MIEJSCE MUZOLF KAMIL AZS OPOLE

V MIEJSCE RADOVIC SAVA MLADOST BEZEI SERBIA

VII MIEJSCE JĘDRZEJEWSKI MICHAŁ SKGS WYBRZEŻE GDAŃSK

CHŁOPCY ROCZNIK 2001/2002 60 KG

I MIEJSCE KOZŁOWSKI MATEUSZ AZS OPOLE

II MIEJSCE ZILKA JURAJ JUDO MARTIN SŁOWACJA

III MIEJSCE KUCZER MACIEJ UKS BIELIK

IV MIEJSCE LEŚNIEWSKI ALESSIO JUDO KOWALA

V MIEJSCE PAL SEBASTIAN RIMAVSKA SOBOTA SŁOWACJA

CHŁOPCY ROCZNIK 2001/2002 60 + KG

I MIEJSCE SOKÓŁ JAKUB JUDO WOLBROM

II MIEJSCE ZAŁUPSKI KAMIL MOSiR BOCHNIA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999/2000 36 KG

I MIEJSCE SZLACHTA PAULINA WISŁA KRAKÓW

II MIEJSCE BOBALOVA ALEXANDRA RIMAVSKA SOBOTA SŁOWACJA

III MIEJSCE WSZOŁEK IZABELA MOSIR BOCHNIA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999/2000 40 KG

I MIEJSCE HAHL MICHELLE HT 16 NIEMCY

II MIEJSCE BOKOROVA PATRICIA RIMAVSKA SOBOTA SŁOWACJA

III MIEJSCE LIDNIC MARJA SAMOBOR CHORWACJA

IV MIEJSCE SŁOWIAK ALEKSANDRA MOSIR BOCHNIA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999/2000 44 KG

I MIEJSCE KAMIŃSKA ANNA SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK

II MIEJSCE KRAWCZYK MARTA MOSIR BOCHNIA

III MIEJSCE URBAN ZUZANNA SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999/2000 48 KG

I MIEJSCE BUTLEWSKA ALEKSANDRA SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK

II MIEJSCE MELISSA – DILAN AVCI HT 16 NIEMCY

III MIEJSCE PERS WIKTORIA MOSIR BOCHNIA

IV MIEJSCE MYKOLIUK MARIYA TRIUMF UKRAINA

V MIEJSCE BIESIADA HONORATA UKS JUDO BRZESKO

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999/2000 52 KG

I MIEJSCE FAŁTYNOWICZ BARBARA SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK

II MIEJSCE SIENKIEWICZ WIKTORIA KS MAKO JUDO WROCŁAW

III MIEJSCE KUCHARSKA MALGORZATA SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK

III MIEJSCE DYRSZLAG ANNA UKS TRAMPKARZ ZABRZE

V MIEJSCE ŚINKOVEC LUCIJA SAMOBOR CHORWACJA

V MIEJSCE KLIMEK ZUZANNA WISŁA KRAKÓW

VII MIEJSCE VALKOVA TEREZIA SK JUDO DUBNICA SŁOWACJA

VII MIEJSCE BANIAK KAROLINA MOSIR BOCHNIA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999/2000 57 KG

I MIEJSCE DUDEK ALICJA SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK

II MIEJSCE LASOTA DOMINIKA SGKS WYRZEŻE GDAŃSK

III MIEJSCE KALETA ANNA UKS JUDO WOLBROM

III MIEJSCE HULIN KAROLINA MOSIR MYSŁOWICE

V MIEJSCE KRÓL WIKTORIA UKS JUDO WOLBROM

V MIEJSCE MARTINKOVA ADELA BANIK OSTRAWA CZECHY

VII MIEJSCE HEREK ECE HT 16 NIEMCY

VII MIEJSCE SOKOŁOWSKA JULIA UKS TRAMPKARZ ZABRZE

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999/2000 63 KG

I MIEJSCE ŚTEPGL LORENA SAMBOR CHORWACJA

II MIEJSCE VASIĆ OLIA MLADOST BEZEI SERBIA

III MIEJSCE KRÓL WIKTORIA UKS JUDO WOLBROM

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999/2000 70KG

I MIEJSCE GIMTER NATALIA MOSIR MYSŁOWICE

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999/2000 70KG+

I MIEJSCE GRBIĆ MILICA MLADOST BEZEI SERBIA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001/2002 30 KG

I MIEJSCE SZLACHTA KLAUDIA WISŁA KRAKÓW

II MIEJSCE KOWALSKA OLGA WISŁA KRAKOW

III MIEJSCE TRACZ MAŁGORZATA UKS JUDO WOLBROM

IV MIEJSCE GOWARZEWSKA ALICJA MOSIR MYSŁOWICE

V MIEJSCE KOLMANOVA MARTINA SK JUDO DUBNICA SŁOWACJA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001/2002 33 KG

I MIEJSCE SIENKIEWICZ IGA KS MAKO JUDO WROCŁAW

II MIEJSCE UTISOVA VERONIKA RIMAVSKA SOBOTA SŁOWACJA

III MIEJSCE PRACUCHOVA ZUZANNA BANIK OSTRAWA CZECHY

IV MIEJSCE NOGAJ WERONIKA ULKS JUDO KOWALA

V MIEJSCE PIETRZAK KLAUDIA UKS 54 FENIKS

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001/2002 36 KG

I MIEJSCE BINEK AGATA UKS JUDO AHINDA TARNOWSKIE GÓRY

II MIEJSCE HALAJOVA ALEXANDRA RIMAVSKA SOBOTA

III MIEJSCE LEWICKA ALICJA UKS TRAMPRZARZ ZABRZE

IV MIEJSCE SVECOVA JULIA 1.JK PREVIDZA SŁOWACJA

V MIEJSCE FRYDRYCH JUSTYNA UKS TRAMPKARZ ZABRZE

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001/2002 40 KG

I MIEJSCE EMEDER MARLENE JU FLAGCHAU AUSTRIA

II MIEJSCE PUHRINGER OLIVIA JU FLAGCHAU AUSTRIA

III MIEJSCE KORDOWSKA JULIA UKJ RYŚ WARSZAWA

III MIEJSCE WITKOWSKA ZUZANNA SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK

V MIEJSCE DOBRODZIEJ NATALIA UKS TRAMPKARZ ZABRZE

V MIEJSCE SIKOROVA LAURA 1.PK PREVIDZA SŁOWACJA

VII MIEJSCE PAWŁOWSKA AGATA UKJ RYŚ WARSZAWA

VII MIEJSCE WÓJCICKA MELANIA ULKS JUDO KOWALA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001/2002 44 KG

I MIEJSCE GUT JULIA MOSIR BOCHNIA

II MIEJSCE JAMRÓZ NATALIA UKJ GOK KOCMYRZÓW LUBORZYCA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001/2002 48 KG

I MIEJSCE OŁDAK ALICJA UKJ RYŚ WARSZAWA

II MIEJSCE PRZYWARA DARIA SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK

III MIEJSCE MISHKOI ANASTASIA TRUIMF UKRAINA

III MIEJSCE ONDRUSIKOVA DOMINIKA RIMAVSKA SOBOTA SŁOWACJA

V MIEJSCE KOWALSKA EMILIA ULKS JUDO KOWALA

V MIEJSCE GRUSZCZYŃSKA LAURA UKS TRAMPKARZ ZABRZE

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001/2002 52 KG

I MIEJSCE KOZŁOWSKA NATALIA UKS JUDO WOLBROM

II MIEJSCE SLIZOVA PATRICIA RIMAVSKA SOBOTA SŁOWACJA

III MIEJSCE PFEIFENBERGER MIRIAM JU FLACHGAU AUSTRIA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001/2002 57 KG

I MIEJSCE DRAB PATRYCJA ULKS JUDO KOWALA

II MIEJSCE SZOSTEK JOANNA UKS JUDO WOLBROM

III MIEJSCE ANDELOVA MARTINA SK JUDO DUBNICA SŁOWACJA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001/2002 57 KG+

I MIEJSCE CHOBOT KLAUDIA ULKS JUDO KOWALA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 I MŁODSI 27KG

I MIEJSCE WALCZAK WERONIKA PTS GWARDIA BYDGOSZCZ

II MIEJSCE KWIATKOWSKA ZUZANNA PTS GWARDIA BYDGOSZCZ

III MIEJSCE BOBILEWICZ PATRYCJA WISŁA KRAKÓW

III MIEJSCE BOBILEWICZ NATALIA WISŁA KRAKÓW

V MIEJSCE KOWALSKA ALICJA ULKS JUDO KOWALA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 I MŁODSI 30 KG

I MIEJSCE ANTANAVICIUTE AURELIJA ALYTIS LITWA

II MIEJSCE GAŁCZYŃSKA WIKTORIA ULKS JUDO KOWALA

III MIEJSCE STEFAŃSKA ZUZANNA AZS BYDGOSZCZ

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 I MŁODSI 33 KG

I MIEJSCE ZILIONYTE GABRIELE ALYTIS LITWA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 I MŁODSI 36 KG

I MIEJSCE TWARDOWSKA MARTA AZS BYDGOSZCZ

II MIEJSCE KURCHENKO IULIA PLAZMA UKRAINA

III MIEJSCE PASTUSZYŃSKA KAJA SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK

III MIEJSCE ZLIONYTE GABRIELE ALYTIS LITWA

V MIEJSCE TOJA EWELINA MOSIR MYSŁOWICE

V MIEJSCE DZIARMAGA MONIKA UKS JUDO WOLBROM

VII MIEJSCE TWARDOWSKA MAJA MOSIR BOCHNIA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 I MŁODSI 40 KG

I MIEJSCE ŻABCZYŃSKA WIKTORIA MOSIR BOCHNIA

II MIEJSCE KONFISZ AMELIA AZS OPOLE

III MIEJSCE KLUZ AGATA MOSIR BOCHNIA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 I MŁODSI 44 KG

I MIEJSCE WĄTOREK OLWIA MOSIR BOCHNIA

II MIEJSCE KASETAITE DOMANTE ALYTIS LITWA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 I MŁODSI 48 KG +

I MIEJSCE SIMIĆ MARIJAHA MLADOST BEZEI SERBIA

CHŁOPCY ROCZNIK 2003 I MŁODSI 24 KG

I MIEJSCE ZHYLTSOV SERGIY TRUIMF UKRAINA

II MIEJSCE MISHKOI ANDRII TRIUMF UKRAINA

III MIEJSCE PIECHOTA STANISŁAW JUDO PANDA

III MIEJSCE KIWIOR MACIEJ JUDO WOLBROM

V MIEJSCE SKÓRKA FILIP JUDO PANDA

V MIEJSCE MAKOWSKI IGOR AZS BYDGOSZCZI

VII MIEJSCE SOWIŹRAU SZYMON WISŁA KRAKÓW

VII MIEJSCE KOŁODZIEJCZYK BARTEK JUDO WOLBROM

CHŁOPCY ROCZNIK 2003 I MŁODSI 27KG

I MIEJSCE DKHRIMCHUK IVAN TRIUMF UKRAINA

II MIEJSCE SUŁKOWSKI WOJCIECH JUDO WOLBROM

III MIEJSCE BŁASIK WIKTOR JUDO WOLBROM

III MIEJSCE MYKHAYLO VLADYKO TRIUMF UKRAINA

V MIEJSCE BANIAK KRZYSZTOF MOSIR BOCHNIA

V MIEJSCE KLUŚ STANISŁAW YAMABUSHI ZAKOPANE

VII MIEJSCE MOSKAL JAKUB WISŁA KRAKÓW

VII MIEJSCE MALACZYŃSKI FILIP BANIK OSTRAVA

CHŁOPCY ROCZNIK 2003 I MŁODSI 30 KG

I MIEJSCE NYZHNYK OLEKSANDR ARTIOM UKRAINA

II MIEJSCE MYKOLIUK PAVLO TRIUMF UKRAINA

III MIEJSCE ZOLOTAROV VADYM TRIUMF UKRAINA

III MIEJSCE TYCAK STEPAN BANIK OSTRAWA CZECHY

V MIEJSCE ZHYHADLO YEHOR TRUMF UKRAINA

V MIEJSCE OBODOVSKYI ARTEM PLAZMA UKRAINA

VII MIEJSCE SERIK ABDIMAZHIT KAZACHSTAN

VII MIEJSCE KIWOR PIOTR JUDO WOLBROM

CHŁOPCY ROCZNIK 2003 I MŁODSI 33 KG

I MIEJSCE ZHIVLO MARTIN TRIUMF UKRAINA

II MIEJSCE DEAK DAVID RIMAVSKA SOBOTA

III MIEJSCE PŁAWECKI DAMIAN MOSIR BOCHNIA

III MIEJSCE ZIÓŁKOWSKI JAKUB AZS OPOLE

V MIEJSCE JANKAUSKAS ARVYDAS ALYTIS LITWA

V MIEJSCE ONIUSZKIEWICZ HUBERT JUDO PANDA

VII MIEJSCE TARAZEVYCH PAVLO TRIUMF UKRAINA

VII MIEJSCE SZADEJKO BARTOSZ SGKS WYBRZEŻE GDAŃSK

CHŁOPCY ROCZNIK 2003 I MŁODSI 36 KG

I MIEJSCE POSH SEBASTIAN JU FLAGCHAU AUSTRIA

II MIEJSCE KURZAWSKI MATEUSZ UKS 54 FENIKS BYTOM

III MIEJSCE KMECO EDMOND DUBNICA SŁOWACJA

III MIEJSCE NEMECEK JAN SKP JUDO ZLIN CZECHY

V MIEJSCE GIBAŁA RAFAŁ MOSIR BOCHNIA

V MIEJSCE SHKUT IVAN TRIUMF UKRAINA

VII MIEJSCE ŁACH WIKTOR UKJ GOK KOCMYRZÓW LUBORZYCA

VII MIEJSCE KIELESIŃSKI JAKUB RYŚ WARSZAWA

CHŁOPCY ROCZNIK 2003 I MŁODSI 40 KG

I MIEJSCE GAWĘDA WOJCIECH WISŁA KRAKÓW

II MIEJSCE NIKOLA VISEKRUNIC MLADOST BECEI SERBIA

III MIEJSCE BAGIŃSKI STANISŁAW WISŁA KRAKÓW

III MIEJSCE HRESKO ARTEM TRIUMF UKRAINA

V MIEJSCE BANYŚ FILIP JUDO WOLBROM

V MIEJSCE ZIYKOV AKSIH IXEMAHA MLADOST BECEI SERBIA

VII MIEJSCE ROMANOWICZ MICHAŁ JUDO KOWALA

CHŁOPCY ROCZNIK 2003 I MŁODSI 40 KG

I MIEJSCE SLAMA ONDREJ SKP OSTRAWA

II MIEJSCE SMAGA JAKUB PM KATOWICE

III MIEJSCE KURTYKA FILIP MOSIR BOCHNIA

III MIEJSCE BIDZIŃSKI ADAM AZS OPOLE

V MIEJSCE SANZHAR MAKHAMKALI KAZACHSTAN

V MIEJSCE ROSTISLAV HRTUS BANIK OSTRAWA

CHŁOPCY ROCZNIK 2003 I MŁODSI 52 KG

I MIEJSCE GRYBYK MYKOLA IPPON LWÓW UKRAINA

II MIEJSCE LEŚNIEWSKI BRAJAN JUDO KOWALA

CHŁOPCY ROCZNIK 2003 I MŁODSI DO 64 KG

I MIEJSCE GRYBYK MYKOLA IPPON LWÓW UKRAINA

II MIEJSCE STROJKOV ALEKSANDRA MLADOST BECEI SERBIA

III MIEJSCE ŚWIERSZCZ JAKUB JUDO PANDA

IV MIEJSCE KRUPIŃSKI MICHAŁ UKS GROT KRAKOW

V MIEJSCE FENIEST DAVID MLADOSTA BECEI SERBIA

CHŁOPCY ROCZNIK 2003 I MŁODSI POWYŻEJ 64 KG

I MIEJSCE SHCHEBRA IVAN TRIUMF UKRAINA

II MIEJSCE PAVIC DONATAN MLADOST BECEI SERBIA

III MIEJSCE CHOBOT KLAUDIA JUDO KOWALA

IV MIEJSCE SIMIC MARIJAHA MLADOST BECEI SERBIA


PARTNERZY TURNIEJU:

PL_MSiT___logo_pionowe.jpg

WOJ_MALOPOL_LOGO_POZIOM_cmyk.png

PB_logo.jpg

BochniaCOA.jpg
URZĄD MIASTA BOCHNIA

  PATRONAT MEDIALNY:

preferowane.jpg

eska_106_8.jpg



SPONSORZY XVI MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU JUDO W KOPALNI SOLI W BOCHNI
Sponsors - XVI International Judo Tournament - Salt Mine; 22-23 czerwca (June) 2013r. 

TAURON_Dystrybucja.jpg


Rysunek1.jpg

Bochnia1.JPG

Logo_Aquer.jpg

logo_3d.jpg

8.jpg

Logo_Stalprodukt_serwis.jpg
stal2.jpg


Bell_logo

3.jpg

logo_Contimax_PL_RBG.jpg

logo_segafredo

LOGO__KOMPUTERY.JPG

11.jpg

logo_MasterCamp

WWW.SZAFKINABUTY.PL




    ORGANIZATORZY:

tsmosir.jpg


llogo_MOSiR.jpg

kopalnia_logo1.jpg

Kopalnia_Soli.JPG



 

 

 

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.